Yeşil Renkli Lensler Tüm Markalar

Yeşil Renkli Lensler Tüm Markalar

Iconic

Iconic Beauty Amazon (3 Aylık)

429,00TL

Iconic Beauty Amazon (3 Aylık) YeşilIconic Beauty Amazon 3 Aylık Renkli Numaralı Kontakt Lens özel boyama tekniği ile üretilmiştir.  Farklı renk seçeneği ile sunulma..

Iconic

Iconic Beauty Angel Green (3 Aylık)

429,00TL

Iconic Beauty Angel Green (3 Aylık) YeşilIconic Beauty Amazon 3 Aylık Renkli Numaralı Kontakt Lens özel boyama tekniği ile üretilmiştir.  Farklı renk seçeneği ile su..

Claro

Claro Yeşil Renk Amazon (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Yeşil Renk Amazon (1 Yıllık)Claro Yeşil Renk Amazon (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözleriniz ..

Claro

Claro Yesil Renk Asya (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Yeşil Renk Asya (1 Yıllık)Claro Yeşil Renk Asya (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözleriniz..

Claro

Claro Yeşil Renk Dita (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Yeşil Renk Dita (1 Yıllık)Claro Yeşil Renk Dita (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözleriniz için doğal bi..

Claro

Claro Yeşil Renk Hermes (1 Yıllık)

799,00TL

Claro Yeşil Renk Hermes (1 Yıllık)Claro Yeşil Renk Hermes  (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözleriniz için doğal ..

Claro

Claro Yeşil Renk Orion (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Yeşil Renk Orion (1 Yıllık)Claro Yeşil Renk Orion (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözleriniz için d..

La Bella

Labella Yeşil Renk Pixie Green (3 Aylık)

459,00TL

Labella Yeşil Renk Pixie Green (3 Aylık)Labella Yeşil Renk Pixie Green (3 Aylık) doğallığı ile fark yaratmaktadır. Açık mavi ve su yeşili tonları ile gözlerinize il..

La Bella

Labella Yeşil Renk Premium Green (3 Aylık)

459,00TL

Tanıtım Videosu La'Bella Yeşil Renk Premium GreenLa'Bella Yeşil Renk Premium Green (3 Aylık) Kontakt Lensimiz numaralı ve numarasız seçenekleri ile çeşitlendirilmiştir..

La Bella

Labella Yeşil Renk Exclusive Green (3 Aylık)

459,00TL

Tanıtım Videosu La'Bella Yeşil Renk Exclusive GreenLa'Bella Yeşil Renk Exclusive Green (3 Aylık) Kontakt Lensimiz numaralı ve numarasız seçenekleri ile çeşitlendirilmi..

La Bella

Labella Yeşil Renk Lemon (3 Aylık)

459,00TL

Tanıtım Videosu La'Bella Yeşil Renk LemonLa'Bella Yeşil Renk Lemon(3 Aylık) Kontakt Lensimiz numaralı ve numarasız seçenekleri ile çeşitlendirilmiştir. Lensimiz doğal ..

Solotica

Solotica Yeşil Renk Soflex Esmeralda (3 Ay)

1.099,00TL

Solotica Yeşil Renk Soflex EsmeraldaSolotica Yeşil Renk Soflex Esmeralda (3 Aylık ) Numarasız Kontakt lensimiz özel içten boyama teknolojisi sayesinde doğallığı yakalama ..

Solotica

Solotica Yeşil Renk Soflex Verde (3 Ay)

1.099,00TL

Solotica Yeşil Renk Solflex Verde Solotica Yeşil Renk Solflex Verde (3 Aylık) Numarasız Kontakt lensimiz özel içten boyama teknolojisi sayesinde doğallığı yakalama k..

El Amore

Elamore Yeşil Renk Mint Green (6 Aylık)

615,00TL

Tanıtım Videosu Elamore Yeşil Renk Mint GreenElamore Yeşil Renk Mint Green (6 Aylık) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens ..

El Amore

Elamore Yeşil Renk Sepia (6 Aylık)

615,00TL

Tanıtım Videosu Elamore Yeşil Renk Sepia (6 Aylık)Elamore Yeşil Renk Sepia (6 Aylık) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens ..

El Amore

Elamore Yeşil Renk Amore Green (6 Aylık)

615,00TL

Elamore Yeşil Renk Amore Green (6 Aylık)Elamore Yeşil Renk Amore Green (6 Aylık) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens türleri..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 125 (8 Sayfa)


Yeşil renkli lensler özellikleri ve fiyatları

Yeşil renk her zaman dikkat çeken toplum tarafından kabul görmüş ve beğenilen bir renktir. Yeşil renkli olmak da her zaman büyük bir avantajdır. Doğuştan bu göz rengine sahip olmayanlar için  Yeşil renkli lensler son derece ideal olabiliyor. Bu tarz lensler doğal yapıları sayesinde ayırt edilemez. Tıp ki gerçek göz gibi hissiyatı veren farklı markalara ait Yeşil renkli lensler bulunmaktadır.


Yeşil renkli lensler İconic, Labella, Elamore, Versace, Solotica, Hypnose, FX markaları tarafından üretilmektedir. Üretilen renkli lensler her göze uygun olacak şekildedir. Bu sayede en koyu gözlerde bile yeşil ve tonları kullanılabilir. İconic marka lensler Marin, Navy, Forest, Jade, Lime olarak ayrılmaktadır. Bu marka lenslerin tamamının ortak özellikleri arasında yüksek su içeriğine sahip olması gelir. Bu sayede gözlerde asla kuruluk yapmaz ve rahat bir kullanım sunar.


Yeşil Renkli Lensler Özellikleri

Labella çok sayıda yeşil tonlarında lens üreten bir marka Shadow, Desert, Caramel, Excluise Green, Excluise Dark Green, Lemon, Emerald, Giallo, Zircon, Marine, Pixie Green, Premium Green, Moss Green renklerinde lensler satılmaktadır. Bu lensleri de güvenle kullanabilirsiniz. Yüksek konfor sunan bu lensler de yine yüksek su geçirgenliği sayesinde günlük, haftalık, aylık ve yıllık kullanımlar için üretilmektedir.


Elamore marka renkli lensler son dönemin en fazla tercih edilen lensleri arasında yer alıyor. Bu lensler de yine farklı bir teknoloji ile üretilmekte ve en koyu gözler için bile rahat bir kullanım sunmaktadır. Bu sayede göz renginizden bağımsız şekilde Elamore marka lensleri kullanabilirsiniz. Pixie Venezia, Pixie Mellow Green, Sea Green, Sepia, Amore Green, Marlyn, Amore Emerald, Venom Green, Mint Green renklerinde lensler üretilir. Bu lenslerin tamamı gözde doğallık sağlar. Bakışlarında asil bir his arayanlara Elamore marka lensler önerilmektedir.


Yeşil Renkli Lensler Fiyatları

Birçok marka popüler olan yeşil renk lensleri üretmektedir. En fazla tercih edilen lensler arasında yer alıyor. Yeşil renkli lensler fiyatları markalara oranla değişkendir. Birçok renkli lens üreticisi olduğu için fiyatlarında da değişkenlik olmaktadır. Yine günlük ve aylık kullanıma uygun olan lenslerde fiyat aralıklarında farklılıklar olduğunu söylemek gerekiyor.


Versace marka ürünler de river, Venüs, Odyssey Green olarak ön plana çıkıyor. Diğer markalara oranla daha az üretim olsa da Versace ürünlerinin de son derece kaliteli ve kullanım kolaylığı sağladığını da söylemek gerekiyor. Solotica renkli lensler Soflex Mel, Soflex Verde, Soflex Esmeralda, Montly Ambar, Aquarella Cambuci olarak satılmaktadır. Solotica renkli lensler fiyatlarının tamamının değişken olduğunu söylemek gerekiyor. Hypnose ve FX marka lenslerde günümüzde en fazla tercih edilen ve özellikle de renk çeşitliği bakımından zengin olan bir markalardır. Hypnose Star Green, Lolita Green modelleri çok daha fazla tercih edilirken FX renkli lenslerde ise Floransa Green ve Nevada Green yine çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.


Yeşil renkli lenslerin tamamını ve diğer renkte olan lenslerin tamamını web sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Ürünlerin tamamı orijinal olarak satılmaktadır. Birebir aynı modelleri hemen satın alabilirsiniz. Hızlı kargo, farklı ödeme seçenekleri ve güvenli lens siparişi için bizi tercih edebilirsiniz. Lenslerin tamamı orijinal ve gerçek markaların ürünleridir. Bu sayede hem göz sağlığınızı korur hem de çok daha şık bir görünüme sahip olursunuz. Gün içinde kuruluk yapmayan renkli lensler uzun süreli kullanımlarda bile gözde lens olduğu hissiyatını vermez.