Lorans Renkli Lens Modelleri ve Fiyatları

Lorans Renkli Lens Modelleri ve Fiyatları

Lorans

Lorans Renkli Lens (1 Yıllık)

900,00TL

Lorans Renkli Lens (1 Yıllık)Lorans Beauty Renkli Lens naturallik ve gizemli bakışlar isteyenler için en doğru tercihlerden biri olacaktır. 8 farklı renk seçeneği ile yıl..

Lorans

Lorans Renkli Lens (6 Aylık)

750,00TL

Lorans Renkli Lens (6 Aylık)Lorans Beauty Renkli Lens naturallik ve gizemli bakışlar isteyenler için en doğru tercihlerden biri olacaktır. 8 farklı renk seçeneği ile aylı..

Lorans

Lorans Kadet Caramel Ela Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Lorans Kadet Caramel Ela Renk (1 Yıllık)Lorans Kadet Caramel Ela Renk (1 Yıllık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Gözlerinizin kendi rengini dış..

Lorans

Lorans Kadet Navy Ela Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Lorans Kadet Navy Ela Renk (1 Yıllık)Lorans Kadet Navy Ela Renk (1 Yıllık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Gözlerinizin kendi rengini dışa yans..

Lorans

Lorans Kadet Blue Mavi Renk (6 Aylık)

750,00TL

Lorans Kadet Blue Mavi Renk (6 Aylık)Lorans Kadet Blue Mavi Renk (6 Aylık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Gözlerinizin kendi rengini dışa yans..

Lorans

Lorans Kadet Latte Ela Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Lorans Kadet Latte Ela Renk (1 Yıllık)Lorans Kadet Latte Ela Renk (1 Yıllık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Gözlerinizin kendi rengini dışa ya..

Lorans

Lorans Kadet Navy Ela Renk (6 Aylık)

750,00TL

Lorans Kadet Navy Ela Renk (6 Aylık)Lorans Kadet Navy Ela Renk (6 Aylık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Gözlerinizin kendi rengini dışa yansıt..

Lorans

Lorans Kadet Brown Ela Renk (6 Aylık)

750,00TL

Lorans Kadet Brown Ela Renk (6 Aylık)Lorans Kadet Brown Ela Renk (6 Aylık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Gözlerinizin kendi rengini dışa yans..

Lorans

Lorans Kadet Caramel Ela Renk (6 Aylık)

750,00TL

Lorans Kadet Caramel Ela Renk (6 Aylık)Lorans Kadet Caramel Ela Renk (6 Aylık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Gözlerinizin kendi rengini dışa ..

Lorans

Lorans Kadet Pearl Gri Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Lorans Kadet Pearl Gri Renk (1 Yıllık)Lorans Kadet Pearl Gri Renk (1 Yıllık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Gözlerinizin kendi rengini dışa ya..

Lorans

Lorans Kadet Gray Gri Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Lorans Kadet Gray Gri Renk (1 Yıllık)Lorans Kadet Gray Gri Renk (1 Yıllık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Gözlerinizin kendi rengini dışa yans..

Lorans

Lorans Kadet Pearl Gri Renk (6 Aylık)

750,00TL

Lorans Kadet Pearl Gri Renk (6 Aylık)Lorans Kadet Pearl Gri Renk (6 Aylık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Gözlerinizin kendi rengini dışa yans..

Lorans

Lorans Pale Gray Gri Renk (6 Aylık)

750,00TL

Lorans Pale Gray Gri Renk (6 Aylık)Lorans Pale Gray Gri Renk (6 Aylık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Gözlerinizin kendi rengini dışa yansıtma..

Lorans

Lorans Kadet Gray Gri Renk (6 Aylık)

750,00TL

Lorans Kadet Gray Gri Renk (6 Aylık)Lorans Kadet Gray Gri Renk (6 Aylık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Gözlerinizin kendi rengini dışa yansıt..

Lorans

Lorans Pale Gray Gri Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Lorans Pale Gray Gri Renk (1 Yıllık)Lorans Pale Gray Gri Renk (1 Yıllık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Gözlerinizin kendi rengini dışa yansıt..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)

LORANS

Lorans Renkli Lens: Dünyaca ünlü Armeda firmasının lens markalarından biridir. Dünyada 70'in üzerinde ülkede hismet vermektedir. Böyle geniş bir pazara hitap eden firmamız kullanıcıları için son teknoloji ile lenslerini üretmektedir. Lorans markamız aylık ve yıllık olarak kontakt lens üretmektedir. Sürekli kendini geliştiren firmalardan biri olan Lorans markamız lens kullanmak isteyen kişiler için en doğru tercihlerden biridir. Üretiminde bulunduğu kontakt lenslerinde su oranlarını yüksek tutmaktadır. Oksijen geçirgenliği konusunda da oldukça iyi olan lens modelleri, sizlere rahatlığı ve konforu fazlasıyla sunacaktır. Lorans markamız tarafından üretilen lensler yumuşak yapıdadır ve kuru, hassas gözler için uygundur. Lorans markamızın lens modellerini gruplandıracak olursak 6 aylık ve 1 yıllık modeller olarak kullanım süreleri üzerinden gruplandırabiliriz.

Her renk çeşidinde numaralı lens ve numarasız lens seçenekleri bulunmaktadır. Bu sebeple gözleri dereceli olan kişiler gözlük kullanmak istemediği için, rahatsız olduğu için veya sıkıldığı için rahatlıkla Lorans renkli lensleri numaralı olarak kullanmaya başlayabilir. Gözleri numaralı olmayanlar ise numarasız olarak natural ve ışıltılı göz renklerinin Lorans markası ile tadına varabilirler. Sitemiz Lensfiyat.com birçok lens markası ile çalışarak gözleriniz için en doğru lensi sunmayı hedeflemektedir Luxe Optik güvencesiyle.

Lorans Lens Renkleri ve Modelleri

Lorans üretiminde bulunduğu lens çeşitlerinin hepsini, lens kullanıcılarını veya ilk kez lens kullanmaya başlayacak kişilerin hepsini kapsayacak şekilde  üretmektedir. Bu sebeple gözleri numaralı olan kişiler de dioptri kısmından göz doktoru tarafından verilen derece seçilerek sipariş verip kullanım sağlaması gerekmektedir. Genellikle gözlük kullanmaktan sıkılan veya rahatsız olan kişiler numaralı lensi tercih etmektedir. Numarasız lensi ise kozmetik amaçlı daha estetik bir görüntü kazanmak isteyen kişiler tercih etmektedir. Lorans markamızın tüm lens modelleri aşağıda detaylı bir şekilde listelenmiştir.

1 yıllık ve 6 Aylık Modeller: Lorans Pale Gray Gri Renk, Lorans Kadet Pearl Gri Renk, Lorans Kadet Latte Ela Renk, Lorans Kadet Navy Ela Renk, Lorans Kadet Gray Gri Renk, Lorans Kadet Caramel Ela Renk, Lorans Kadet Brown Ela Renk, Lorans Kadet Blue Mavi Renk


Lorans Marka Lens Özellikleri

Lorans markası lenslerinin üretimini ve renklendirme aşamalarını son teknoloji ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca tüm modellerinin oksijen geçirgenliği oldukça yüksektir, bu sebeple doğru bakımları yapılarak kullanıldığı taktirde gözlerinizde kaşıntı, kuruluk ve kızarıklık gibi istenmeyen durumlar yaşatmayacaktır. Çap(DIA) 14.20 mm, Temel Eğri(BC) 8.60 mm oranlarında standart üretilmiştir. %42lik su oranı sayesinde taktığınız an gözlerinizle uyumu yakalayacaktır. Üretiminde kullanılan hammadde olarak Hema tercih edilmektedir.

Kutu içeriğinden 2 adet kontakt lens ve prospektüs ile çıkmaktadır.

Lorans Marka Lens Kullanıcı Yorumları: Lorans markası Luxe Optik olarak çalışmaktan zevk aldığımız markalardan biridir. Aldığımız müşteri dönüşleri ve Loransın bizimle sağladığı diyalog konusunda hiçbir sıkıntı çekmememiz yorumların gayet iyi olmasını sağlamaktadır.

Lens Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim: Lens almadan önce önemli olan sizin neden lens kullanmak istediğiniz olacaktır. Kozmetik, Aksesuar olarak renkli lens istiyor olabilirsiniz veya gözlük takmak rahatsız edici bir durum olduğu için lens sayesinde daha pratik bir şekilde net görüş elde etmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikle her iki durumda da lens kullanımına başlamadan önce kesinlikle bir uzmana danışmanız gerekmektedir. Ayrıca lens alırken lenslerin dış görünüşünden ziyade su ve malzeme oranlarına, üretim teknolojilerine bakmanız kesinlikle tavsiyemizdir. Sonuçta sağlık kategorisinde olan kontakt lens pazarı hafife alınacak bir pozisyon değildir.

Konuşma Başlat