Versace 19.69 Renkli Lens | Çeşiteri ve Fiyatları

Versace 19.69 Renkli Lens | Çeşiteri ve Fiyatları

Versace 19.69 Haresiz Serisi (3 Aylık)

899,00TL Vergiler Hariç: 899,00TL

Versace 19.69 Haresiz Serisi (3 Aylık)Versace 19.69 Haresiz Aylık Seri renkli lensler özel silikon hammadde teknoloji ile üretilmektedir. Oval kenarlara sahiptir ve bu n..

Versace 19.69 Hareli (3 Aylık)

899,00TL Vergiler Hariç: 899,00TL

Versace 19.69 Hareli (3 Aylık)Versace 19.69 Hareli Aylık Seri renkli lensler silikon hidrojen hammadde teknolojisi ile üretilmiştir. Oval kenarlar hem yumuşak hem de es..

Versace 19.69 Haresiz Serisi (1 Yıllık)

1.499,00TL Vergiler Hariç: 1.499,00TL

Versace 19.69 Haresiz Serisi (1 Yıllık)Versace 19.69 Haresiz Yıllık Seri renkli lensler doğal yapıları sayesinde çok şık bir  görüntü elde etmenizi sağlar. Doğal yum..

Versace 19.69 Hareli Serisi (1 Yıllık)

1.499,00TL Vergiler Hariç: 1.499,00TL

Versace 19.69 Hareli Serisi  (1 Yıllık)Versace 19.69 Hareli Serisi  (1 Yıllık)  yıllık kullanım için üretilmiştir. Oksijen geçirgenliği son derece üst sev..

Versace Ela Renk Sahra (3 Aylık)

899,00TL Vergiler Hariç: 899,00TL

Versace Ela Renk Sahra (3 Aylık)Versace Ela Renk Sahra (3 Aylık) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens türleri arasında yer al..

Versace Mavi Renk Passion (3 Aylık)

899,00TL Vergiler Hariç: 899,00TL

Versace Mavi Renk Passion (3 Aylık)Versace Mavi Renk Passion (3 Aylık) lens serisi doğallığı ile ön plana çıkmaktadır. % 100 orijinal olarak sunulan lensler oldukça ince..

Versace Yeşil Renk River (3 Ay)

899,00TL Vergiler Hariç: 899,00TL

Versace Yeşil Renk River Versace Yeşil Renk River (3 Aylık) Numarasız Lens Versace kalitesini bakışlarında hissetmek isteyenler için kozmetik amacla üretilmiştir. Dı..

Versace Mavi Renk Diamond (3 Aylık)

899,00TL Vergiler Hariç: 899,00TL

Versace Mavi Renk Diamond (3 Aylık)Versace Mavi Renk Diamond (3 Aylık) mavi ve yeşil  tonlarında harika renk seçenekleri ile sunulur. Göz kuruluğu yapmayan göze doğ..

Versace Mavi Renk Charm (3 Aylık)

899,00TL Vergiler Hariç: 899,00TL

Versace Mavi Renk Charm (3 Aylık)Versace Mavi Renk Charm (3 Aylık) özel olarak üretilir. Silikon hidrojen hammadde üretimi olan bu lens özel kenarlara sahiptir. Göze&nb..

Versace Yeşil Renk Odyssey Green (3 Ay)

899,00TL Vergiler Hariç: 899,00TL

Versace Yeşil Renk Odyssey GreenVersace Yeşil Renk Odyssey Green (3 Aylık) Numarasız Lens Versace kalitesini bakışlarında hissetmek isteyenler için kozmetik amacla üretil..

Versace Gri Renk İnfinity (1 Yıllık)

1.499,00TL Vergiler Hariç: 1.499,00TL

Versace Yeşil Renk İnfinityVersace Yeşil Renk İnfinity (1 Yıllık) Numarasız Lens Versace kalitesini bakışlarında hissetmek isteyenler için kozmetik amacla üretilmiştir. D..

Versace Gri Renk Natural Gray (3 Aylık)

899,00TL Vergiler Hariç: 899,00TL

Versace Gri Renk Natural Gray (3 Aylık)Versace Gri Renk Natural Gray (3 Aylık) renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm elde etmenize yardımcı..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 30 (3 Sayfa)

VERSACE

Dünyaca ünlü bir lens markası olan Versace 19.69 çok sayıda lens üretimi yapan bir firmadır. Bu sayede her göz numarasına ve kişiye özel olarak lensler üretilir. Lensler gözlüğe oranla daha rahat ve konforlu bir kullanımda sunduğu için her geçen gün daha fazla tercih edilir. Versace lensler de günümüzdeki insan isteklerine ve günümüz teknolojisine uygun şekilde üretilir.

Versace marka lensler yüksek teknolojili üretim farkı ve bir çok seçenek ile sizlere sunulmaktadır. Bu sayede her yaş kategorisine, her tarza ve neredeyse her göz numarasına hitap etmektedir. Göz bozuklukları veya daha farklı göz rengine sahip olmak isteyenler için birçok seçenek ile sunulmaktadır. Hemen aşağıda Versace 19.69 marka lenslerin aylık ve yıllık tüm çeşitlerini görebilirsiniz.

Versace Gri Renk Cloud, Versace Gri Renk İnfinity, Versace Gri Renk Lovely Gray, Versace Gri Renk Natural Gray, Versace Gri Renk Smoke Gray, Versace Gri Renk Snowy, Versace Ela Renk Gold, Versace Mavi Renk Passion, Versace Mavi Renk Moonlight, Versace Mavi Renk Charm,  Versace Mavi Renk Diamond, Versace Yeşil Renk Odyssey Green, Versace Yeşil Renk River, Versace Yeşil Renk Venüs, Versace 19.69 Hareli, Versace 19.69 Haresiz Serisi, Versace Ela Renk Sahra


Versace Marka Lensler 

Versace 1969 marka lensler pek çok renk ve numara seçenekleri ile çeşitlendirilmiştir. Bu sayede her kesime hitap eden Versace lenslerimiz tüm gözlere kolaylıkla uyum sağlayacaktır. Gözlük yerine lens takmak isteyenler için numaralı gözlere özel olarak üretilen Versace 1969 marka kontakt lensler sizlere rahatlığı sunmak için birebir olarak üretilmiştir. Bu sayede herkes kendisine en uygun olan lensi farklı renk seçenekleriyle ve Versace kalitesiyle çok daha rahat bir biçimde bulabilir.

Versace lensler her ne kadar kullanıcı odaklı bir şekilde üretilsede her zaman doktora başvurmak ve buna uygun bir şekilde lens tercihinde bulunmak gerekmektedir. Versace lensler yıllık ve aylık olarak üretilmektedir böylelikle herkes Versace 1969 markasının özel perspektifini bakışlarında hissedebilir. Öncelikli olarak lens kullanma nedeninizi çok iyi bilmeniz gerekiyor. Göz problemleriniz varsa ve görme sorunu yaşıyorsanız göz numaranıza uygun olan lensleri satın almalısınız. Sitemiz üzerinden bu lenslerin tamamını alabilirsiniz. Sitemizde satılan lenslerin tamamı orijinal olduğu için hiçbir sorun yaşamazsınız ve tam aksine harika bir lens deneyimi için ilk adımı atmış olursunuz.

 Yeni bir lens alacaksınız ya da özellikle de ilk kez bir lens tercihinde bulunacakların mutlaka uzman bir hekime danışmanızı gerekmektedir. Bu sayede kendinize uygun olan lensi en hızlı şekilde alabilirsiniz. Göz numaranıza uygun olan lensi doktorunuz tarafından belirtildikten sonra aylık ya da yıllık olarak herhangi bir lens tercihinde bulunabilirsiniz. Versace dünya çapında lens üreticisi olan bir firmadır. Günün her saatinde uygun ödeme yöntemleri ile birlikte satın alma işlemlerini sitemiz Lensfiyat.com üzerinden Luxe optik güvencesiyle gerçekleştirebilirsiniz.


Versace Lensler Günlük Kullanılır Mı?

Versace kalitesinden asla ödün vermeyen bir firma olarak herkese uygun lens üretimi konusunda oldukça başarılı bir markadır. Bu sayede günlük olarak kullanılabilen diğer lens üreticisi firmalar arasında yer almaktadır. Son derece doğal ve çekici renklere sahip olan lens üretiminde de başarılı olan firma günlük olarak lens üretimini gerçekleştirmektedir. Bu lenslerin tamamı 24 saatlik kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede bir gün kullanarak istediğiniz renk türündeki Versace lensleri tercih edebilirsiniz. Lensler ile alakalı bilinmesi gereken önemli unsurlardan bir tanesi kullanım süreleridir.

Günümüzde insanlar tarafından en fazla tercih edilen lensler günlük lensler olarak dikkat çekiyor. Günlük kullanım Versace lensler hiçbir şekilde bakıma ihtiyaç duymaz ve bu sayede çok daha rahat bir kullanım sunar.

Aylık ya da yıllık olarak kullanılan lenslerin tamamı bakıma ve hijyene ihtiyaç duyarlar. Bunun dışında birçok insanda gerekli bakımı yapmak yerine günlük kullanıma uygun olan lensleri tercih etmektedir. Özellikle de göz problemi olmayan ya da göz rengini değiştirmek isteyen insanlar çoğu zaman Versace 1969 kullan at lensleri tercih etmektedir. Daha ışıltılı ve dikkat çekici gözler için Versace ile bakışlarınıa anlam kazandırın.


Versace 19.69 Renkli Lens | Çeşiteri ve Fiyatları

Versace 19.69 Renkli Lens Numaralı