Armeda Renkli Lens Modelleri ve Fiyatları

Armeda Renkli Lens Modelleri ve Fiyatları

Armeda

Armeda Renkli Lens (6 Aylık)

750,00TL

Armeda Renkli Lens (6 Aylık)Armeda Beauty Renkli Lens doğallık  ve anlam dolu bakışlar isteyenler için çok doğru bir tercih olacaktır. 8 farklı renk seçeneği ile siz..

Armeda

Armeda Renkli Lens (1 Yıllık)

900,00TL

Armeda Renkli Lens (1 Yıllık)Armeda Beauty Renkli Lens doğallık  ve anlam dolu bakışlar isteyenler için çok doğru bir tercih olacaktır. 8 farklı renk seçeneği ile si..

Armeda

Armeda Caty Montana Gri Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Armeda Caty Montana Gri Renk (1 Yıllık)Armeda Caty Montana Gri Renk (1 Yıllık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizleri karşılamaktadır. Göz bebeğinizin rengini değişt..

Armeda

Armeda Caty Amber Mavi Renk (6 Aylık)

750,00TL

Armeda Caty Amber Mavi Renk (6 Aylık)Armeda Caty Amber Mavi Renk (6 Aylık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizleri karşılamaktadır. Göz bebeğinizin rengini değiş..

Armeda

Armeda Caty Ice Mavi Renk (6 Aylık)

750,00TL

Armeda Caty Ice Mavi Renk (6 Aylık)Armeda Caty Ice Mavi Renk (6 Aylık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizleri karşılamaktadır. Göz bebeğinizin rengini değiştirmekle ..

Armeda

Armeda Caty Amber Mavi Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Armeda Caty Amber Mavi Renk (1 Yıllık)Armeda Caty Amber Mavi Renk (1 Yıllık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizleri karşılamaktadır. Göz bebeğinizin rengini değ..

Armeda

Armeda Caty Aqua Mavi Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Armeda Caty Aqua Mavi Renk (1 Yıllık)Armeda Caty Aqua Mavi Renk (1 Yıllık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizleri karşılamaktadır. Göz bebeğinizin rengini değiştirme..

Armeda

Armeda Caty Aqua Mavi Renk (6 Aylık)

750,00TL

Armeda Caty Aqua Mavi Renk (6 Aylık)Armeda Caty Aqua Mavi Renk (6 Aylık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizleri karşılamaktadır. Göz bebeğinizin rengini değiştirmekl..

Armeda

Armeda Caty Coffe Ela Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Armeda Caty Coffe Ela Renk (1 Yıllık)Armeda Caty Coffe Ela Renk (1 Yıllık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizleri karşılamaktadır. Göz bebeğinizin rengini değiştirme..

Armeda

Armeda Caty Ice Mavi Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Armeda Caty Ice Mavi Renk (1 Yıllık)Armeda Caty Ice Mavi Renk (1 Yıllık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizleri karşılamaktadır. Göz bebeğinizin rengini değiştirmekl..

Armeda

Armeda Caty Paradise Ela Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Armeda Caty Paradise Ela Renk (1 Yıllık)Armeda Caty Paradise Ela Renk (1 Yıllık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizleri karşılamaktadır. Göz bebeğinizin rengini deği..

Armeda

Armeda Caty Paradise Ela Renk (6 Aylık)

750,00TL

Armeda Caty Paradise Ela Renk (6 Aylık)Armeda Caty Paradise Ela Renk (6 Aylık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizleri karşılamaktadır. Göz bebeğinizin rengini değişt..

Armeda

Armeda Caty Mel Gri Renk (6 Aylık)

750,00TL

Armeda Caty Mel Gri Renk (6 Aylık)Armeda Caty Mel Gri Renk (6 Aylık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizleri karşılamaktadır. Göz bebeğinizin rengini değiştirmekle ka..

Armeda

Armeda Caty Montana Gri Renk (6 Aylık)

750,00TL

Armeda Caty Montana Gri Renk (6 Aylık)Armeda Caty Montana Gri Renk (6 Aylık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizleri karşılamaktadır. Göz bebeğinizin rengini değiştir..

Armeda

Armeda Caty Eye Gri Renk (6 Aylık)

750,00TL

Armeda Caty Eye Gri Renk (6 Aylık)Armeda Caty Eye Gri Renk (6 Aylık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizleri karşılamaktadır. Göz bebeğinizin rengini değiştirmekle ka..

Armeda

Armeda Caty Mel Gri Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Armeda Caty Mel Gri Renk (1 Yıllık)Armeda Caty Mel Gri Renk (1 Yıllık) numaralı, numarasız seçenekleri ile sizleri karşılamaktadır. Göz bebeğinizin rengini değiştirmekle ..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)

Armeda

Armeda Beauty Lens: Dünya genelinde en büyük Armeda kontakt lens üreticilerinden biridir. Totalde 70'den  fazla ülkede satış pazarı bulunmaktadır. Sürekli kendini geliştirmeye özen gösteren vizyonunu gitgide geliştiren firmalardan biri olan Armeda Lens gözlerini güzelleştirmek isteyenler için doğru bir tercih olacaktır. Su oranının yüksekliği sayesinde en son teknolojiler ile üretilen kontakt lens modelleri yüksek oksijen geçirgenliğine sahiptir. Bu sayede gözlerinizde yüksek konfor ve rahatlık sağlayacaktır. Armeda markasının ürettiği lens çeşitlerinin hepsi kuru ve hassas gözler için uygundur. Armeda markasının lens modellerini gruplandıracak olursak 6 aylık ve 1 Yıllık olarak kullanım süreleri üzerinden gruplandırabiliriz.

Her renk çeşidinde numaralı ve numarasız seçeneği bulunmaktadır. Renk çeşitlerinin yanısıra hareli, haresiz modelleri de bulunmaktadır. Doğal görünümü ön planda tutan Armeda markamız sayesinde lens taktığınız dışarıdan neredeyse farkedilmeyecektir.


Armeda Lens Renkleri ve Modelleri

Armeda üretiminde bulunduğu lens çeşitlerinin hepsini, lens kullanıcılarının tümünü kapsayacak şekilde tasarlamaktadır. Bu sebeple gözleri dereceli olan kişiler gözlük kullanmak yerine göz doktoru tarafından verilen göz derecelerine uygun Armeda numaralı lens modellerini tercih edebilirler. Yalnızca daha kozmetik görünüm amaçlı aksesuar niteliğinde renkli lens kullanmak isteyen kişiler de Armeda markasının tüm lens modellerini numarasız seçeneği ile tercih edebilirler. Armeda renkli lens modelleri aşağıda detaylı bir şekilde listelenmiştir.

Armeda Yıllık ve Aylık Modelleri: Armeda Caty Aqua Mavi Renk, Armeda Caty Paradise Ela Renk, Armeda Caty Montana Gri Renk, Armeda Caty Mel Gri Renk, Armeda Caty Amber Mavi Renk, Armeda Caty Eye Gri Renk, Armeda Caty Coffe Ela Renk, Armeda Caty Ice Mavi Renk

Armeda Marka Lens Özellikleri

Armeda markası son teknoloji ile üretimini gerçekleştirdi kontakt lenslerinin hepsinde yüksek oksijen geçirgenliğini ön planda tutarak kullanıcıya rahatlık, konforluk ve estetik katmayı hedeflemektedir. Çap(DIA) 14.20 mm, Temel Eğri(BC) 8.60mm olarak standart oranlarda üretilmektedir. %42 Su oranı ile oksijen geçirgenliği oldukça yüksektir bu sayede gerekli bakımları yapılarak kullanıldığı taktirde gözde kuruluk, kızarıklık ve kaşıntı yapmayacaktır. Malzeme yapısı olarak HEMA hammaddesi ile üretimi sağlanmaktadır. Lensler kutu içinde içinde özel solüsyonu olan bir çift ambalaj ile gelmektedir. Ambalajından çıkarttığınız andan itibaren kullanım süresi başlayacaktır.

Kutu içeriğinden 2 adet kontakt lens ve prospektüs çıkmaktadır.


Armeda Marka Lens Kullanıcı Yorumları:

Armeda markası için önemli olan kesinlikle kullanıcıların rahatlığı ve konforu olduğundan ötürü hassas olduğu memnuniyet geribildirimi konusunda oldukça ince eleyip sık dokumaktadır. Bu sebeple kullanıcı yorumları gayet olumlu ve tatminkardır.


Lens Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim:

Lens almadan önce önemli olan sizin neden lens kullanmak istediğiniz olacaktır. Kozmetik, Aksesuar olarak renkli lens istiyor olabilirsiniz veya gözlük takmak rahatsız edici bir durum olduğu için lens sayesinde daha pratik bir şekilde net görüş elde etmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikle her iki durumda da lens kullanımına başlamadan önce kesinlikle bir uzmana danışmanız gerekmektedir. Ayrıca lens alırken lenslerin dış görünüşünden ziyade su ve malzeme oranlarına, üretim teknolojilerine bakmanız kesinlikle tavsiyemizdir. Sonuçta sağlık kategorisinde olan kontakt lens pazarı hafife alınacak bir pozisyon değildir.

Konuşma Başlat