Tech Lens (Rainbow) | Modelleri ve Fiyatları

Tech Lens (Rainbow) | Modelleri ve Fiyatları

Tech Lens

Rainbow Lovely Serisi (1 Yıllık)

949,00TL

Rainbow Lovely Serisi (1 Yıllık)Rainbow Lovely Serisi (1 Yıllık)renkli lensler 9 farklı renk seçeneği ile sunulur. Konfor ve dikkat çekmek isteyenler için son derece ide..

Tech Lens

Rainbow Colors Mirage Serisi (1 Yıllık)

949,00TL

Rainbow Colors Mirage Serisi (1 Yıllık)Rainbow Colors Mirage Hareli Yıllık Seri renkli lensler 7 farklı renk seçeneği ve doğal görünümü ile kullanıcılara hava katar. Doğ..

Tech Lens

Rainbow Elite Line Serisi (1 Yıllık)

949,00TL

Rainbow Elite Line Serisi (1 Yıllık)Rainbow Elite Line Haresiz Yıllık Seri birden fazla renk seçenekleri ile göz alıcı bir bakışı beraberinde getirmektedir. Hem konfor h..

Tech Lens

Rainbow Natural Serisi (Aylık)

549,00TL

Rainbow Natural Serisi (Aylık)Rainbow Natural Hareli Aylık Seri renkli lensler 12 farklı renk seçeneği ile sunulmaktadır. Doğal renk skalası sayesinde konfor ve estetiğ..

Tech Lens

Rainbow Mirage Serisi (3 Aylık)

549,00TL

Rainbow Mirage Serisi (3 Aylık)Rainbow Mirage Hareli Aylık Seri renkli lensler bakışlarında anlam ve doğallık arayanlar için üretilmiş özel bir seridir. Kısa süreli kul..

Tech Lens

Rainbow Lovely Haresiz Aylık Seri

549,00TL

Rainbow Lovely Haresiz Aylık SeriRainbow Lovely Haresiz Aylık Seri renkli lensler aylık kullanım için uygundur. Farklı renk seçenekleri ve doğal yapısı ile dikkat çeken..

Tech Lens

Rainbow Fantasy Line Serisi (1 Yıllık)

1.049,00TL

Rainbow Fantasy Line Serisi (1 Yıllık)Rainbow Fantasy Line Hareli Yıllık Seri renkli lensler birçok farklı türde renk seçenekleri ile sunulur. Hem ileri teknoloji hem de..

Tech Lens

Rainbow Fantasy Line Ela Renk Light Hazel (1 Yıllık)

1.049,00TL

Rainbow Fantasy Line Ela Renk Light HazelRainbow Fantasy Line Ela Renk Light Hazel (1 Yıllık) Numaralı Kontakt Lens İnce hareli yapısı ile her göz rengine rahatlıkla uyum..

Tech Lens

Rainbow Fantasy Line Gri Renk Light Gray (1 Yıllık)

1.049,00TL

Rainbow Fantasy Line Gri Renk Light GrayRainbow Fantasy Line Gri Renk Light Gray (1 Yıllık) Numaralı Numarasız Kontakt Lens çok İnce hareli yapısı ile her göz rengine rah..

Tech Lens

Rainbow Natural Gri Renk Sterling Gray (1 Aylık)

549,00TL

Rainbow Natural Gri Renk Sterling GrayRainbow Natural Gri Renk Sterling Gray (1 Aylık) Numaralı Numarasız Kontakt Lens çok İnce hareli yapısı ile her göz rengine rahatlık..

Tech Lens

Rainbow Mirage Gri Renk Misty Gray (1 Yıllık)

949,00TL

Rainbow  Mirage Gri Renk Misty GrayRainbow  Mirage Gri Renk Misty Gray (1 Yıllık) Numaralı Kontakt Lens çok İnce hareli yapısı ile her göz rengine rahatlıkla uy..

Tech Lens

Rainbow Mirage Gri Renk Platinum (1 Yıllık)

949,00TL

Rainbow  Mirage Gri Renk PlantinumRainbow  Mirage Gri Renk Plantinum (1 Yıllık) Numaralı Numarasız Kontakt Lens çok İnce hareli yapısı ile her göz rengine rahat..

Tech Lens

Rainbow Elite Line Gri Renk Gray (1 Yıllık)

949,00TL

Rainbow Elite Line Gri Renk GrayRainbow Elite Line Gri Renk Gray (1 Yıllık) Numaralı Numarasız Kontakt Lens çok İnce hareli yapısı ile her göz rengine rahatlıkla uyum sağ..

Tech Lens

Rainbow Fantasy Line Gri Renk Deep Gray (1 Yıllık)

1.049,00TL

Rainbow Fantasy Line Gri Renk Deep GrayRainbow Fantasy Line Gri Renk Deep Gray (1 Yıllık) Numaralı Numarasız Kontakt Lens çok İnce hareli yapısı ile her göz rengine rahat..

Tech Lens

Rainbow Lovely Gri Renk Camelia (1 Yıllık)

949,00TL

Rainbow Lovely Gri Renk CameliaRainbow Lovely Gri Renk Camelia (1 Yıllık) Numaralı Numarasız Kontakt Lens çok İnce hareli yapısı ile her göz rengine rahatlıkla uyum sağla..

Tech Lens

Rainbow Lovely Gri Renk Jasmine (1 Yıllık)

949,00TL

Rainbow Lovely Gri Renk JasmineRainbow Lovely Gri Renk Jasmine (1 Yıllık) Numaralı Numarasız Kontakt Lens çok İnce hareli yapısı ile her göz rengine rahatlıkla uyum sağla..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 47 (3 Sayfa)

Tech Lens


Tech Lens Beauty Kontakt Lens: Numaralı ve numarasız olarak sizlere sunulmaktadır. Lenslerini kategorilere ayırarak sınıflandıran markamız çeşitli serilerle karşınıza çıkmaktadır. Serilerine gelirsek Elite, Fantasy, Lovely, Mirage, Natural ve Marine olmak üzere 6 sınıf olarak belirlenmiştir. Raınbow serilerinde 34 adet hareli, 14 adet haresiz olmak üzere toplamda 48 farklı çeşitte renkli lens bulunmaktadır. Lens çeşitleri aylık ve yıllık olarak sunulmaktadır.

Tech Lens renklerindeki doğallığı, ince hareli yapısı ve renk tonlamaları ile sağlamaktadır. Bütünlüğe önem veren bir lens markası olduğu için dışarıdan bakıldığında lens olduğunu fark ettirmemektedir. Naturallik isteyenler için Tech Lens doğru bir seçim olacaktır. Sipariş için Lensfiyat.com sitemizden Luxe optik güvencesi ile uygun fiyatlara alım sağlayabilirsiniz.

Tech Lens Renkleri ve Modelleri

Raınbow kategorisinde 5 farklı sınıflandırması bulunmaktadır.

Raınbow Elite serisi; Dark Blue, Dark Green, Emerald Green, Gıallo, Gray, Hazel, Ocean, Sky Blue, Vane Green renk seçeneklerinden oluşmaktadır.

Raınbow Fantasy serisi; Deep Blue, Deep Gray, Deep Hazel, Deep Green, Light Blue, Light Gray, Light Green, Light Hazel, Yellow renk seçeneklerinden oluşmaktadır.

Raınbow Lovely serisi; Baby Blue, Blondy, Bronz, Camelya, Hazel Nut, Ice, Jasmın, Pearl, Verde seçeneklerinden oluşmaktadır.

Rainbow Mırage serisi; Amber, Aqua, Elisa Blue, Gris, Ice Blue, Mel, Mıst Gray, Platınum, Vane, Gırıgıo, Mıele, Warm Hazel seçeneklerinden oluşmaktadır.

Her kesime sınır tanımayan sınıflandırma ve renk seçenekleri sayesinde hitap eden firmamız, kullanıcıların istediği renk seçeneğine rahatlıkla ulaşabilmesini sağlayabilmektedir. Öncesinde bir doktora danışılarak, doktorun verdiği göz derecesine göre veya gözünüzde herhangi bir problem yoktur lens kullanabilirsiniz yorumuna dayanarak lens alınması gerekmektedir.

Tech Lens Özellikleri

Çap(DIA) 14.50mm , Temel Eğri(BC) 8.60mm oranlarındadır. Çap oranının standart 14.20mm yerine 14.50mm oranında tutulması sayesinde gözlerinizi daha büyük ve ışıltılı gösterecektir, aynı zamanda kendi göz renginizin en ufak bir renk detayını bile dışarıya yansıtmayacaktır.

Lens Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Lens almadan önce önemli olan sizin neden lens kullanmak istediğiniz olacaktır. Kozmetik, Aksesuar olarak renkli lens istiyor olabilirsiniz veya gözlük takmak rahatsız edici bir durum haline geldiği için kontakt lens sayesinde daha pratik bir şekilde net görüş elde etmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikle her iki durumda da lens kullanımına başlamadan önce kesinlikle bir uzmana danışmanız gerekmektedir. Ayrıca lens alırken lenslerin dış görünüşünden ziyade su ve malzeme oranlarına üretim teknolojilerine bakmanız kesinlikle tavsiyemizdir. Sonuçta sağlık kategorisinde olan kontakt lens pazarı hafife alınacak bir pozisyon değildir.

Tech Lens Kullanıcı Yorumları: Tech Lens markası ürün, renk çeşitliliği ve lenslerinde göz bebeğini büyük göstermesi sebebiyle lens kullanmayı bilen kişilerin beğendiği bir firmadır. Lensfiyat.com olarak aldığımız geri bildirimlere bakılırsa müşteri memnuyieti oranı oldukça yüksektir.

Konuşma Başlat