Claro Renkli Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Claro Renkli Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Claro

Claro Renkli Kontakt Lens

799,00TL

Claro Renkli Numaralı & Numarasız Kontakt LensClaro Renkli Numaralı & Numarasız Kontakt Lens renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm ..

Claro

Claro Ela Renk Kehribar Giana (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Ela Renk Kehribar Giana (1 Yıllık)Claro Ela Renk Kehribar Giana (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözlerin..

Claro

Claro Ela Renk Ocre (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Ela Renk Ocre (1 Yıllık)Claro Ela Renk Ocre (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözleriniz içi..

Claro

Claro Ela Renk Pera (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Ela Renk Kehribar Pera  (1 Yıllık)Claro Ela Renk Kehribar Pera (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları saye..

Claro

Claro Gri Renk Akik Wolf (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Gri Renk Akik Wolf (1 Yıllık)Claro Gri Renk Akik Wolf (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözleriniz iç..

Claro

Claro Gri Renk Lizz (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Gri Renk Lizz (1 Yıllık)Claro Gri Renk Lizz (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözleriniz için doğ..

Claro

Claro Gri Renk Onix (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Gri Renk Onix (1 Yıllık)Claro Gri Renk Onix (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözleriniz için doğ..

Claro

Claro Mavi Renk Alaska (1 Yıllık)

799,00TL

Claro Mavi Renk Alaska (1 Yıllık)Claro Mavi Renk Alaska (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözleriniz için doğal bir görünü..

Claro

Claro Mavi Renk Avatar (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Mavi Renk Avatar (1 Yıllık)Claro Mavi Renk Avatar (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözlerin..

Claro

Claro Mavi Renk Bondi Optimus (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Mavi Renk Bondi Optimus (1 Yıllık)Claro Mavi Renk Bondi Optimus (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde göz..

Claro

Claro Mavi Renk Safir Lapis (1 Yıllık)

799,00TL

Claro Mavi Renk Safir Lapis (1 Yıllık)Claro Mavi Renk Safir Lapis (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözleriniz için doğal bir görün..

Claro

Claro Mavi Renk Santana (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Mavi Renk Santana (1 Yıllık)Claro Mavi Renk Santana (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözler..

Claro

Claro Mavi Renk Sirius (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Mavi Renk Sirius (1 Yıllık)Claro Mavi Renk Sirius (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözleriniz için d..

Claro

Claro Yeşil Renk Amazon (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Yeşil Renk Amazon (1 Yıllık)Claro Yeşil Renk Amazon (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözleriniz ..

Claro

Claro Yesil Renk Asya (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Yeşil Renk Asya (1 Yıllık)Claro Yeşil Renk Asya (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözleriniz..

Claro

Claro Yeşil Renk Dita (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Yeşil Renk Dita (1 Yıllık)Claro Yeşil Renk Dita (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözleriniz için doğal bi..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)

Claro

Claro Beauty Kontakt Lens; Renklerin tonlamaları konusunda oldukça dikkat çekici bir yapıya ev sahipliği yapan Claro markası renkli lens modellerinde doğallık, canlılık ve netliğe fazlasıyla önem vermektedir. Aynı zamanda üretimini gerçekleştirdiği tüm renkli lens modelleri aynı zamanda numaralı seçenekleri ile de sizlere sunulmaktadır. Dünya çapında satışları gerçekleşen ve git gide popülerliği artan marka yenilenen teknolojiyi takip etmesiyle beraber lenslerini gelişen teknolojiye ayak uydurarak üretmektedir. Kullanıcıya kafa karışıklığı sunmadan kolaylıkla lens tercih etmelerini sağlamayı hedeflemektedir. İlk olarak bakıldığında renk modelleri az gibi gelse de yapılan araştırmalar ve istatistiksel veriler sonucu kullanıcıların tercihleri tam olarak hedeflenmiştir. Claro markası üst düzey Ar-Ge çalışmaları sürdürmektedir.

Claro markası, lens modellerinde üst makalede söz ettiğimiz gibi canlılık, doğallık ve netliğe önem vermesiyle birlikte sağlık açısından da kullanıcılarını fazlasıyla düşünmektedir. Bu sebeple üretimini gerçekleştirdiği kontakt lenslerin her birini ayrı titizlik ve özveri ile gerçekleştirmektedir. Üretimini gerçekleştirdiği kontakt lenslerinde kullandığı renklendirme teknolojisi sayesinde çizgisel hatlara sahip bir şekilde birçok rengi barındırarak renklendirmeyi sağlamaktadır. Bu sağladığı doğallık sayesinde açıdan açıya koyuluk açıklık göstererek tam olarak dikkat çekiciliği sağlar. Ayrıca Claro markası üretimini gerçekleştirdiği lens modellerini yıllık olarak üretmektedir.

Claro Lens Renkleri ve Modelleri

Claro markası üretimini gerçekleştirdiği tüm lens modellerinde genel lens kullanıcı kitlesini baz almaktadır. Bu sebeple numaralı, numarasız ve hareli haresiz gibi seçeneklerle kullanıcıya sunulmaktadır. Alt makalede Claro markasının tüm ürünlerini daha detaylı olarak görebilirsiniz.

Claro Ela Renk Kehribar Giana, Claro Ela Renk Pera, Claro Gri Renk Akik Wolf, Claro Mavi Renk Bondi Optimus, Claro Mavi Renk Safir Lapis, Claro Mavi Renk Sirius, Claro Yeşil Renk Dita, Claro Yeşil Renk Hermes, Claro Yeşil Renk Orion

Claro Marka Lens Özellikleri

Claro markası öncelikle üretimini gerçekleştirdiği renkli lenslerinde boyama teknolojisi olarak çizgisel boyama teknolojisini kullanmaktadır. Bu sayede doğal ve ışıltılı görüntüyü kolaylıkla sağlamaktadır. Çap (DIA) 14.00mm Temel Eğri (BC) 8.60mm oranlarında standart olarak üretilmektedir. Aynı zamanda %38 su oranına sahiptir. Hammadde olarak Polymacon kullanılmaktadır. Kutu içeriğinde iki adet renkli lens ile beraber prospektüs bulunmaktadır. Renkli lensler kutu içerisinde kendi özel solüsyonunun bulunduğu ufak ve şeffaf ambalaşlar ile ayrı ayrı gelmektedir. Kullanım süreleri ambalajından lensi çıkarttığınız andan itibaren başlayacaktır.

Lens Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim: Lens almadan önce önemli olan sizin neden lens kullanmak istediğiniz olacaktır. Kozmetik, Aksesuar olarak renkli lens istiyor olabilirsiniz veya gözlük takmak rahatsız edici bir durum olduğu için lens sayesinde daha pratik bir şekilde net görüş elde etmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikle her iki durumda da lens kullanımına başlamadan önce kesinlikle bir uzmana danışmanız gerekmektedir. Ayrıca lens alırken lenslerin dış görünüşünden ziyade su ve malzeme oranlarına, üretim teknolojilerine bakmanız kesinlikle tavsiyemizdir. Sonuçta sağlık kategorisinde olan kontakt lens pazarı hafife alınacak bir pozisyon değildir.

Claro Marka Lens Kullanıcı Yorumları: Aldığımız geribildirimlere bakıldığı zaman sitemiz lensfiyat.com olarak müşterilerin gayet memnun olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu sebeple kullanıcılara önerdiğimiz lens markalarından biridir.  

Konuşma Başlat