NK Renkli Lens Modelleri Ve Fiyatları

NK Renkli Lens Modelleri Ve Fiyatları

NK Lens

NK Renkli Lens (1 Yıllık)

900,00TL

NK Renkli Lens (1 Yıllık)NK Renkli lensler yıllık modellerinde numaralı ve numarasız olarak birçok alternatif ile sizlere sunulmaktadır. Bu konuda gözlerinize doğallığı v..

NK Lens

NK Renkli Lens (6 Aylık)

750,00TL

NK Renkli Lens (6 Aylık)NK Renkli lensler aylık modellerinde numaralı ve numarasız olarak birçok alternatif ile sizlere sunulmaktadır. Bu konuda gözlerinize doğallığı ve ..

NK Lens

NK Lio Green Yeşil Renk (6 Aylık)

750,00TL

NK Lio Green Yeşil Renk (6 Aylık)NK Lio Green Yeşil Renk lens aylık modellerdendir numaralı ve numarasız olarak birçok alternatif ile sizlere sunulmaktadır. Bu konuda göz..

NK Lens

NK Lio Brown Ela Renk (6 Aylık)

750,00TL

NK Lio Brown Ela Renk (6 Aylık)NK Lio Brown Ela Renk lens aylık modellerdendir numaralı ve numarasız olarak birçok alternatif ile sizlere sunulmaktadır. Bu konuda gözleri..

NK Lens

NK Lio Barbie Yeşil Renk (6 Aylık)

750,00TL

NK Lio Barbie Yeşil Renk (6 Aylık)NK Lio Barbie Yeşil Renk lens aylık modellerdendir numaralı ve numarasız olarak birçok alternatif ile sizlere sunulmaktadır. Bu konuda g..

NK Lens

NK Lio Cappuccino Ela Renk (6 Aylık)

750,00TL

NK Lio Cappuccino Ela Renk (6 Aylık)NK Lio Cappuccino Ela Renk lens aylık modellerdendir numaralı ve numarasız olarak birçok alternatif ile sizlere sunulmaktadır. Bu konu..

NK Lens

NK Lio Marine Yeşil Renk (6 Aylık)

750,00TL

NK Lio Marine Yeşil Renk (6 Aylık)NK Lio Marine Yeşil Renk lens aylık modellerdendir numaralı ve numarasız olarak birçok alternatif ile sizlere sunulmaktadır. Bu konuda g..

NK Lens

NK Lio Amber Mavi Renk (6 Aylık)

750,00TL

NK Lio Amber Mavi Renk (6 Aylık)NK Lio Amber Mavi Renk lens aylık modellerdendir numaralı ve numarasız olarak birçok alternatif ile sizlere sunulmaktadır. Bu konuda gözle..

NK Lens

NK Lio Blue Mavi Renk (1 Yıllık)

900,00TL

NK Lio Blue Mavi Renk (1 Yıllık)NK Lio Blue Mavi Renk lens yıllık modellerdendir numaralı ve numarasız olarak birçok alternatif ile sizlere sunulmaktadır. Bu konuda gözle..

NK Lens

NK Lio Coco Ela Renk (6 Aylık)

750,00TL

NK Lio Coco Ela Renk (6 Aylık)NK Lio Coco Ela Renk lens aylık modellerdendir numaralı ve numarasız olarak birçok alternatif ile sizlere sunulmaktadır. Bu konuda gözlerini..

NK Lens

NK Lio Green Yeşil Renk (1 Yıllık)

900,00TL

NK Lio Green Yeşil Renk (1 Yıllık)NK Lio Green Yeşil Renk lens yıllık modellerdendir numaralı ve numarasız olarak birçok alternatif ile sizlere sunulmaktadır. Bu konuda g..

NK Lens

NK Lio Caramel Ela Renk (6 Aylık)

750,00TL

NK Lio Caramel Ela Renk (6 Aylık)NK Lio Caramel Ela Renk lens aylık modellerdendir numaralı ve numarasız olarak birçok alternatif ile sizlere sunulmaktadır. Bu konuda göz..

NK Lens

NK Lio Marine Yeşil Renk (1 Yıllık)

900,00TL

NK Lio Marine Yeşil Renk (1 Yıllık)NK Lio Marine Yeşil Renk lens yıllık modellerdendir numaralı ve numarasız olarak birçok alternatif ile sizlere sunulmaktadır. Bu konuda..

NK Lens

NK Lio Amber Mavi Renk (1 Yıllık)

900,00TL

NK Lio Amber Mavi Renk (1 Yıllık)NK Lio Amber Mavi Renk lens yıllık modellerdendir numaralı ve numarasız olarak birçok alternatif ile sizlere sunulmaktadır. Bu konuda göz..

NK Lens

NK Lio Barbie Yeşil Renk (1 Yıllık)

900,00TL

NK Lio Barbie Yeşil Renk (1 Yıllık)NK Lio Barbie Yeşil Renk lens yıllık modellerdendir numaralı ve numarasız olarak birçok alternatif ile sizlere sunulmaktadır. Bu konuda..

NK Lens

NK Lio Cafe Ela Renk (6 Aylık)

750,00TL

NK Lio Cafe Ela Renk (6 Aylık)NK Lio Cafe Ela Renk lens aylık modellerdendir numaralı ve numarasız olarak birçok alternatif ile sizlere sunulmaktadır. Bu konuda gözlerini..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 36 (3 Sayfa)

NK Lens

NK Beauty Lens: Dünya çapında önemli rol oynayan şirketlerden biri olan, Ardenal firması himayesine dahil bir kontakt lens firması olarak bizleri karşılamaktadır. Bu sektör üzerinde çok geniş bir pazarda hakimiyet sağlamaktadır. Tasarımlarının doğallığı ve bu doğallığı alışılmışın dışında dizayn ederek bizlere sunması sayesinde kalitesini de fazlasıyla yansıtmaktadır. Gösterişli ve cezbedici bir estetik sağlayan renkli lensleri sayesinde kendinizi özel hissettirecektir. NK Lens, Toplamda hareli lens, haresiz lens seçenekleri de dahil olmak üzere 17 adet 6 aylık, 17 adet 1 yıllık modellere ev sahipliği yapmaktadır.

Nk Lens numaralı ve numarasız olarak üretimini gerçekleştirdiği lenslerinde tüm kontakt lens kullanıcılarını düşünmektedir. Numaralı lensleri kullanan kişilerin birçoğu, gözlük kullanmak rahatsız edici bir boyuta geldiği için, sıkıldığı için veyahut bazen gözlük baze de lens kullanmak istediği için numaralı lensi tercih etmektedir. Bu konuda NK Lens markasının numaralı lens modelleri oldukça doğru bir seçim olacaktır. Numarasız lensler ise genellikle kozmetik görünüş amaçlanarak kişiye estetik katmak için tercih edilmektedir Bu noktada da Nk Lesn firması gözlerinize daha estetik bir görünüm katmanızı sağlamak için en doğru tercihlerden biri olacaktır. Lens tercihinizi yaptıktan sonra sitemiz Lensfiyat.com üzerinden Luxe Optik güvencesiyle rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

NK Lens firması, modellerinde gelişen teknolojiyi takip ederek üretim gerçekleştirmeye özen göstermektedir. Gelişen teknoloji ile beraber hafife alınmaması gereken medikal sektörlerden olan kontakt lens piyasası NK Lens tarafından büyük bir önem arz etmektedir.

NK Lens Renkleri ve Modelleri

NK Lens üretiminde bulunduğu renkli lenslerinde üst makalede söz ettiğimiz üzere tüm kontakt lens kullanıcılarını baz alarak hareket etmektedir. Bu sebeple numaralı, numarasız seçenekleriyle her göze uyumlu hale getirilerek üretimi sağlanmaktadır. Ürünler ile daha detaylı bilgi aşağıda mevcuttur.

NK Lens Yıllık ve Aylık modelleri: NK Lio Amber Mavi Renk, NK Lio Aster Gri Renk, NK Lio Barbie Yeşil Renk, NK Lio Blue Mavi Renk, NK Lio Brown Ela Renk, NK Lio Cafe Ela Renk, NK Lio Cappuccino Ela Renk, NK Lio Caramel Ela Renk, NK Lio Coco Ela Renk, NK Lio Gray Gri Renk, NK Lio Green Yeşil Renk, NK Lio Greza Ela Renk, NK Lio Hazel Ela Renk, NK Lio Marine Yeşil Renk, NK Lio Merlot Yeşil Renk, NK Lio Shadow Gri Renk, NK Lio Vanilla Gri Renk

olarak sizlere sunulmaktadır. Çeşitleri oldukça birbirinden farklı ve sınır tanımayan renkler ile dizayn edilmektedir. Totalde aylık ve yıllık olarak çeşitlerdirilerek tasarımları yapılandırılmaktadır.

NK Renkli Lens Özellikleri

NK Beauty Lens, üretici firmalar içinde sürekli güncelliğini koruyarak ve gelişen teknolojiyi  sıkı takip ederek uyum sağlaması sayesinde, sağlıklı müşteri memnuniyetini elde etme konusunda hiç sorun yaşamayan firmalardandır. Üst makalede söz edilen lens modellerinin hepsi NK Lens firmasına ait %100  orijinal ürünlerdir. Renk tonları olarak canlılığın ve ışıltının yanısıra doğallık konusunda oldukça başarılı firmalar arasındadır. Bu yüzden NK Lens modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

NK Lens markası üretimini gerçekleştirdiği lens modellerinde %38 oranında su kullanmaktadır. Oksijen geçirgenliği(62) oldukça yüksek olan lens modelleri gözlerinizde rahatlık ve konfor konusunda üst düzey bir performans sağlayacaktır. Tüm kontakt lens modelleri malzeme kalitesi olarak POLYHEMA hammaddesi ile üretilmektedir. NK Lens Lio serisi ile sizlere birçok alternatif sunmaktadır.

Kutu içeriğinden 2 adet kontakt lens ve prospektüs çıkmaktadır.

NK Lens Kullanıcı Yorumları: NK Lens sektörde bilinen bir firma olarak kullanıcılarına sunduğu birçok lens alternatifi sayesinde dikkatleri üstüne çekmektedir. Bu sayede kullanıcı yorumları gayet güzel ve olumlu sonuçlarla karşımıza çıkmaktadır.

Lens Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim: Lens almadan önce önemli olan sizin neden lens kullanmak istediğiniz olacaktır. Kozmetik, Aksesuar olarak renkli lens istiyor olabilirsiniz veya gözlük takmak rahatsız edici bir durum olduğu için lens sayesinde daha pratik bir şekilde net görüş elde etmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikle her iki durumda da lens kullanımına başlamadan önce kesinlikle bir uzmana danışmanız gerekmektedir. Ayrıca lens alırken lenslerin dış görünüşünden ziyade su ve malzeme oranlarına, üretim teknolojilerine bakmanız kesinlikle tavsiyemizdir. Sonuçta sağlık kategorisinde olan kontakt lens pazarı hafife alınacak bir pozisyon değildir.

Konuşma Başlat