Johnson & Johnson Marka Şeffaf Lens

Johnson & Johnson Marka Şeffaf Lens

Johnson&Johnson

1Day Acuvue Moist for Astigmatism 30 lu Kutu

675,00TL

1Day Acuvue Moist for Astigmatism 30 lu Kutu1Day Acuvue Moist for Astigmatism 30 lu Kutu ASD teknolojisi ile konforlu bir kullanım sunar. Çok konforlu bir lens olduğu iç..

Johnson&Johnson

Acuvue 2 - 6'lı Paket

550,00TL

Acuvue 2 - 6'lı PaketAcuvue 2 - 6'lı Paket benzersiz konfor hissi ile farklılık sağlamaktadır.Acuvue 2 Kontakt lenslerinde kullanılan INFINITY EDGE ™ Design teknoloj..

Johnson&Johnson

Acuvue Oasys 1-Day 30 lu Kutu

675,00TL

ACUVUE OASYS 1-Day silikon hidrojel günlük kontakt lensGünlük Kontakt Lens ACUVUE OASYS 1-Day silikon hidrojel günlük kontakt lensler en yüksek seviyede UV blokajına sahi..

Johnson&Johnson

Acuvue Oasys 1-Day For Astigmatism 30 lu Kutu

799,00TL

Acuvue Oasys 1-Day For Astigmatism 30 lu KutuAcuvue Oasys 1-Day For Astigmatism 30 lu Kutu astigmatı olanlar için özel olarak tasarlanan bir lenstir. 1 kutuda 30 adet va..

Johnson&Johnson

Acuvue Oasys Hydraclear Plus - 6'lı Paket

699,00TL

Hydraclear PlusHydraclear Plus özellikli Acuvue Oasys kontakt lensler, son derece konforlu bir kontakt lens takma deneyimi sağlar. Bu lensler, Hydraclear Plus teknolojisi..

Johnson&Johnson

Acuvue Oasys Toric

800,00TL

Acuvue Oasys Toric"ASD, göz ve baş hareketlerinden bağımsız olarak lensin stabil kalmasına yardımcı olur." ACUVUE® OASYSTM for Astigmatism Markalı Kontakt lensler benzers..

Johnson&Johnson

Acuvue Oasys With Transitions - 6'lı Paket

719,00TL

Acuvue Oasys With Transitions - 6'lı PaketTürünün ilk örneği olan bu kontakt lens, ışığın gözleriniz üzerinde yarattığı stresli etkinin azaltılmasına yardımcı olmak için ..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Johnson & Johnson Marka Lens

Johnson &Johnson marka lens dünyanın birçok ülkesinde görme bozuklukları yaşayan insanların görme hassasiyetlerine yıllardır çözüm bulmaktadır. Ürettikleri değişik kullanım süreleri ve özelliklere sahip lensler ile görme bozukluğu yaşayan insanların tercih ettiği bir marka haline gelmiştir.

Johnson & Johnson marka lenslerin sahip olduğu ışık duyarlılığı ile iç dış ortamlarda aşırı şiddetli ışınlara karşı koruma sağlamaktadır. Üretim teknolojilerinde kullandıkları akıllı ışık teknolojisi ile renk değişimleri, ışık şiddetinin artması, azalması gibi durumlar Johnson & Johnson marka lensleri kullanan insanların görme kalitesini etkilememektedir.

Sürekli ışıklı ekranlara bakarak çalışma zorunluluğu olan insanlar için gözlerinde oluşan kuruluğu lens yapısında bulunan nemlendirici ve koruyucu yapıyla sorun olmaktan çıkaran Johnson & Johnson marka lensler ayrıca kullanan insanların gözlerine hemen uyum sağlaması ve doğal görüntü vermesi gibi özellikleri tercih edilmesinde başlıca nedenleri oluşturur.

Johnson & Johnson marka lensler gözlerde kullanım hafifliği oluşturarak gözününüz deki lensleri fark etmeden kullanmanızı sağlar. 

Johnson & Johnson Marka Lenslerin Özellikleri

Dünya genelinde kullanılan lensler insanlarda oluşan görme yetersizliklerini gidermek için kullanılsa da aynı zamanda aksesuar anlamında yüz hatlarını belirginleştirmek için de kullanılmaktadır. Johnson & Johnson markası sahip olduğu ürün çeşitliliği ve renk çeşitliliği ile görme problemi taşımayan insanların da tercih ettiği bir marka olarak karşımıza çıkar.

Lenslerinin üretiminde kullanılan farklı teknolojiler ile görme rahatlığı konusunda fark yaratır. Dilerseniz Johnson & Johnson marka lenslerin özelliklerikonusunda yaptığımız araştırmalar sonucunda diğer markalara göre ön plana çıkan özellikleri sizler için paylaşalım.

Uzun süreli kullanım imkânı sağlayan dokusal teknoloji ile gece ve ya gündüz belirli sürelerde çıkarmadan kullanabilirsiniz.

Uzun süreli bilgisayar, televizyon gibi yoğun ışık kaynaklarına bakmaktan dolayı gözde oluşan kuruluğu göze nem ve kayganlık kazandıran yapı ile sorun olmaktan çıkarır.

Yoğun güneş ışınlarına maruz kalınan dış ortamlarda güneş ışınlarının yapısında bulunan ultraviyole A türündeki ışınların göze girmesini % 96 oranında engeller.

Ultraviyole B türündeki ışınların göze girmesini % 100 oranında engeller.

Sahip olunan oksijen geçirgenliği ile havadaki mevcut bulunan oksijenin gözlere girmesini sağlar.

Üretimde kullanılan akıllı ışık teknolojisi ile çok yoğun ışık kaynaklı iç ve ya dış ortamlarda gözlere tam koruma sağlar


Johnson & Johnson Marka Lenslerin Avantajları 

Johnson & Johnson marka lensler üretim teknolojisi özellikleri ile dünya üzerinde milyonlarca lens kullanıcısının tercih ettiği bir marka olarak karşımıza çıkar. İster göz sağlığı olsun ister estetik amaçlı olarak kullanılsın Johnson & Johnson marka lenslerin avantajları fark yaratan unsurlarıdır. Bu avantajları sizler için belirtecek olursak öncelikle Johnson & Johnson marka lenslerin sahip olduğu doğal yapı her göze rahatlıkla uyum sağlayan formu lens kullanıcılarına fresh bir görüntü sunar. Lenslerin görme açılarında görüntüye verdiği derinlik ile lens kullanımının aslında çokta zor olmadığını sizlere ispatlar. Sahip olunan tüm görme bozukluklarını ortadan kaldıran Johnson & Johnson marka lensler yıllardır görme konusunda yaşadığınız bütün problemleri tatlı bir anıya dönüştürür.


Johnson & Johnson Marka Lenslerin Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Johnson & Johnson markası değişik özellik ve yapıda birçok lense sahiptir. Johnson & Johnson marka lenslerin kullanımı kullandığınız lensin türüne ve özelliğine göre farklılık gösterir. Bu noktada önemli olan husus size ait olan lensin özelliklerinin ne olduğudur. Örneğin bazı lensler yapısı gereği uzun süreli kullanıma olanak tanır ama bazıları belirli sürelerde kullanılıp özel solüsyonlarında bekletilmesi gerekir. Johnson & Johnson markası lens satışında müşterilerine verdiği ürün kullanım kataloğu ile satılan lenslerin en iyi kullanım koşulları konusunda siz değerli müşterilerine bilgiler sunar. 

Lens kullanmadan önce bilinmesi gereken birçok unsur vardır. Johnson & Johnson marka lenslerde de bu durum aynıdır. Özellikle de göz bozuklukları için lens kullanıyorsanız öncelikli olarak bir doktora görünmeniz gerekmektedir. Her kişiye özel olarak lens üretilmez. Ancak kişilerin göz rahatsızlıkları göz numaralarını uygun şekilde lens almaları gerekir. Bu nedenle de mutlaka uzman bir göz hekimine muayene olduktan sonra lens almanız gerekmektedir. Doktorunuz size uygun olan lensin hangisi olduğunu en net şekilde belirleyecek ve daha sonrasında lens satın alabilirsiniz. Özellikle de bu tarz girişimlerde bulunan bazı insanlar ileride görme problemleri ya da kalıcı göz sorunları yaşayabilirler. Bu nedenle lens kullanımında mutlaka bir doktor da detaylı bilgi almak gerekmektedir.

Johnson & Johnson marka lensler pek çok türü ve özellik ile üretilir. Bu alanda son derece başarılı işler çıkaran bu marka dünya genelinde çok sayıda ülkede satış yapmaktadır. Ülkemizde de başarılı bir iş çıkaran markanın lensleri sitemizden orijinal olarak temin edebilirsiniz. 1Day Acuvue Moist 30 Lu Kutu, 1Day Acuvue Moist For Astigmatism 30 Lu Kutu, 1Day Acuvue TruEye 30 Lu Kutu, Acuvue Oasys 1-Day 30 Lu Kutu, Acuvue Oasys 1-Day For Astigmatism 30 Lu Kutu, Acuvue Oasys Hydraclear Plus - 6'Lı, Acuvue Oasys Toric, Acuvue Oasys With Transitions - 6'Lı Paket, Dailies Aqua Comfort TORIC 30lu Kutu, Biofinity Toric olarak satılmaktadır. Tüm bu ürünleri sitemizde bulabilirsiniz.

Johnson & Johnson Marka Lenslerin temel özellikleri

Johnson & Johnson marka lensler rahat kullanımıyla birlikte dikkat çeken lensler arasında yer almaktadır. bu alanda çok sayıda doğal renkli lens üretimi de gerçekleştirilmektedir. Lenslerin tamamı sitemizde son derece uygun fiyatlarla satılmaktadır. Orijinal olarak satın alabileceğiniz bu lensler sayesinde isterseniz tamamen doğal gözlere sahip olabilirsiniz. 

Herhangi bir göz bozukluğunuz olmasa bile Johnson & Johnson lens satın alarak kullanabilirsiniz. Lens kullanmadan önce mutlaka doktora danışarak kendiniz için uygun olan Johnson & Johnson lensi öğrenmeniz gerekmektedir. Eğer gözlük yerine lens kullanmak istiyorsanız da göz numaranızı uygun olan lens ürünü belirledikten sonra satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Lensler tamamen farklı şekillerde üretilmektedir. Bu sayede kullanıcılar çok daha rahat bir şekilde lens kullanımına gerçekleştirirler. Özellikle lens kullanımı hakkında detaylı bilgiye sahip değilseniz ve yeni başladıysanız da mutlaka lens türleri ve lens bakımı ile alakalı detayları özen göstermelisiniz. Johnson & Johnson lensler orijinal olarak satılmaktadır. Her göz türüne uygun olarak üretilen modelleri vardır. 1 günlük veya 30 günlük lensler olduğu gibi yıllık kullanıma uygun olan ürünlerde vardır.


Konuşma Başlat