Cooper Vision Numaralı Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Cooper Vision Numaralı Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Biofinity - 6'lı Paket

31,09$ Vergiler Hariç: 31,09$

Biofinity - 6'lı PaketBiofinity - 6'lı Paket doğal ıslak yapısıyla gözleri hiç bir şekilde rahatsız etmez ve kullanım kolaylığı sunar. Paket içerisinde 6 adet olarak gönd..

Biofinity Toric Astigmat Lens

32,74$ Vergiler Hariç: 32,74$

Biofinity ToricBiofinity Toric % 48 su içeriğine sahip bir lenstir. Benzersiz yapısı ve yumuşak hatları sayesinde günlük kullanımda asla sorun çıkarmaz. İnce yapısı ile b..

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

COOPER VİSİON


Cooper Vision Numaralı Lens; Cooper Vision Lens olağan üstü görsel performans ve gün boyu üntün konfor sağlamak konusunda iddialı bir markadır. Cooper Vision 130un üzerinde ülkeye göz sağlığı konusunda destekçi olan dünya geneli global bir firmadır ve yılda milyarlarca lens üretmektedir. Ürünlerinde yok hissiyatını ve netliği en iyi yapmayı amaçlamaktadır. Kullananın bir daha vazgeçemediği lensimiz doğallıktan yana olup su oranını çok yüksek tutmaktadır. Numaralı lens üreticisi olan firmamız gözlük kullanmak istemeyenler için numara skalasını çok geniş tutmaktadır. Böylece doktorunuz tarafından söylenilen göz derecenize uygun Cooper Vision numaralı lensinizi bulmak sitemizde çok kolaydır. Eğer sipariş vermek isterseniz sitemiz Lensfiyat.com üzerinden Luxe optik güvencesi ile uygun fiyatlara sipariş verebilirsiniz. Konfor, nefes alabilirlik ve canlı, keskin görüş dengesi için olağanüstü kalite sunan Cooper Vision Biofinity Kontakt Lensleri.


Yakını veya uzağı görmekte zorlananlar için bu gelişmiş kontakt lensler en iyi görsel performansı  sizlere sunmak için özel olarak tasarlanmıştır. Biofinity kontakt lensleri Cooper Vision Aquaform teknolojisi ile üretilmiştir, bu da gözlerin sağlıklı kalmaları için ihtiyaç duyduğu oksijenin %100'ünü sağlayan teknolojidir. Takviminizin en yoğun olduğu günde bile gözlerinize doğal nem ve üst düzey konfor sağlar.

Cooper Vision Numaralı Lens Özellikleri

Aberration Neutralizing system, gözlerde yaygın olarak bulunan optik kusurları ez aza indirerek görüş kalitesini artırmak için tasarlanmıştır. Aquaform teknolojisi sus içine hapseder, böylece gün boyu inanılmaz bir rahatlık sağlar ve gözlere gereken oksijeni sağlayarak gözlerin temiz ve beyaz kalmasına yardımcı olur. Özel yuvarlak kenarlı pürüssüz bir yüzey, kontakt lensleri ile göz kapakları arasındaki etkileşimi minimuma indirerek konforu arttırmaktadır.

Cooper Vision Lens Modelleri ve Çeşitleri

Sektöründeki en iyilerden bir tanesi olan Cooper Vision markamız tek tip lens üretmemektedir. Bir çok lens türü bulundurmaktadır. Her kesime ve neredeyse tüm göz numaralarına ve hastalıklarına gerekli çözüme ulaştıracak reçeteli olarak da alınan hizmet sunmaktadır.

Cooper Vision Numaralı Lens Kullanırken Bilinmesi Gerekenler

Optimised Toric Lens Geometry mükemmel oryantasyon sağlamak için özel tasarım özellikleri ve devamlı net görüş için sabit uyumu sağlar. Aquaform Teknolojisi suyu içine hapseder, böylece gün boyu inanılmaz bir rahatlığa sahip olur ve gözlere gereken oksijeni sağlayarak gözleriniz için temiz ve beyaz bir görüntü sağlar. Özel yuvarlak kenarlı pürüssüz bir yüzey, kontakt lensler ile göz kapağı ve gözleriniz arasında hiçbir şey yokmuş gibi hissedeceksiniz.


Cooper Vision Numaralı Lens Kullanıcı Yorumları; Cooper Vision Numaralı Lens kullanıcılar tarafından sadece beğenilmek ile kalmayıp ayrıca taktir edilen bir firmadır. neredeyse hiç kötü geri dönüş almadığımız lens markalarından bir tanesi diyebiliriz.

Cooper Vision Numaralı Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Cooper Vision Dereceli Lens