Alcon Lens Çeşitleri ve Fiyatları

Alcon Lens Çeşitleri ve Fiyatları

Alcon

Dailies Total 1 30lu Kutu

959,00TL

Dailies  Total 1 30lu KutuDailies  Total 1 30lu Kutu lens günlük kullanım için uygundur. Kullan at olarak üretilmiştir. Özel bir  teknoloji ile üretilen D..

Alcon

Dailies Aqua Comfort 30lu Kutu

575,00TL

Dailies Aqua Comfort Dailies Aqua Comfort 30lu Kutu göz kırpma ile aktive olur ve rahat bir kullanımı da beraberinde getirir. Bu sayede günlük kullanımlar için uygun..

Alcon

Precision 1 30 lu Kutu

600,00TL

Precision 1 30 lu KutuPrecision 1 30 lu Kutu rahat kullanımı sayesinde yaşam özgürlüğünü sevenler için idealdir. Kullan at olarak tasarlanmış bir üründür. Nemi içeride ..

Alcon

Freshlook Colorblends Serisi (1 Aylık)

549,00TL

Freshlook Colorblends Serisi (1 Aylık)Freshlook Colorblends Serisi (1 Aylık) en fazla tercih edilen lensler arasında yer almaktadır. Farklı renk seçenekleri ile sunulur..

Alcon

Air Optix Aqua - 6'lı Paket

719,00TL

Air Optix Aqua - 6'lı PaketSağlıklı ve doğal bir lens kullanımı için gelişmiş oksijen ve nem kombinasyonu sunar. En başından itibaren gün boyu mükemmel ıslanabilirlik ve ..

Alcon

Air Optix Colors

650,00TL

Air Optix ColorsAir Optix Colors 3’ü 1 arada olarak üretilen lens türüdür. Son derece doğal bir görünüm sağlarken pürüzsüz devamlılık arz eden bir görüş de sağlar. Özel..

Alcon

Air Optix Night & Day Aqua - 6'lı Paket

1.200,00TL

Air Optix Night & Day Aqua - 6'lı PaketAir Optix Nigt and Day Aqua Kontakt lensleri uyurken bile 30 gün ve gece boyunca günde 24 saat takılabilen FDA tarafı..

Alcon

Air Optix Plus HydraGlyde - 6'lı Paket

665,00TL

Air Optix Plus HydragladeAir Optix Plus Hydraglade kontakt lensleri 16 saat sonra bile lensleri ıslak tutan biriktirme koruması ve yüzey nemi kombinasyonu için smart shie..

Alcon

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism

850,00TL

Air Optix Plus HydraGlyde for AstigmatismAir Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism çok daha rahat bir görüş sağlamaktadır. Gözlerin daha konforlu olması için üretilmişti..

Alcon

Freshlook Colorblends Gri Renk Grey (1 Aylık)

549,00TL

Freshlook Colorblends Gri Renk Grey (1 Aylık)Freshlook Colorblends Gri Renk Grey (1 Aylık) renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm elde etmen..

Alcon

Freshlook Colorblends Gri Renk Turquoise (1 Aylık)

549,00TL

Freshlook Colorblends Gri Renk Turquoise (1 Aylık)Freshlook Colorblends Gri Renk Turquoise (1 Aylık) renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm ..

Alcon

Freshlook Colorblends Gri Sterling Gray (1 Aylık)

549,00TL

Freshlook Colorblends Gri Sterling Gray (1 Aylık)Freshlook Colorblends Gri Sterling Gray (1 Aylık) renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm el..

Alcon

Freshlook Colorblends Ela Renk Brown (1 Aylık)

549,00TL

Freshlook Colorblends Ela Renk Brown (1 Aylık)Freshlook Colorblends Ela Renk Brown (1 Aylık) renkli lensler doğallığı sunan birbirinden harika renk seçenekleri ile gelen ..

Alcon

Freshlook Colorblends Ela Renk Honey (1 Aylık)

549,00TL

Freshlook Colorblends Ela Renk Honey (1 Aylık)Freshlook Colorblends Ela Renk Honey (1 Aylık) renkli lensler doğallığı sunan birbirinden harika renk seçenekleri ile gelen ..

Alcon

Freshlook Colorblends Ela Renk Pure Hazel (1 Aylık)

549,00TL

Freshlook Colorblends Ela Renk Pure Hazel (1 Aylık)Freshlook Colorblends Ela Renk Pure Hazel (1 Aylık) renkli lensler doğallığı sunan birbirinden harika renk seçenekleri ..

Alcon

Air Optix Colors Mavi Renk Brilliant Blue (1 Aylık)

650,00TL

Air Optix Colors Mavi Renk Brilliant Blue (1 Aylık)Air Optix Colors Mavi Renk Brilliant Blue (1 Aylık) renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünü..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 26 (2 Sayfa)

Alcon Lens Markası 

Son yıllarda insanların göz sağlığı ile ilgili yaşadığı rahatsızlıklara kaliteli çözümler sunan Alcon lens markası ön plana çıkmaktadır. Göz rahatsızlıklarına kontakt lenslerle kalıcı çözümler üretmesinin yanı sıra gözlerinizi şekilsel olarak ortaya çıkararak sizlerin zevklerine hitap eden geniş renk çeşitliliği sunmaktadır. 

Uluslararası göz medikal sektöründe geniş yer tutan Alcon markası lensler, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek üretilmektedir. Optik mağazalarında ve internet satış sitelerinde satışa sunulan kontakt lensler, katarakt olmak üzere birçok göz rahatsızlıklarını çözüme kavuşturur. Katarakt ameliyatlarında kullanılan bu mercek lensler sayesinde hem görme probleminiz ortadan kalkar hem de kendi zevkinize uygun göz rengine sahip olursunuz. Günlük hayatınızda fiziksel ve psikolojik olarak sizleri etkileyen, görme perspektifinizi azaltan miyop, hipermetrop gibi göz rahatsızlıklarını ortadan kaldırarak yaşam konforunuzun artmasına yardımcı olur. Böylelikle, Alcon markası lensler birçok olumsuzluğu barındıran gözlüklerden de kurtulmanızı sağlar.

Alcon lensler, güneş ışığının zararlı etkilerini en aza indirerek göz sağlığının korunması amaçlar. Bu kontakt ve renkli lensler oksijen geçirgenliğinin yeterli olması sayesinde mikrobiyal birikmeleri engeller. Lens kullanımlarında sıklıkla karşımıza çıkan sorunlardan biri, gözlerde yanma ve batma hissinin yaşanmasıdır. Alcon lensler, gözlerde yanma ve batma hissi yaşatmaz aksine gözlerde rahatlık sağlamak amacıylaoksijen geçirgenliği diğer lenslere göre yüksek kapasitede tasarlanmıştır. 

Alcon Marka Lens Çeşitleri 

Alcon markası birçok renk çeşidi ile gözlerinize derinlik algısı kazandırır. Alcon marka renk çeşitleri nelerdir? sorusunun cevaplarından biri olan Air Optix Aqua lensi ile detaylandırmaya başlayalım. Air Optix Aqua lensi hareli olup 6 aylık ve 1 yıllık kullanım imkânı sunar. 

Alcon marka lens çeşitlerinden biri olan Air Optix Plus HydraGlyde ürünü uzun ömürlü olup kullanım süresi 6 aylık ve 1 yıllık olarak değişmektedir. Aylık planlı değişim özelliği sunar. Saydam yumuşak kontakt lens olarak kullanılmaktadır.

Alcon marka lenslerin tamamı kullanıcı odaklı üretilmektedir. kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda ve renk isteklerine oranla üretilmektedir. çok sayıda farklı lens olduğu gibi farklı kullanım türlerini uyacak şekilde de lens üretimleri gerçekleştirilmektedir. alkon dünya çapında bir lens üreticisi firma olarak da dikkat çekmektedir. lenslerin bakımı ve temizliği için de solüsyon ve lenslerin tamamı ile internet üzerinden alabileceğinizi de hatırlatalım.

Dailies Total 1 30lu Kutu, Dailies Aqua Comfort 30lu Kutu, Freshlook Colorblends Gri Renk Grey (1 Aylık), Freshlook Colorblends Gri Renk Turquoise (1 Aylık), Freshlook Colorblends Gri Sterling Gray (1 Aylık), Optifree Express 355 Ml, Precision 1 30 Lu Kutu, Air Optix Colors Mavi Renk Blue (1 Aylık), Air Optix Colors Mavi Renk Brillant Blue (1 Aylık), Freshlook Colorblends Mavi Renk Amethyst (1 Aylık), Freshlook Colorblends Mavi Renk Blue (1 Aylık), Freshlook Colorblends Mavi Renk Brillant Blue (1 Aylık), Freshlook Colorblends Mavi Renk True Safir (1 Aylık), Freshlook Colorblends Serisi (1 Aylık), Freshlook Colorblends Ela Renk Brown (1 Aylık), Freshlook Colorblends Ela Renk Honey (1 Aylık) olarak sitemizde satılmaktadır.

Alcon lens markasının en çok tercih edilen ürünü olan Air Optix Night Day Aqua ise korneal sağlığı destekler. Aynı zamanda uzun süreli kullanım gerektiren durumlarda tercih edebilirsiniz. Bu ürün diğer yumuşak lenslere göre daha fazla oksijen geçirgenliğine sahiptir. Gözlerde kuruluk hissi yaşanmaması için üstün nemlilik sağlar.

Alcon lens markası, kişinin yaşayabileceği olumsuz durumlara karşı birtakım garantiler sunmaktadır. Gözlere uyum sağlayamayan lenslerin iadesini ve değişimini kabul eder. Gözlerde kuruluk, yanma ve batma gibi durumlarda kesinlikle doktorunuzdan randevu almayı unutmayın. 

Alcon Marka Lenslerin Bakımı ve Temizliği

Alcon marka lenslerin bakımı ve temizliği nasıl olur dilerseniz bu sorunun cevabını sizler için verelim. Alcon markası kaliteli lens solüsyonları üreterek kişinin göz sağlığını her türlü olumsuzluklardan korur. Alcon lenslerinizin bakımını yaparken Opti Free Pure Moist ürününü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uzun süreli konfor sağlayarak birçok, bakteri, mantar gibi mikroorganizmalardan gözlerinizi korur. Bu ürünün yanı sıra Biotrue lens solüsyonunu da kullanabilirsiniz. Alcon lens markasının solüsyonlarından biri olan Aosept Plus, lenslerinizi kolaylıkla dezenfekte etmenizi sağlar. Yumuşak lenslerde ovalama tekniği kullanılmadan dezenfekte edilmesine imkan tanır. 

Lenslerin bakım kolaylığı ile ön plana çıkan Alconlens markasının, göz sağlığını önemseyerek teknoloji ışığında hazırladıkları temizleme solüsyonları ve lens kapları tavsiye edilir. Markanın kullanım amaçlarına uygun birçok lens çeşidi ve buna bağlı olarak her lensin farklı temizleme solüsyonlar bulunur. Temizleme yapılırken bu solüsyonlar sayesinde lenslerdeki lipit birikintiler uzaklaştırılır. Temizleme sonrasında ise durulama ve dezenfeksiyon işlemleri yapılmalıdır. Böylelikle gözlerde tahriş, kızarma, kaşınma gibi olumsuzlukların önüne geçerek göz sağlığının korunmasını sağlar. Lens kaplarının da düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Alcon lens kaplarının temizliği için de solüsyonlar üretmektedir. 

Freshlook Colorblends Ela Renk Pure Hazel (1 Aylık), Air Optix Aqua - 6'Lı Paket, Air Optix Colors, Air Optix Colors Ela Renk Brown (1 Aylık), Air Optix Colors Ela Renk Honey (1 Aylık), Air Optix Colors Ela Renk Pure Hazel (1 Aylık), Air Optix Colors Gri Renk Gray (1 Aylık), Air Optix Colors Gri Renk Sterling Gray (1 Aylık), Air Optix For Astigmatism, Air Optix Night & Day Aqua - 6'Lı Paket, Air Optix Plus HydraGlyde - 6'Lı Paket, Air Optix Plus HydraGlyde For Astigmatism bu ürünlerin tamamını orijinal olarak sitemizden alabilirsiniz.


Konuşma Başlat