Noor Renkli Lens Modelleri Ve Fiyatları

Noor Renkli Lens Modelleri Ve Fiyatları

Noor Lens

Noor Renkli Lens (1 Yıllık)

900,00TL

Noor Renkli Lens (1 Yıllık)Noor Kontakt Yıllık lensler, çeşitliliğe oldukça önem vermektedir. Dereceli gözlere sahip olanların da, derecesiz gözlere sahip olanların da ku..

Noor Lens

Noor Renkli Lens (6 Aylık)

750,00TL

Noor Renkli Lens (6 Aylık)Noor Kontakt Aylık lensler, çeşitliliğe oldukça önem vermektedir. Dereceli gözlere sahip olanların da, derecesiz gözlere sahip olanların da kull..

Noor Lens

Noor May Quartzo Mavi Renk (6 Aylık)

750,00TL

Noor May Quartzo Mavi Renk (6 Aylık)Noor May Quartzo Mavi Renk (6 Aylık) Numaralı ve numarasız kontakt lensimiz mavi renk olarak üretilmektedir ayrıca üretim sırasında ma..

Noor Lens

Noor May Emerald Mavi Renk (6 Aylık)

750,00TL

Noor May Emerald Mavi Renk (6 Aylık)Noor May Emerald Mavi Renk (6 Aylık) Numaralı ve numarasız kontakt lensimiz mavi renk olarak üretilmektedir ayrıca üretim sırasında ma..

Noor Lens

Noor May Green Yeşil Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Noor May Green Yeşil Renk (1 Yıllık)Noor May Green Yeşil Renk (1 Yıllık) Numaralı ve numarasız kontakt lensimiz ela renk olarak üretilmektedir ayrıca üretim sırasında yeş..

Noor Lens

Noor May Green Yeşil Renk (6 Aylık)

750,00TL

Noor May Green Yeşil Renk (6 Aylık)Noor May Green Yeşil Renk (6 Aylık) Numaralı ve numarasız kontakt lensimiz ela renk olarak üretilmektedir ayrıca üretim sırasında ela r..

Noor Lens

Noor May Brown Ela Renk (6 Aylık)

750,00TL

Noor May Brown Ela Renk (6 Aylık)Noor May Brown Ela Renk (6 Aylık) Numaralı ve numarasız kontakt lensimiz ela renk olarak üretilmektedir ayrıca üretim sırasında ela rengi..

Noor Lens

Noor May Rose Mavi Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Noor May Rose Mavi Renk (1 Yıllık)Noor May Rose Mavi Renk (1 Yıllık) Numaralı ve numarasız kontakt lensimiz mavi renk olarak üretilmektedir ayrıca üretim sırasında mavi r..

Noor Lens

Noor May Zircon Mavi Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Noor May Zircon Mavi Renk (1 Yıllık)Noor May Zircon Mavi Renk (1 Yıllık) Numaralı ve numarasız kontakt lensimiz mavi renk olarak üretilmektedir ayrıca üretim sırasında ma..

Noor Lens

Noor May Blue Mavi Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Noor May Blue Mavi Renk (1 Yıllık)Noor May Blue Mavi Renk (1 Yıllık) Numaralı ve numarasız kontakt lensimiz mavi renk olarak üretilmektedir ayrıca üretim sırasında mavi r..

Noor Lens

Noor May Quartzo Mavi Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Noor May Quartzo Mavi Renk (1 Yıllık)Noor May Quartzo Mavi Renk (1 Yıllık) Numaralı ve numarasız kontakt lensimiz mavi renk olarak üretilmektedir ayrıca üretim sırasında ..

Noor Lens

Noor May Emerald Mavi Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Noor May Emerald Mavi Renk (1 Yıllık)Noor May Emerald Mavi Renk (1 Yıllık) Numaralı ve numarasız kontakt lensimiz mavi renk olarak üretilmektedir ayrıca üretim sırasında ..

Noor Lens

Noor May Rose Mavi Renk (6 Aylık)

750,00TL

Noor May Rose Mavi Renk (6 Aylık)Noor May Rose Mavi Renk (6 Aylık) Numaralı ve numarasız kontakt lensimiz mavi renk olarak üretilmektedir ayrıca üretim sırasında mavi ren..

Noor Lens

Noor May Blue Mavi Renk (6 Aylık)

750,00TL

Noor May Blue Mavi Renk (6 Aylık)Noor May Blue Mavi Renk (6 Aylık) Numaralı ve numarasız kontakt lensimiz mavi renk olarak üretilmektedir, ayrıca üretim sırasında mavi re..

Noor Lens

Noor May Zircon Mavi Renk (6 Aylık)

750,00TL

Noor May Zircon Mavi Renk (6 Aylık)Noor May Zircon Mavi Renk (6 Aylık) Numaralı ve numarasız kontakt lensimiz mavi renk olarak üretilmektedir ayrıca üretim sırasında mavi..

Noor Lens

Noor May Brown Ela Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Noor May Brown Ela Renk (1 Yıllık)Noor May Brown Ela Renk (1 Yıllık) Numaralı ve numarasız kontakt lensimiz ela renk olarak üretilmektedir, ayrıca üretim sırasında ela re..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)

NOOR Renkli Lens

Noor Renkli Lens: Numaralı ve numarasız olarak her kontakt lens kullanıcısına hitap etmektedir. Renk seçenekleri ise doğal renklerden oluşmakla beraber hareli, haresiz şeklinde daha da detaylandırılmıştır. Gözlük kullanmak yerine lens tercih etmeyi düşünenler için numaralı seçenekleri olan markamız yalnızca daha estetik bir görünüş elde etmek isteyenler için de numarasız modellere ev sahipliği yapmaktadır. Numaralı lens kullanıcılarının mutlaka göz doktoru ile gerçekleştirdikleri seans sonrası verilen göz derecesine göre lens seçimi yapması gerekmektedir ve numarasız lens kullanmayı amaçlayanların da göz doktorundan onay almasında fayda vardır.

CE ve FDA onaylı malzeme ile üretimini gerçekleştirmektedir

Noor Markası büyük pazar hacmine sahip olan bir firma olarak fazlasıyla titizlik ve dikkat ile üretimlerini, çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Bu sebeple Noor lenslerinizi kullanırken sizler de bakımlarını yapıp, titizlik ve narinlikle lenslerinizi kullanırsanız herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimaliniz oldukça düşüktür. Yüksek su oranı ortalaması sayesinde gözlerinizi kapatıp açarken rahatsız etmeyecek ve alışma süresini atlattıktan sonra gözlerinizde varlığını bile unutacaksınız. Gerekli bakımlarını temiz bir şekilde tozlu ortamdan uzak tutarak yaptığınız şekilde gözlerinizde kuruluk, kızarıklık ve kaşıntı gibi sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz oldukça düşük bir ihtimaldir. Sipariş vermek için aşamaları takip ederek sitemiz Lensfiyat.com üzerinden Luxe Optik güvencesi ile kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Noor Lens Renkleri ve Modelleri

Tüm lens kullanıcılarına hitap eden firmamız öncelikle numaralı ve numarasız olarak 2 seçenek ile sizlere sunulmaktadır. Doktor onayı ile verilen gözleri dereceli olan kişiler, dioptri kısmından göz derecesini seçerek sipariş vermelidir. Gözleri numaralı olmayan kişiler ise tekrar dioptri kısmından numarasız seçeneğini işaretleyerek sipariş vermelidir. Renk ve model seçenekleri aşağıdadır.

Yıllık ve Aylık Modeller: Noor May Zircon Mavi Renk (6 Aylık), Noor May Brown Ela Renk (6 Aylık), Noor May Rose Mavi Renk (6 Aylık), Noor May Gray Gri Renk (6 Aylık), Noor May Quartzo Mavi Renk (6 Aylık), Noor May Blue Mavi Renk (6 Aylık), Noor May Emerald Mavi Renk (6 Aylık).


Noor Lens Kullanırken Bilinmesi Gerekenler

Noor Beauty Kontakt Lens firmamız bu sektöre yıllardır hizmet etmektedir. İlk defa lens kullanmaya başlayacak kişiler için Noor markası geyet doğru bir tecih olacaktır. Renk seçenekleri üretilirken göz bebeğinin kendi rengi ile bir uyum sağlayarak yalnızca tercih ettiğiniz rengi önplana çıkartacak şekilde üretilmiştir. Bu durumda kendi göz renginiz ne olursa olsun farketmemektedir. Gece uyurken takmamanız gerekmektedir ve günde ortalama 8-9 saat takmanız tavsiye edilmektedir. 

Noor Beauty Renkli Lens Yorumları:

Bu konuda öncelikle kendi tecrübelerimize dayanarak açıklama yapacak olursak aldığımız geribildirimler gayet olumludur ayrıca çalıştığımız bir firma olan Noor firması bizlerle de gayet sağlıklı bir iletişim halinde çalışan bir firmadır.

Noor Beauty Lens Kullananlar:

Kullanıcılar Noor firmasından gayet memnun olmakla beraber bir sonraki renkli lens tercihlerinde de Noor ile başladıysa Noor ile devam etmektedir.


Konuşma Başlat