Tüm Markalar Ela Renkli Lensler

Tüm Markalar Ela Renkli Lensler

Iconic

Iconic Beauty Amber (3 Aylık)

429,00TL

Iconic Beauty Amber (3 Aylık) KahverengiIconic Beauty Amber 3 Aylık Renkli Numaralı Kontakt Lens özel boyama tekniği ile üretilmiştir.  Farklı renk seçeneği ile sunu..

Claro

Claro Ela Renk Kehribar Giana (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Ela Renk Kehribar Giana (1 Yıllık)Claro Ela Renk Kehribar Giana (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözlerin..

Claro

Claro Ela Renk Ocre (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Ela Renk Ocre (1 Yıllık)Claro Ela Renk Ocre (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözleriniz içi..

Claro

Claro Ela Renk Pera (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Ela Renk Kehribar Pera  (1 Yıllık)Claro Ela Renk Kehribar Pera (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları saye..

La Bella

Labella Ela Renk Pixie Brown (3 Aylık)

459,00TL

Tanıtım Videosu Labella Ela Renk Pixie Brown (3 Aylık)Labella Ela Renk Pixie Brown (3 Aylık) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renk..

La Bella

Labella Ela Renk Premium Hazel (3 Aylık)

459,00TL

Tanıtım Videosu Labella Ela Renk Premium Hazel (3 Aylık)Labella Ela Renk Premium Hazel (3 Aylık) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan ..

La Bella

Labella Ela Renk Exclusive Brown (3 Aylık)

459,00TL

Tanıtım Videosu Labella Ela Renk Exclusive Brown (3 Aylık)Labella Ela Renk Exclusive Brown (3 Aylık) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım su..

La Bella

Labella Ela Renk Premium Floransa (3 Aylık)

459,00TL

Tanıtım Videosu Labella Ela Renk Premium Floransa (3 Aylık)Labella Ela Renk Premium Floransa (3 Aylık)doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım s..

Solotica

Solotica Ela Renk Montly Ocre (3 Aylık)

1.099,00TL

Solotica Ela Renk Montly Ocre (3 Aylık)Solotica Ela Renk Montly Ocre (3 Aylık) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens türleri a..

Solotica

Solotica Ela Renk Nc Ocre (1 YILLIK)

2.099,00TL

Solotica Ela Renk Nc Ocre (1 YILLIK)Solotica Ela Renk Nc Ocre (1 YILLIK) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens türleri arasınd..

El Amore

Elamore Ela Renk Retro Coffee (6 Aylık)

615,00TL

Tanıtım Videosu Elamore Ela Renk Retro Coffee (6 Aylık)Elamore Ela Renk Retro Coffee (6 Aylık) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan re..

El Amore

Elamore Ela Renk Sienna Brown (6 Aylık)

615,00TL

Elamore Ela Renk Sienna Brown (6 Aylık)Elamore Ela Renk Sienna Brown (6 Aylık) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens türleri a..

Hypnose

Hypnose Ela Renk Majesty Brown (1 Yıllık)

749,00TL

Hypnose Ela Renk Majesty Brown (1 Yıllık)Hypnose Ela Renk Majesty Brown (1 Yıllık) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens türle..

Hypnose

Hypnose Ela Renk Majesty Choco (1 Yıllık)

749,00TL

Hypnose Ela Renk Majesty Choco (1 Yıllık)Hypnose Ela Renk Majesty Choco (1 Yıllık) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens türle..

Fx Eyes

Fx Eyes Ela Renk Aurora Brown (1 Yıllık)

749,00TL

Fx Eyes Ela Renk Aurora Brown (1 Yıllık)Fx Eyes Ela Renk Aurora Brown (1 Yıllık) renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm elde etmenize yardım..

Versace

Versace Ela Renk Sahra (3 Aylık)

749,00TL

Tanıtım Videosu Versace Ela Renk Sahra (3 Aylık)Versace Ela Renk Sahra (3 Aylık) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens türler..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 156 (10 Sayfa)


Ela renkli lensler özellikleri ve fiyatları

Ela göz lensi en özel renklerden birisi ve göz rengi olarak da insanın ön plana çıkmasını sağlayan, fark edilmesini sağlayan renklerden birisidir. Çok fazla insanda ela rengi göz yoktur. Günümüzde üretilen Ela renkli lensler bir hayli popüler bu tarz lensler doğal yapıları ile birlikte çok rahat bir kullanımda sunar. Bu sayede hem gözleriniz çok daha çekici durur hem de bulunduğunuz ortamda fark yaratırsınız. Doğallıkları sayesinde lens olduğu da anlaşılmaz.


İconic, Labella, Elamore, Versace, Solotica, Hypnose, FX markaları ürettiği lensler ile bu alanda ön plana çıkan markalar. Ela renkli lensler ve diğer renklere ait lenslerin tamamının üretiminin yapıldığını söylemek gerekiyor. Lensler göz numaralarına göre üretilebilir. Numarasız renkli lenslerde satın alabilirsiniz. İconic Bronze, Hazel renklerini satın alarak kullanabilirsiniz. Yüksek su seviyesi sayesinde gözlerde kuruluk yapmadan uzun süreli kullanım sunar.


Ela renkli lensler özellikleri

Ela renkli lensler özellikleri yüksek su içeriğine sahip olması nedeniyle çok kolay bir kullanım sağlar. Günlük kullanımlarda verdiği doğallık ile gözlerinizin orijinal rengi olmadığı anlaşılmaz. Her iki gözünüzde farklı numaralar yok ise 1 adet almanız yeterli olur. Gözleriniz farklı numaralarda ise 2 adet alınmalıdır.  Labella Cappucino, Espresso, Exclusive Brown, Exclusive Dark Brown, Oliva, Coco, Pixie Brown, Premium Hazel, Latin Brown, Premium Floransa, Premium Havana çeşitleri ile satışlar yapılmaktadır.


Ela Renkli Lens Çeşitleri

Labella lenslerinin her birinin kendisine has özellikleri bulunmaktadır. Farklı renk seçenekleri sayesinde istediğiniz lensi alabilirsiniz. Günlük kullanımlar için veya aylık olarak bir lens tercihini de yapabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile kullanıcıları memnun eden bir diğer marka ise Elamore, birçok renkli lens çeşidi ile fark yaratan bir markadır. Pixie Hazel, Pale Ivory, Dark Coffee, Retro Coffee, Pine Hazel, Panama, Sienna Brown, Naturel, Chocolate, Mocha renk seçenekleri ile sunulmaktadır. Bu sayede istediğiniz rengi alabilir ve kullanım sağlayabilirsiniz. Lensler Numaralı ve numarasız olarak satılmaktadır. Çok ince bir yapıya sahip oldukları için gözü rahatsız etmez ve pürüzsüz bir görüş sağlamaktadırlar.


Ela renkli lensler fiyatları

Ela renkli lensler fiyatları değişkendir. Birçok farklı marka bu alanda üretimler yapar. Versace Gold ve Sahra modellerinin üretimini yaparken FX  ya da Hypnose markaları daha fazla renkli lens satışı yapmaktadır. 


Lens fiyatları marka modele göre değişken olacağı gibi numaralı veya numarasız lenslere oranla da fiyatlarda değişkendir. Bu alanda ciddi olarak lens üretimi yapan çok sayıda  firma var. Bu markalar tamamen doğal görünüme sahip olmanızı sağlayacak lensleri üretir.  FX Floransa Brown, Nevada Brown, Nevada Hazel, Phuket Brown gibi renklerde lenslerin satışlarını yapmaktadır. Bu lenslerin tamamı yüksek geçirgenlik özelliğine sahiptir. Günlük olarak da tercih edebileceğiniz numarasız lensler vardır.


Hypnose marka lensler Amber,  Hazel, Katre, Ombre, Miranda Brown olarak dikkat çekiyor. Hypnose bu alanda yılların verdiği tecrübe ile son derece kaliteli renkli lensler üretmektedir. Bu lenslerin tamamını güvenle web sitemizden alabilirsiniz. Satılan ürünlerin tamamı orijinal olarak gönderilir. Numaralı veya numarasız olarak renk seçeneklerinden dilediğiniz marka renkli lensleri seçebilirsiniz.  Lenslerin tamamı orijinal olarak gönderilir. Gerçek marka üretimi olan lenslerin renk seçimleri de sipariş ekranında belirtilmiştir. Bu sayede marka ve renk seçeneklerini yaptıktan sonra dilediğiniz  ödeme yöntemi ile renkli lens siparişi verebilirsiniz. Ela renkli lensler günümüzde en fazla tercih edilen ve ilgi gören lenslerdir.