Göz Bakımı

Göz Bakımı

Bausch + Lomb

Bio True Solusyon 100 Ml

200,00TL

Bio True Solusyon 100 MlBio True Solusyon 100 Ml, hidrojel lenslerde dahil olmak üzere yumuşak ve kontakt lensleri nemlendirmektedir. Bu sayede kullanıcılar çok daha raha..

Bausch + Lomb

Bio True Solusyon 300 Ml

269,00TL

Bio True Solusyon 300 MlBio True Solusyon 300 Ml, hidrojel lenslerde dahil olmak üzere yumuşak ve kontakt lensleri nemlendirmektedir. Bu sayede kullanıcılar çok daha raha..

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Vücudumuzda hayati öneme sahip bir çok sıvı salgılanır. Bunlardan biri de gözyaşıdır. Gözyaşının temel görevlerinde biri de bu hayati organımız gözlerimizi mikroplara karşı korumaktır.

Duman, güneş, rüzgar, nem düşüklüğü ve kapalı mekanlarda ısınma yöntemleri gibi çevresel faktörler korneanın zayıf ve savunmasız kalmasına neden olabilir.

Göz doktoru tarafından yapılacak göz muayenesi sonrasında tavsiye edilecek suni göz yaşı damlası , nemlendirici göz damlası gibi ürünler sayesinde ihtiyaçlarınıza çözüm oluşturabilirsiniz.

Bu kategorimizde Göz Bakımı ürünlerini ve Suni Göz Yaşı Damlası Çeşitlerini bulabilirsiniz. Başlıca ürünlerimiz: Blink® Intensive Göz Damlası, Thealoz Duo Göz Damlası, Nutrof Total, Ocuvite Complete 120 Kapsül, Artelac Advanced, Avizor Moisture Lacrifresh (Suni Göz Yaşı Damlası) vb. gibi çeşitli ürünler yer almaktadır.

Konuşma Başlat