Bausch + Lomb Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Bausch + Lomb Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Bausch + Lomb

Purevision 2 Hd - 6'lı Paket

619,00TL

Purevision 2 Hd - 6'lı PaketPurevision 2 HD şeffaf kontakt lensler düşük ışık koşullarında bile net ve canlı bir görüş sağlar. Comfort Moist teknolojisi lensler..

Bausch + Lomb

Purevision 2 HD for Astigmatism

799,00TL

Purevision 2 HD for AstigmatismPurevision 2 HD for Astigmatism düşük ışıklı ortamlarda bile net bir görüş sağlar. ComfortMoist teknolojisi ile üretilmiştir. Göze takıldı..

Bausch + Lomb

Renu Advance Solusyon 100 Ml

180,00TL

Renu Advance Solusyon 100 Ml..

Bausch + Lomb

Renu Advance Solusyon 360 Ml

235,00TL

Renu Advance Solusyon 360 MlRenu Advance Solusyon 360 Ml özel üretim bir solüsyondur. İçerisinde bulunan özel karışım sayesinde lenslerin en hızlı şekilde dezenfekte edil..

Bausch + Lomb

Renu Solusyon 100 Ml

180,00TL

Renu Solusyon 100 MlRenu Solusyon 100 Ml markanın özel üretimi bir lens solüsyonudur. İçerisinde bulunan elementler sayesinde tüm yumuşak (hidrojel ve silikon hidroj..

Bausch + Lomb

Soflens 59 - 6'lı Paket

619,00TL

Soflens 59 - 6'lı PaketSoflens 59 Şeffaf lens konfor, performans ve net görüşü bir araya getirip, yapısında kullanılan protein dirençli malzemeler sayesinde size rah..

Bausch + Lomb

SofLens for Astigmatism

799,00TL

SofLens for AstigmatismSofLens for Astigmatism % 66 su içeriğine sahip bir lenstir. Kullanıcıya her zaman net bir görüş sunar. Kendisine güvenen kararlı kişiler için id..

Bausch + Lomb

Ultra Contact Lenses - 6'lı Paket

650,00TL

Ultra Contact Lenses - 6'lı PaketMoistureSeal teknolojisiyle gözlerinizi yeni bir kontak lens devrine açın. Moistrue Seal Teknolojisi özellikle 16 saat boyunca ..

Bausch + Lomb

Ultra for Astigmatism

799,00TL

Ultra for AstigmatismUltra for Astigmatism lensler keskin bir görüş sağlamaktadır. Lensleri her zaman nemli tutma özelliği olan MoistureSeal Teknolojisi ile üretilmişti..

Bausch + Lomb

Bio True Solusyon 100 Ml

200,00TL

Bio True Solusyon 100 MlBio True Solusyon 100 Ml, hidrojel lenslerde dahil olmak üzere yumuşak ve kontakt lensleri nemlendirmektedir. Bu sayede kullanıcılar çok daha raha..

Bausch + Lomb

Bio True Solusyon 300 Ml

269,00TL

Bio True Solusyon 300 MlBio True Solusyon 300 Ml, hidrojel lenslerde dahil olmak üzere yumuşak ve kontakt lensleri nemlendirmektedir. Bu sayede kullanıcılar çok daha raha..

Bausch + Lomb

Biotrue One day 30 lu Kutu

549,00TL

Biotrue One day 30 lu KutuBiotrue One day 30 lu Kutu HyperGel materyaline sahiptir. Günlük olarak kullanıma uygundur. Biotrue One day 30 lu Kutu lens kullan at olarak ü..

Bausch + Lomb

Renu Solusyon 360 Ml

235,00TL

Renu Solusyon 360 MlRenu Solusyon 360 Ml markanın özel üretimi bir lens solüsyonudur. İçerisinde bulunan elementler sayesinde tüm yumuşak (hidrojel ve silikon hidrojel) r..

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)

Bausch +  Lomb lens Markası


Günümüzde insanlar kişisel bakımlarına daha çok dikkat etmektedir. İnsanların kendilerine gösterdikleri bu özen yalnızca kılık kıyafetlerine değil fiziksel özelliklerine de yansımaktadır. Bausch +  Lomb lens markası sahip olduğu geniş renk skalası sayesinde istediğiniz göz rengini tercih etmenizi kolaylaştırmaktadır. Kıyafetine uygun lens takmak isteyen kadın ve erkekler Bausch +  Lomb lens markası tercih etmektedir. Bausch +  Lomblens markası birçok genç ve orta yaşlı insan tarafından severek kullanılmaktadır. Markanın üretiminde yer alan ürünler kaliteli ve güvenilir olarak kullanılabilecek kaliteye sahiptir. Bausch + Lomb markasının üretmiş olduğu kontak lensler, kontakt lens solüsyonları, suni gözyaşı ürünleri ve takviye edici gıdalar severek kullanılan diğer ürünler arasında yer almaktadır. Lens vücudun en hassas organı gözler için kullanılmaktadır. Bu nedenle lens kullanan kişilere iyi marka ve kaliteli bir lens kullanmaları önerilmektedir. Özellikle alerji sorunu yaşayan kişiler kullanacakları lens seçiminde daha özenli davranmalıdır.


Lens satın almadan önce bilinmesi gereken önemli bir nokta şudur. Lens bir aksesuar değil sağlık ürünüdür. Göz ve görme sağlığının iyileştirilmesine ve hayat kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlamak açısından önemli bir fonksiyonu vardır. Günümüzde teknolojinin ilerlemesine paralel olarak yüksek kaliteli lensler üretilmektedir.


Bausch +  Lomb Lens Çeşitleri


İnsanlar kimi zaman gözleri bozuk olduğu için kimi zamanda farklı bir görünüme sahip olmak için lens kullanırlar. Kontakt lens birçok insan tarafından kullanılmakta olan günümüzün trend ürünleri arasında yer almaktadır. Özellikle uzun süre bilgisayarda oturmak zorunda kalan insanların gözleri daha çok özen gerektirmektedir. Bu nedenle lens kullanımı bir çözüm oluşturmak açısından önemlidir. Lens ince ve kavisli yapısıyla göz bebeğine yapışacak şekilde tasarlanmıştır. Bausch +  Lomb lensçeşitleri renkli ve şeffaf olarak üretilmektedir. Rahatça kullanılabilecek bir yapıya sahip olarak üretilen lens gözlükle kıyaslandığında çok daha konforlu bir kullanıma sahiptir. Bausch +  Lomblens çeşitleri ise şunlardır: Bausch Lomb Natural Look ve Bausch Lomb Soflens 


Bausch Lomb Natural Look çeşidinin renk seçenekleri ise Blue Topaz, Acqua, Light Green, Green, Green Ocean, Green Amazon, Green Turquoise, Grey, Violet Amethyst, Hazel olarak siz değerli müşterilerinin zevkine göre seçim fırsatı sunmaktadır.

Bausch Lomb Soflens çeşidinin renk seçenekleri ise Light Green, Dark Green, GreenTurquoise, GreenAmazon, Blue, Blue Topaz, Grey, Dark Hazel olarak farklı zevklere göre en uygun seçim için fırsatlar sunmaktadır.


İki temel çeşitte üretilen Bausch +  Lomblensler kullanım alanlarına ve yapıldıkları malzemeye göre kullanım süreleri değişiklik göstermektedir. Yumuşak lensler esnek bir yapıda olduğu için alışması ve kullanması daha kolay olmaktadır. Lens kullanan kişiler lenslerinin bakımına ve temizliğine son derece özen göstermelidir. Gözde oluşabilecek herhangi bir mikrobik veya alerjik durumda lensin derhal çıkartılarak gözlerin bol suyla yıkanması gerekir. 


Bausch +  Lomb Lens Bakımı ve Temizliği

Bausch +  Lomb Lens bakım ve temizliği kullanıcılar tarafından araştırılan bir konudur. Lensler doğrudan gözlerle temas ettiği için temizlik ve bakımına daha da fazla önem verilmelidir. Lenslerin bakımı ve temizliğine gösterilen hassasiyet olası bir alerjik reaksiyonu önleyebilir.


Purevision 2 Hd - 6'Lı Paket, Purevision 2 HD For Astigmatism, Renu Advance Solusyon 100 Ml, Renu Advance Solusyon 360 Ml, Renu Solusyon 100 Ml, Renu Solusyon 360 Ml, Soflens 59 - 6'Lı Paket, SofLens For Astigmatism, Ultra Contact Lenses - 6'Lı Paket, Ultra For Astigmatism, Bio True Solusyon 100 Ml, Bio True Solusyon 300 Ml, Biotrue One Day 30 Lu Kutu ürünleri sitemiz Lensfiyat.com üzerinden Luxe optik güvencesiyle tedarik edebilirsiniz.


Lenslerin üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesine bağlı olmakla birlikte bakım ve temizliğine dikkat edildiğinde kullanım ömrü uzayacaktır. Lens bakımı oldukça önemlidir. Lensler gözünüzdeyken uyumanızı tavsiye etmeyen uzmanlar lenslerinizin bakımı için özel solüsyonlar kullanmayı da önermektedir. Kontakt lens fiyatları lens kullanmak isteyen kişilerin merakla araştırdıkları bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Farklı firmalar tarafından üretilerek kullanıma sunulan lenslerin fiyatları farklılıklar göstermektedir. Lenslerde fiyat farklılıklarına yol açan nedenler firmaların uyguladıkları ürün fiyat politikaları ve ürünün üretiminde kullanılan malzeme kalite farkı olarak açıklanabilir. 


Görme problemi yaşayan kişiler son dönemde gözlük yerine kontakt lens kullanmaya yönelmişlerdir. Güneşin zararlı ışınları gözlerimizi etkiler. Güneş ışınlarının direk göze girmesi halinde gözlerde yanma, kaşıntı ve sulanma gibi belirtiler görülebilir. UV korumalı kontakt lensler güneşin zararlı ışınlarına karşı gözleri korumakta ve görüş açısının netleştirmektedir. UV korumalı kontak lenslerin göz hastalıklarının ilerlemesine engel olduğu da verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Bausch +  Lomb Lens sahip olduğu absorbe özelliği ile UV ışınların göze girmesine engel özelliktedir.

Bausch +  Lomb lens Markası Kullanıcı Yorumları; Sitemize sağlanan geri bildirimlere bakıldığında gayet olumlu ve memnuniyet dolu olduğu karşımıza çıkmaktadır.

Konuşma Başlat