Desio Renkli Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Desio Renkli Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Desio

Desio Sensual Beauty (3 Aylık)

1.150,00TL

Desio Sensual Beauty (3 Aylık)Doğal görünümleri ile fark yaratmak isteyenler için son derece ideal olan Desio Sensual Beauty Hareli Aylık Seri en koyu gözler için bile ..

Desio

Desio Two Shades Of Grey (3 Aylık)

1.150,00TL

Desio Two Shades Of Grey (3 Aylık)Desio Two Shades Of Grey Hareli Aylık Seri renkli lensler anlamlı bakışlara sahip olmak isteyenler için idealdir. Son derece farklı bir..

Desio

Desio Attitude Quarterly 2 Tone (3 Aylık)

1.150,00TL

Desio Attitude Quarterly 2 Tone (3 Aylık)Desio Attitude Quarterly 2 Tone Hareli Aylık Seri renkli lensler doğal ve benzersiz tasarımları ile fark yaratmaktadır. Doğal du..

Desio

Desio Coffee Collection (3 Aylık)

1.200,00TL

Desio Coffee Collection (3 Aylık)İtalyan teknolojisinin verdiği şıklık ve doğallık ile fark yaratan Desio Coffee Collection Hareli Aylık Seri uzak doğu ve egzotik topra..

Desio

Desio Attitude Monthly 1 Tone (3 Aylık)

800,00TL

Desio Attitude Monthly 1 Tone (3 Aylık)Desio Attitude Monthly 1 Tone Haresiz Aylık Seri renkli lensler eşsiz bir bakış sunar. Doğal yapıları sayesinde zarif bir görünümü..

Desio

Desio Attitude Quarterly 3 Tone (3 Aylık)

1.200,00TL

Desio Attitude Quarterly 3 Tone (3 Aylık)Desio Attitude Quarterly 3 Tone Hareli Aylık Seri renkli lensler doğallığı sunan birbirinden harika renk seçenekleri ile gelen ..

Desio

Desio Attitude Quarterly 2 Gri Renk Rebel Grey (3 Aylık)

1.150,00TL

Desio Attitude Quarterly 2 Gri Renk Rebel Grey (3 Aylık)Desio Attitude Quarterly 2 Gri Renk Rebel Grey (3 Aylık) renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal ..

Desio

DESİO Attitude 1 Gri Renk Sublime Grey (3 AYLIK)

800,00TL

DESİO Attitude 1 Gri Renk Sublime Grey (3 AYLIK)DESİO Attitude 1 Gri Renk Sublime Grey (3 AYLIK)renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm elde ..

Desio

Desio Attitude Quarterly 3 Tone Gri Renk Precious Grey (3 Aylık)

1.200,00TL

Desio Attitude Quarterly 3 Tone Gri Renk Precious Grey (3 Aylık)Desio Attitude Quarterly 3 Tone Gri Renk Precious Grey (3 Aylık) renkli lensler doğallığı sunan birbirinde..

Desio

Desio Two Shades Gri Renk Lıghter Grey (3 Aylık)

1.150,00TL

Desio Two Shades Gri Renk Lıghter Grey (3 Aylık)Desio Two Shades Gri Renk Lıghter Grey (3 Aylık) renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm elde..

Desio

Desio Sensual Beauty Gri Renk Desert Dream (3 Aylık)

1.050,00TL

Desio Sensual Beauty Gri Renk Desert Dream (3 Aylık)Desio Sensual Beauty Gri Renk Desert Dream (3 Aylık) renkli lensler doğallığı sunan birbirinden harika renk seçenekler..

Desio

Desio Two Shades Gri Renk Darker Grey (3 Aylık)

1.150,00TL

Desio Two Shades Gri Renk Darker Grey (3 Aylık)Desio Two Shades Gri Renk Darker Grey (3 Aylık)  renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm ..

Desio

DESİO Attitude 1 Ela Renk Shameless Hazel (3 AYLIK)

800,00TL

DESİO Attitude 1 Ela Renk Shameless Hazel (3 AYLIK)DESİO Attitude 1 Ela Renk Shameless Hazel (3 AYLIK) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sun..

Desio

Desio Attitude Quarterly 2 Tone Ela Renk Delicious Honey (3 Aylık)

1.150,00TL

Desio Attitude Quarterly 2 Tone Ela Renk Delicious Honey (3 Aylık)Desio Attitude Quarterly 2 Tone Ela Renk Delicious Honey (3 Aylık) doğal tasarımları ve geniş renk yelpa..

Desio

Desio Attitude Quarterly 3 Tone Ela Renk Tender Hazel (3 Aylık)

1.200,00TL

Desio Attitude Quarterly 3 Tone Ela Renk Tender Hazel (3 Aylık)Desio Attitude Quarterly 3 Tone Ela Renk Tender Hazel (3 Aylık) renkli lensler doğallığı sunan birbirinden ..

Desio

Desio Sensual Beauty Ela Renk Caramel Brown (3 Aylık)

1.050,00TL

Desio Sensual Beauty Ela Renk Caramel Brown (3 Aylık)Desio Sensual Beauty Ela Renk Caramel Brown (3 Aylık) renkli lensler doğallığı sunan birbirinden harika renk seçenekl..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)

DESIO

Desio Kontakt Beauty Lensler farklı özelliklerde üretilmektedir. Numaralı Desio lenslerin yanı sıra numarasız olarak da üretilmektedir. Çok farklı yapılarda ve farklı renklerde Desio lensler bulunmaktadır. Kişilerin ihtiyaçları ve göz numaralarına göre lensler alınmalıdır. Göz problemi olmayan ancak göz rengini değiştirmek isteyenler içinde Desio markası pek çok seçenek bulundurmaktadır.

Desio Renkli Lensler


Desio renkli lensler kullanıcı odaklı şekilde üretilmektedir. Bu sayede marka çok daha fazla insana hitap etmektedir. Göz problemi olmasa da sadece göz rengini değiştirmek isteyen insanlar içinde çok farklı renk seçenekleri vardır.

Her kullanıcıya hitap etmesi açısından farklı renklerde ve farklı kullanım sürelerinde lensler üretilir. Desio lensler tek tip olarak üretilmez ve her lens herkesin kullanımına uygun değildir. Bu nedenle kendinize uygun olan lensleri tercih edebilmek için öncelikle olarak bir göz doktoruna gitmeniz  gerekmektedir. Güncel olan göz numaranızı öğrendikten sonra lens derecenize göre satın almaları yapabilirsiniz. Sitemizde her türde lens vardır. Orijinal olarak satılan Desio lensler günlük, aylık ve yıllık olarak sizlere sunulur. İstediğiniz renkte lensi alabilirsiniz. Hemen aşağıda Desio renkli lensler ve türlerini çok daha detaylı şekilde görebilirsiniz.

Desio Sensual Beauty (3 Aylık), Desio Two Shades Of Grey (3 Aylık), Desio Attitude Monthly 1 Tone (3 Aylık), Desio Attitude Quarterly 2 Tone (3 Aylık), Desio Attitude Quarterly 3 Tone (3 Aylık), Desio Coffee Collection (3 Aylık), DESİO Attitude 1 Gri Renk Sublime Grey (3 AYLIK), Desio Attitude Quarterly 2 Gri Renk Rebel Grey (3 Aylık), Desio Attitude Quarterly 3 Tone Gri Renk Precious Grey (3 Aylık), Desio Sensual Beauty Gri Renk Desert Dream (3 Aylık), Desio Two Shades Gri Renk Darker Grey (3 Aylık), Desio Two Shades Gri Renk Lıghter Grey (3 Aylık), DESİO Attitude 1 Mavi Renk Angelic Blue (3 AYLIK), Desio Attitude Quarterly 2 Tone Mavi Renk Romantic Blue (3 aylık), Desio Attitude Quarterly 3 Tone Mavi Renk Irresistible Blue (3 aylık), Desio Sensual Beauty Mavi Renk Creamy Beige (3 Aylık), Desio Sensual Beauty Mavi Renk Icy Blue (3 Aylık), Desio Sensual Beauty Mavi Renk Innocent White (3 Aylık), DESİO Attitude 1 Ela Renk Shameless Hazel (3 AYLIK), Desio Attitude Quarterly 2 Tone Ela Renk Delicious Honey (3 aylık), Desio Attitude Quarterly 3 Tone Ela Renk Tender Hazel (3 Aylık), Desio Sensual Beauty Ela Renk Caramel Brown (3 Aylık)


Desio Kontakt Lens Özellikleri

Öncelikle kutu içeriği iki adet kontakt lens ve prospektüsten oluşmaktadır. Çap (DIA) 14,50 mm, Taban eğrisi (BC) 8,60 mm oranlarına sahiptir. Desio Attıtude serisi Hioxifilcon D malzemesinden üretilmektedir. %54 su içeriğine sahiptir. Limbal halka içermez.


Desio Renkli Lensler Nasıl Alınır?


Desio renkli lensler her yaş grubundan insana hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Lens kullanımları her yıl düzenli şekilde artış gösterir. Daha fazla insan tercih ettiği için lens üreten markalarda bu alana yatırımlar yaparak kullanıcı odaklı lensler üretilirler. Desio renkli lensler de bu alanda çok farklı türlerde satılmaktadır.

Sitemiz üzerinden renkli lenslerin tamamını satın alabilirsiniz. Bu alanda en hızlı şekilde Desio renkli lenslerin satışını yapmaktayız. Güvenilir ödeme seçenekleri ve 7/24 satın alma gibi hizmetler ile her marka lensin satışını Luxe optik güvencesiyle yapıyoruz. Göz renginizden memnun değilseniz ve özellikle de doğal dikkat çekici bir göz rengi istiyorsanız Desio renkli lensler tam size  göre olacaktır.

Günlük olarak satın alacağınız renkli lensler kullan at olarak bilinir. Bu lenslerin tamamı 1 günlük kullanıma uygundur ve herhangi bir bakıma gerek olmadan kullanabilirsiniz. Renkli lenslerin tamamını sitemiz Lensfiyat.com üzerinden uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Orijinal ve hızlı gönderim ile maksimum 48 saat gibi sürelerde lensler gönderilmektedir.

Desio Kontakt Lensler Kullanıcı Yorumları; Kullanıcılarının sağlığını fazlasıyla düşünen ve ürünlerinde asıl hedefi sağlıklı bir görüş olduğu için geri bildirim yorumları gayet pozitiftir.  

Konuşma Başlat