Tüm Lens Marka Çeşitleri, Modelleri ve Fiyatları

Tüm Lens Marka Çeşitleri, Modelleri ve Fiyatları

Firmamız 4 faklı grupta lensler üretmektedir. Bu 4 grup Milano, Real, Premium ve Exclusive olarak adlandırılmaktadır. Milano serisi renkleri doğal bir görüntü sağlar ve bu seri içinde 18 farklı renk seçeneği vardır.


Örnek vermek gerekirse Emerald, Lazord, Zircon,Dimgray, Magic White, Pixie Green, Dimond, Coco, Oliva... ve daha saymadıklarımız.

Real serisi renklerin çarpıcı ve etkileyici görüntü yakalamaktadır ve bu seride 10 renk çeşidi vardır.

Örneklendirmek gerekirse Brillant, Platinium, Cappuccino, Smoky, Espresso... ve devamı.

Premium serisi 10 modele ev sahipliği yapmaktadır, bu modellerin 4'ü haresiz, 6'sı hareli olarak sunulmuştur.

Örneklendirmek gerekirse Premium Blue, Premium Gray, Premium Havana, Premium Floransa... ve sayamadıklarımız.

Exclusive serisi can alıcı renkleri ile farklılığı hedeflemektedir. Bu seride 8 renk çeşidi bulunmaktadır.

Örneklendirmek gerekirse Blue, Green, Gray, Brown, Dark Blue, Dark Green ve sayamadıklarımız.

La Bella markasının tüm modelleri özel noktasal boyama teknolojisi ile üretilmiştir.

B.C : 8.6    DİA : 14.00 - 14.20

Fx Eyes markası 14 yıldır kontakt lens üreterek, uzun yılların verdiği deneyim sayesinde bulunduğu sektörde önemli bir konuma sahiptir. Geniş renk yelpazesi ve doğallığı ön planda tutan lens markamız sizlere rahatlığı sunmak konusunda oldukça iddialıdır. Sizler de Fx Eyes marka lens kullanarak bakışlarınızda Fx konforuna sahip olmak isterseniz sitemiz Lensfiyat.com üzerinden Luxe optik güvencesi ile uygun fiyatlara sipariş verebilirsiniz.

Bu markamız sizlere 14 farklı renk seçeneği sunmaktadır.Gözde doğal duruşu ve yapısı ile gözlerinle bütünlüğü oluşturur. Örnekle; Jasmine, Jasmine 2, Heaven, Heaven 2, Pearl Blue, Pearl Gray, Pearl Brown, Antarctica, Antarctica 2, Desert Brown, Hawai Blue, Hawai Blue 2, Hawai Green, Hawai Brown, Hawai Brown 2, Nil Brown ve sayamadıklarımız.

Lens kullanırken nelere dikkat etmeliyim diye düşünenler, almak istediği lensin özelliklerine mutlaka önem vermelidir.

Fx Eyes markası numaralı ve numarasız lensler üretmektedir. Çap(DIA) 14.00 mm, 14.20 mm, 14.50 mm oranlarında 3 seçeneği vardır;

Temel eğri(BC) 8.60 mm oranında sabit tutulmuştur. %40 su oranına sahip lensleri oksijen geçirgenliğini çok rahat sağlayarak üstün bir konforu sizlere sunacaktır.

Malzeme kalitesi olarak %60 Polihema kullanılmıştır.

Kutu içeriğinde iki adet lens ile beraber prospektüs bulunmaktadır. Lensleri ambalajından çıkardığınız andan itibaren kullanım süresi başlayacaktır. Günde ortalama 8 saat takmak idealdir. Gece uyurken çıkartılması gerekmektedir.


El Amore üretmiş olduğu lens çeşitlerinin hepsini tüm lens kullanmak isteyen kullanıcıları düşünerek özel olarak üretmiştir. Ayrıca El Amore markasının tüm lensleri yumuşak yapılı lens kategorileri arasında bulunmaktadır.

Eğer sipariş vermek isterseniz sitemiz Lensfiyat.com üzerinden Luxe optik güvencesi ile uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. El Amore renkli lens modelleri aşağıda detaylı bir şekilde listelenmiştir.

Markamız lenslerini Retro ve Amore olarak 2 farklı gruba ayırmaktadır. Amore serisinde doğallık sağlamasıyla beraber 13 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Örnekle; Paradise, Sepia, Cinderella, Pale Ivory, Pixie Venezia...

Retro serisi çarpıcı ve dikkat çeken gözleri hedeflemektedir. 22 farklı renk seçeneği vardır. Örnekle; Azure, blue, coffee, cove green, dark coffee, graphite, Hawaii, jade, magneta, mint green...

Çap (DIA) oranı 14,20mm Temel Eğri (BC) oranı 8.60 mm'dir.

Böylelikle kendi göz renginizi dışarıya hiç göstermeyerek yalnızca satın aldığınız kontakt lensin rengini dışarıya yansımaktadır.

%38 su oranına sahiptir, bu sebeple gözün iyi bir nefes almasını sağlayarak kuruluk, kaşıntı ve kızarıklık ihtimalini minimuma indirmektedir.
Anesthesia Beauty Kontakt Lens;  Numaralı ve numarasız olarak 2 türe ayrılmaktadır. Bunun yanısıra göz alıcı renk seçeneklerinin fazlalığı sayesinde sizi kararsızlığa itebilir. Yalnızca kozmetik amaçlı dış görünüşündeki güzelliğe güzellik katmak isteyenler için numarasız seçeneklerinden ve gözlük takmaktan sıkılıp rahatsız olanlar içinse doktor tarafından verilen göz numaranıza uygun dereceli kontakt lenslerden oluşmaktadır. Ayrıca numaralı lens türleri de renkli bir şekilde üretildiğinden ötürü gözlükten Anesthesia renkli lenslerine geçenler yeni bir bakış açısı kazanmaya hazır olsun.

Anesthesia dünya geneli pazara hitap eden bir firmadır. Bu yüzden bir çok geridönüş alıp bu yorumu uzmanlar tarafından değerlendirerek çıkan sonuca göre sizlerin daha konforlu görüş sağlamanızı hedeflediği için sürekli gelişmeyi hedeflemektedir. Kararınızı verdiğiniz zaman Lensfiyat.com sitemizden Luxe optik güvencesi ile rahatlıkla sipariş verebilirsini

Bu marka renkli lenslerini USA, Addict, Anesthetic, Once ve Dream olarak 5 gruba ayırmıştır.

Usa serisi 12 farklı renk seçeneğinden oluşmaktadır. Lens tipi olarak renkli yumuşak kontakt lens olarak tanımlanmaktadır. Doğallığı en güzel veren renklerin karışımıyla lenslerini üretmektedir.

Örnekle; Chicago Apricot, L.A. Cinnamon, Vegas Gary, New York Oliva... Addict serisi 12 farklı renk seçeneğinden oluşmaktadır. Sadece göz rengini değiştirmez ayrıca hoş bir görünüş ve lüks hissiyatı veren nadide lensler arasındadır.

Örnekle; Platino, Castano, Amarillo, Oro, Azure Lolite... Anesthetic serisi gözlere doğallık ve bakışlara anlam katan havası vardır.

Karşımıza 11 farklı renk seçeneği ile çıkmaktadır. Örnekle; Fonesta, Lima, Shadow, Mar, Claro ... Once Serisi renkli lensler doğal tasarımları ile dikkat çekmektedir. En koyu gözlerde bile açık mavi deniz rengini sağlayan tonlarda üretilmiştir.

10 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Örnekle; Brownish, Caramello, Coffee, Olivia, Russet, Mistic... Dream serisi; Dream Blue, Dream Green, Dream Gray, Dream Hazel olarak 4 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkmaktadır.

Hafif hareli yapısı ile kendi göz renginizi de dahil ederek bambaşka bir aheng yakalamaktadır.

Hypnose Beauty Kontank Lens; Lens çeşitliliğine önem veren markamız türlerini numaralı ve numarasız seçenekleri ile bizlere sunmaktadır. Aynı zamanda renk çeşitliliği de fazla olan Hypnose markamız hareli, haresiz olarak da çeşitlendirilebilir. Lens kullanıcılarının bir çoğu gözlük takmak yerine dereceli lens kullanmayı tercih etmektedir. Bir çoğu da daha estetik bir görüntü sağlamak için kendi göz renklerinden farklı daha canlı ve doğal görünümlü numarasız lensleri tercih etmektedir. Böylelikle Hypnose markası doğru bir tercih olacaktır.

Hypnose markası, lens modellerinde hare çerçevesini normalden daha ince tutarak gözlerinizi olduğundan daha büyük ve ışıltılı gösterecektir.

Dışarıdan bakıldığında gözlerinde lens olduğunun fark edilmemesini isteyenler için doğallığı fazlasıyla yansıtmaktadır.

Göz renginiz siyah olsa bile, özel noktasal boyama teknolojisi sayesinde tercih ettiğiniz rengi kendi göz renginiz ile karıştırmadan dışarıya yansıtacaktır. Karar verdiğiniz lens türünü sitemiz Lensfiyat.com üzerinden Luxe optik güvencesi ile uygun fiyatlara sipariş verebilirsiniz.


Hypnose markası lensleri tasarlanırken her rengin doğal durması gerektiğini benimsemiştir. 7 farklı renk seçeneği ile bizi karşılayan Majesty serisi özel bir seridir. Örnekle; Lolita Gray, Lolita Blue, Lolita Green, Miranda Gray, Miranda Brown, Graphite, Cloud Blue, Amber, Tugba ve sayamadıklarımız.

Günümüzde gelişen sağlık teknolojisi ile birçok göz rahatsızlığının tedavisinde kullanılan lenslerin en çok dikkat edilen özelliği göz rengi ile ne kadar uyum sağladığıdır. İnsanlarınyüz gözleri ile uyum içinde olan Solitica marka renkli lensleri kullanmaları kendilerini daha özgüvenli ve çekici hissetmelerini sağlamaktadır.

Günümüzde piyasada yer alan birçok lens markasına kıyasla Solotica lens markası sahip olduğu renk çeşitliliği ile fark yaratmaktadır. Optik mağazalarında satılan Soloticamarka lensler hem miyop, hipermetrop ve astigmatizm gibi görme sorunlarına yönelik kullanılır hem dekişinin kendi göz rengi ile uyumlu doğal renk çeşitleriyle aksesuar olarak kullanılır.

Solotica lensler ile hem iyi bir görüntü içerisine yer alırız hem de dış dünyaya daha anlamlı ifadeler ile bakabiliriz. Solotica lensler görsel anlamda kattığı zenginliğin dışında kornea yaralarınıgizlemek içinde kullanılır.

Solotica lensler gözlüğün çevresel görüşü daraltması, hareket halindeyken kayması ya da kullanılan ortamlarda buğulanması gibi olumsuzluklarına hem dinamik hem görsel çözümler üretir. Aynı zamanda görsel açıdan güzel ve çekici görünüme fırsat verir. 


Solotica markasının ürünleri 5 gruba ayrılmaktadır..Hidrocor serisi, Hidrocor Monthly serisi, Natural Colors serisi, Solflex Natural Colors Serisi ve Hidrocor Rio serisidir.

Hidrocor serisi, yıllık renkli lensleri kapsamakta ve 12 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Bu serideki lensler haresizdir.

Hidrocor Monthly serisi, Hidrocor serisi ile aynıdır sadece aylık versiyonudur ve 5 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Natural Colors serisi, bu serinin temel amacı dollığı sağlayarak renklerini yansıtmaktır. 9 farklı hareli renk seçeneği bulunmaktadır.

Solflex Natural Colors serisi, yıllık olan bu serimiz sizlere 9 farklı lens seçeneği ile sunulmuştur.

Hidrocor Rio serisi, sizlere canlı ve dikkat çekici görünümü olağanüstü 4 farklı renk seçeneği ile sunmaktadır. Solotica markamızın tüm lens serileri içten boyama tekniği ile renklendirilmiştir.

Attıude Collection 1 Tone, Attıude Collection 2 Tones, Attıude Collection 3 Tones, Sensual Beauty Lenses, Coffee Collection, Two Shades Of Grey olarak 6 sınıfa ayrılmıştır. Attıude Collection 1 Tone serisi Limbal halkası olmayan tutum tasarımı. 4 farklı renk seçeneği ile bizlere sunulmaktadır.

Bu renkler; Grey, Lush Green, Shameless Hazel, Angelic Blue. Attıude Collection 2 Tones serisi bizleri 5 farklı renk seçeneği ile karşılamaktadır.

Bu renkler; Rebel Grey, Wild Green, Delicious Honey, Romantic Blue. Attıude Collection 3 Tones serisi Limbal halka, göz bebeği deliğinin etrafında bir iç güneş patlama havası vererek 3 tondan oluşmaktadır.

Bu serimizde Irresistible Blue, Charming Green, Tender Hazel, Precious Grey olarak 4 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Sensual Beauty Lenses serisi Desio markamızın iki renkli lens koleksiyonudur.

Renkli lenslerde olmazsa olmaz şık, zarif ve güzel özellikleri bir araya toplayarak oluşturulmuştur. Bu seri 8 farklı renk seçeneği ile bizlere sunulmaktadır. Örnekle; Innocent White, Creamy Beige, Forest Green, Mint Touch, Icy Blue, Jungle Fever... Coffee Collection serisi uzak ve egzotik toprankların renklerinden esinlenilerek 4 farklı sıcak tonda renk seçenekleriyle karşınıza çıkmaktadır.

Bu renkler; Black Coffee, Cappucıno, Cherry Coffee ve Espresso. Two Shades Of Grey serisi gri karaktere sahiptir.

İlgi çekici ve anlam dolu bakışlar isteyenler içindir. Sizlere Darker ve Lıghter isimleriyle 2 farklı renk seçeneği ile sunulmaktadır.

Iconic lenslerin diğer bir özelliği ise havada bulunan oksijenin gözlerin içine girmesini sağlamasıdır. Oksijenin göz ve lens dokularında gerekli hava beslemesini yapma görevi görüntü kalitesi açısından önemlidir. Bu durumdan dolayı Iconic lensler her zaman canlı bir görüntü içerisinde renklerin tüm ışıltısını sergilemesine fırsat verir.

Iconic lensler üretim sırasında polyhema maddesi kullanılarak üretilmektedir. Bu maddenin kullanımın sonucu olarak genelde bir senelik süreli kullanım sağlanır. Değişik süre ömürlerine sahip Iconic renkli lensler vardır.

Iconic lenslerin kullanımında dikkat edilmesi gereken konulardan biri lensleri bir solüsyon içerisinde bekletmemiz gereğidir. Mümkün olduğunca gece uyumadan önce lenslerinizi çıkarmanızı tavsiye ederiz.

Iconic markası lenslerini Hareli lens serisi, Haresiz lens serisi ve Party serisi olarak 3 sınıfa ayırmıştır.

Hareli lens serisi 9 farklı renk seçeneğinden oluşmaktadır. Örnekle; Hazel, Aqua, Navy, Forest, Snow...

Haresiz lens serisi 7 farklı renk seçeneğinden oluşmaktadır. Örnekle Bronze, Ice, Safir, Jade... Party serisi REd, White ve Yellow olarak 3 farklı renk seçeneğinden oluşmaktadır.


Adore Beauty Lens
; Lens Üreticisi bu sektördeki büyük pazar alanı sayesinde çok önemli bir konum elde etmiştir. Böylelikle bulunduğu konumu korumak için kontakt lenslerinde rahatlığa ve kaliteye fazlasıyla önem vermektedir.

Numaralı ve numarasız seçenekleri de olan Adore markamız lens kullanıcılarının en az %99'una hitap etmektedir diyebiliriz. İtalyan teknolojisi sayesinde fark yaratan Adore markamız geniş renk yelpazesi ile 3 tonda üretilerek lenslerini özelleştirmektedir.

Bi Tone serisi yumuşak renkli lensler kategorisinde olup 7 farklı renk seçeneğine sahiptir. Kutu içeriğinden aynı numarada iki lens ve prospektüs çıkmaktadır farklı göz derecelerine sahipseniz 2 faklı kutu almanız gerekmektedir.

Kutu içeriğindeki lensleri ambalajından çıkardığınız andan itibaren lensinizin kullanım süresi başlayacaktır. Aylık seçenekleri olan bu lensimiz kullanıcılar için doğollık ve canlılığa fazlasıyla önem vermektedir. Sitemiz Lensfiyat.com üzerinden uygun fiyatlarla Luxe Optik güvencesi ile sipariş verebilirsiniz.

Adore markamız lenslerini Bı Tone, Trı Tone ve Dare tone olarak 3 farklı gruba ayırmıştır.

Bı Tone serisi natural bir görüntüyü sağlamaktadır ve yumuşak renkli lensler kategorisindedir. 7 farklı renk seçeneği bulunmaktadır örnekle; Bı Aqua, Bı Blue, Bı Green, Bı Hazel...

Trı Tone serisi her lensinde üç tonlu renk barındırmaktadır.Yumuşak renkli lensler kategorisindendir. Doğal açık ve koyu gözlere sahip olanlar için idealdir. Örnekle; Trı Blue, Trı Green, Trı Hazel, Trı Lıght Gray...

Dare Tone Serisi tüm modelleri harelidir. Yumuşak renkli lenslerdendir. Gözlere derin ve gizemli bir etki vermektedir. 7 farklı renks seçeneği vardır. Örnekle Dare Aqua, Dare Green, Dare Hazel ve sayamadıklarımız.

La Bella

Labella Milano Serisi (3 Aylık)

459,00TL

Labella Milano Serisi (3 Aylık)Labella Milano Haresiz Aylık renkli lensler doğal görünümleri ile fark yaratır. Renkli lensler doğadan ilham alarak üretilmiştir. 19 fark..

La Bella

Labella Real Serisi (3 Aylık)

459,00TL

Labella Real Serisi (3 Aylık)Labella Real Hareli Aylık renkli lensler sağladığı yüksek konfor ile bilinir. Son derece doğal bir görünüm ile bakışların çok daha şık ve e..

La Bella

Labella Exclusive Serisi (3 Aylık)

459,00TL

LA'BELLA EXCLUSİVE SERİSİ    Labella Exclusive Serisi (3 Aylık) numaralı ve numarasız seçenekleriyle her kullanıcıya hitap etmektedir.  % 40 su içeriğine s..

La Bella

Labella Premium Serisi (3 Aylık)

459,00TL

Labella Premium AylıkLabella Premium Aylık renkli lens hoş tasarımı ve doğal yapısı ile bakışlara anlam katan bir lens türüdür. Aylık kullanıma uygun olan bu lens 10 fa..

La Bella

Labella Milano Serisi (1 Yıllık)

765,00TL

Labella Milano Serisi (1 Yıllık)Labella Milano Haresiz Yıllık renkli lens hoş tasarımı ve doğal yapısı ile bakışlara anlam katan bir lens türüdür. Yıllık kullanıma uygun..

La Bella

Labella Real Serisi (1 Yıllık)

765,00TL

Labella Real Serisi (1 Yıllık)Labella Real Hareli Yıllık renkli lensler sağlamış olduğu yüksek konfor ile rahat bir kullanım sunar. Doğal bir lens türü olması nedeniyle..

La Bella

Labella Premium Serisi (1 Yıllık)

765,00TL

Labella Premium SerisiLabella Premium Serisi (1 Yıllık) yüksek lens konforu sunmaktadır. 10 yeni renk seçeneği ile sunulur ve Labella Premium Serisi (1 Yıllık) seris..

Claro

Claro Renkli Kontakt Lens

799,00TL

Claro Renkli Numaralı & Numarasız Kontakt LensClaro Renkli Numaralı & Numarasız Kontakt Lens renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm ..

El Amore

El Amore Amore Serisi (6 Aylık)

615,00TL

El Amore Amore SerisiEl Amore lenslerin tamamı doğal tasarımlarını ile dikkat çekmektedir. Göz alıcı renk tonları, lens kutu tasarımı ve kullanıcıların sıklıkla ihtiyaç..

El Amore

El Amore Retro Serisi (6 Aylık)

615,00TL

El Amore Retro Serisi (6 Aylık)El Amore Retro Serisi renkli lensler sıra dışı ve doğal görünümünün yanı sıra farklı renk seçenekleri ile son derece doğal bir görünüm el..

Solotica

Solflex Natural Colors Serisi (3 Aylık)

1.099,00TL

Soflex Natural Colors Serisi (3 Aylık)Solflex Natural Colors Aylık Seri renkli lensler oldukça ince çerçevesiyle rahat bir kullanım sunar. Doğal renk çeşitleri nedeniyle..

Solotica

Solotica Hidrocor Serisi (3 Aylık)

1.099,00TL

Solotica Hidrocor Serisi (3 Aylık)Solotica Hidrocor Monthly Aylık Seri renkli lensler kişinin kendi göz rengi ile uyum içerisinde birleşen bir yapıya sahiptir. Haresiz o..

Fx Eyes

Fx Eyes Lens (1 Yıllık)

749,00TL

Fx Eyes Lens (1 Yıllık)Fx Eyes Lens Yıllık Seri renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.  Yumuşak renkli le..

Fx Eyes

Fx Eyes Lens (3 Aylık)

499,00TL

Fx Eyes Lens (3 Aylık)Fx Eyes Lens Aylık Seri renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.  Yumuşak renkli lensl..

Hypnose

Hypnose Lens (1 Yıllık)

749,00TL

Hypnose Lens YıllıkHypnose Lens Yıllık Seri renkli lensler numaralı ve numarasız olarak gelmektedir. Oldukça farklı bir renkli lens türüdür. Gri, mavi ve ela tonları sa..

Hypnose

Hypnose Lens (3 Aylık)

499,00TL

Hypnose Lens AylıkHypnose Lens Yıllık Seri renkli lensler numaralı ve numarasız olarak gelmektedir. Oldukça farklı bir renkli lens türüdür. Gri, mavi ve ela tonları say..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 610 (39 Sayfa)

EN İYİ LENS MARKASI

Sitemizde bulunan markalar numaralı numarasız seçenekleri ve lens çeşitliliği konusunda kesinlikle sizleri tatmin edecektir. Aradığınız tüm lens çeşitlerini ve markalarını sitemizde bulabilirsiniz. Gözleri numaralı olan kişiler gözlük kullanmaktan sıkıldığı için veya rahat edememeye başladığı için numaralı lens ile daha konforlu bakış kazanmak isteyebilirler. Bu sebeple doktor tarafından verilen göz derecelerine uygun kontakt lensleri tercih etmektedirler. Söz ettiğimiz noktada sitemiz Lensfiyat.com devreye girerek numaralı lensler konusunda çalıştığı markalar ile beraber sizin ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayacak numaralı lens modellerine ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca daha estetik bir kozmetik elde etmek isteyen kişiler de renkli lens modelleri ile bu deneyimi tatmaya başlayabilir. Renkli lens daha çok bir aksesuar olarak tercih edilse de göz doktorundan onay almak gereklidir. Sitemiz bu konuda çalıştığı markalar ile yalnızca numaralı lensleri değil numarasız lensleri de kapsamaktadır. Markalarımızın renk seçenekleri oldukça fazla olmakla beraber hareli, haresiz seçenekleri ile çeşitliliği daha da detaylanmaktadır. Çalıştığımız firmaların ürünlerine baktığınızda istediğiniz modeli bulamamak neredeyse imkansızdır. Markalarımızın hepsi yalnızca kontakt lensleri üretmekle kalmayıp daha sağlıklı bir deneyim sunmak için lens çeşitlerinin oksijen geçirgenliğine oldukça önem vermektedir. Bu sebeple kullandığınız yumuşak lensler alışma sürecini atlattıktan sonra gözlerinizde sanki yokmuş gibi varlığını hissettirmeyecektir. Markalarımızın ürünlerinin çeşitliliğini kısaca sayacak olursak başta numaralı ve numarasız olarak ikiye ayrılmaktadır, devamında renkli renksiz seçenekleri bunun da ardından, hareli haresiz modelleri bulunmaktadır. Bu seçeneklerle beraber gece uyurken bile takılabilecek lens modeller, tozlu veya bol ışıklı ortamlarda gözlerinizi bil kalkan görevi görerek koruyacak modeller, odağı arttırarak dikkatinizi o an ilgilendiğiniz şeye daya iyi verebilmenizi sağlayan modeller de bulunmaktadır. 

iyi lens markaları farklı renk seçeneğine markanın lensleri özelliğine sahip sayesinde lens tercih edilen lens gözde gözlerin sağlığına yer alan

Markalarımız Kısaca


     LA BELLA RENKLİ LENS: 

labella renkli lens

Firmalar arasında en fazla bilinen ve birden fazla model ile hizmet veren önemli bir markadır. Yapılan çalışmalar ile birlikte Labella her geçen gün yeni modelleri piyasaya sunmaktadır. Labella lens üreticisi firma olarak kullanıcı ihtiyaçlarına göre lensler üretmektedir. Renkli lens alanında tamamen doğal üretimler gerçekleştirerek orijinal, gözden ayırt edilemeyen tonlarda lens ürünleri üretmektedir.

La Bella renkli lens kullananların mutlaka bilmesi gerekenler. Firmamız 4 faklı grupta lensler üretmektedir. Bu 4 grup Milano, Real, Premium ve Exclusive olarak adlandırılmaktadır. Milano serisi renkleri doğal bir görüntü sağlar ve bu seri içinde 18 farklı renk seçeneği vardır. Örnek vermek gerekirse  Emerald, Lazord, Zircon,Dimgray, Magic White, Pixie Green, Dimond, Coco, Oliva... ve daha saymadıklarımız. Real serisi renklerin çarpıcı ve etkileyici görüntü yakalamaktadır ve bu seride 10 renk çeşidi vardır. Örneklendirmek gerekirse Brillant, Platinium, Cappuccino, Smoky, Espresso... ve devamı. Premium serisi 10 modele ev sahipliği yapmaktadır, bu modellerin 4'ü haresiz, 4'ü hareli olarak sunulmuştur. Örneklendirmek gerekirse Premium Blue, Premium Gray, Premium Havana, Premium Floransa... ve sayamadıklarımız. Exclusive serisi can alıcı renkleri ile farklılığı hedeflemektedir. Bu seride 8 renk çeşidi bulunmaktadır. Örneklendirmek gerekirse Blue, Green, Gray, Brown, Dark Blue, Dark Green ve sayamadıklarımız. La Bella markasının tüm modelleri özel noktasal boyama teknolojisi ile üretilmiştir.

La'Bella ürünlerimiz örnekle: Labella Gri Renk Brillant (3 Aylık), Labella Ela Renk Pixie Brown (3 Aylık), Labella Gri Renk Brillant (3 Aylık), Labella Gri Renk Dimgray (1 Yıllık), Labella Gri Renk Dimgray (3 Aylık), Labella Gri Renk Exclusive Dark Gray (3 Aylık), Labella Gri Renk Exclusive Gray (3 Aylık), Labella Gri Renk İcberg (3 Aylık), Labella Gri Renk Pixie Gray (1 Yıllık), Labella Gri Renk Pixie Gray (3 Aylık), Labella Gri Renk Platinum (3 Aylık), Labella Gri Renk Premium Gray (3 Aylık), Labella Gri Renk Premium Gray (1 Yıllık), Labella Gri Renk Premium Vegas (3 Aylık), Labella Gri Renk Smoky (1 Yıllık), Labella Gri Renk Smoky (3 Aylık), Labella Mavi Renk Pixie Blue (3 Aylık), Labella Solusyon 360 Ml, Labella Yeşil Renk Pixie Green (3 Aylık), Lacivert Renk Mıknatıslı Lens Kabı Kare Kutu, Pembe Renk Kalp Lens Saklama Kabı, Şeffaf Lens Için Parfüm Şişesi Şekilli Mavi Renkli Lens Kabı, Labella Ela Renk Premium Hazel (3 Aylık), Labella Mavi Renk Premium Blue (3 Aylık),Labella Yeşil Renk Premium Green (3 Aylık)...


     ADORE BEAUTY LENS:

adore lens

Lens Üreticisi bu sektördeki büyük pazar alanı sayesinde çok önemli bir konum elde etmiştir. Böylelikle bulunduğu konumu korumak için kontakt lenslerinde rahatlığa ve kaliteye fazlasıyla önem vermektedir. İtalyan teknolojisi sayesinde fark yaratan Adore markamız geniş renk yelpazesi ile 3 tonda üretilerek lenslerini özelleştirmektedir.

Adore marka lens kullananların mutlaka bilmesi gerekenler. Adore markamız lenslerini Bı Tone, Trı Tone ve Dare tone olarak 3 farklı gruba ayırmıştır. Bı Tone serisi natural bir görüntüyü sağlamaktadır ve yumuşak renkli lensler kategorisindedir. 7 farklı renk seçeneği bulunmaktadır örnekle; Bı Aqua, Bı Blue, Bı Green, Bı Hazel... Trı Tone serisi her lensinde üç tonlu renk barındırmaktadır.Yumuşak renkli lensler kategorisindendir. Doğal açık ve koyu gözlere sahip olanlar için idealdir. Örnekle; Trı Blue, Trı Green, Trı Hazel, Trı Lıght Gray... Dare Tone Serisi tüm modelleri harelidir. Yumuşak renkli lenslerdendir. Gözlere derin ve gizemli bir etki vermektedir. 7 farklı renks seçeneği vardır. Örnekle Dare Aqua, Dare Green, Dare Hazel ve sayamadıklarımız.

Adore ürünlerimiz örnekle: Adore Bİ Tone Mavi Renk Blue (3 Aylık), Adore Dare Tone Mavi Renk Aqua (3 Aylık), Adore Dare Tone Mavi Renk Blue (3 Aylık), Adore Dare Tone Mavi Renk Violet (3 Aylık), Adore Tri Tone Mavi Renk Renk Blue (3 Aylık), Adore Tri Tone Mavi Renk Renk Light Blue (3 Aylık), Adore Bİ Tone Ela Renk Hazel (3 Aylık), Adore Bİ Tone Ela Renk Honey (3 Aylık), Adore Bİ Tone Gri Renk Grey (3 Aylık), Adore Dare Tone Ela Renk Hazel (3 Aylık), Adore Dare Tone Gri Renk Grey (3 Aylık), Adore Tri Tone Ela Renk Hazel (3 Aylık), Adore Tri Tone Gri Renk Grey (3 Aylık), Adore Tri Tone Gri Renk Light Grey (3 Aylık)...


    ALCON LENS:

alcon lens

Son yıllarda insanların göz sağlığı ile ilgili yaşadığı rahatsızlıklara kaliteli çözümler sunan Alcon lens markası ön plana çıkmaktadır. Göz rahatsızlıklarına kontakt lenslerle kalıcı çözümler üretmesinin yanı sıra gözlerinizi şekilsel olarak ortaya çıkararak sizlerin zevklerine hitap eden geniş renk çeşitliliği sunmaktadır.

Alcon marka lens kullananların mutlaka bilmesi gerekenler. Çok sevilen Alcon markasına ait tüm kontakt lensler artık sizler için stoklarımızda, Air Optix Aqua aylık şeffaf numaralı lensler , Air Optix Hydraglyde numaralı saydam lensler, Air Optix Night & Day gece gündüz kullanım için lens, Dailies günlük lensler, Dailies Total günlük kullan at lens , yeni çıkan Precision1 günlük lens, daha uzun süre nem sağlayan Smartshiel Teknolojisine sahip astigmatlı torik ve multiifokal kontakt lensler ayrıca Alcon marka Air Optix Colors numaralı renkli lens ve Freshlook numarasız renkli lensleri, lens Fiyatin kampanyalı lens fiyatlarıyla hizmetinize sunuluyor.

Alcon ürünlerimiz örnekle: Freshlook Colorblends Gri Renk Grey (1 Aylık), Freshlook Colorblends Gri Renk Turquoise (1 Aylık), Freshlook Colorblends Gri Sterling Gray (1 Aylık), Optifree Express 355 Ml, Air Optix Colors Mavi Renk Blue (1 Aylık), Air Optix Colors Mavi Renk Brillant Blue (1 Aylık), Freshlook Colorblends Mavi Renk Blue (1 Aylık), Freshlook Colorblends Serisi (1 Aylık), Freshlook Colorblends Ela Renk Brown (1 Aylık), Freshlook Colorblends Ela Renk Honey (1 Aylık)...


     ANESTHESİA BEAUTY KONTAKT LENS:

anestasia lens

: Dünya geneli pazara hitap eden bir firmadır. Bu yüzden bir çok geridönüş alıp bu yorumu uzmanlar tarafından değerlendirerek çıkan sonuca göre sizlerin daha konforlu görüş sağlamanızı hedeflediği için sürekli gelişmeyi hedeflemektedir. Markamız sürekli kendini geliştirmesi ve yeni teknolojiler araması sayesinde dikkat çekmektedir. Üretiminde bulunduğu lenslerdeki renklendirmeyi naturallik sağlamak amacıyla üstünden bir çok kez geçerek aşama aşama gerçekleştirmektedir.

Anesthesia marka lens kullananların mutlaka bilmesi gerekenler. Bu marka renkli lenslerini USA, Addict, Anesthetic, Once ve Dream olarak 5 gruba ayırmıştır. Usa serisi 12 farklı renk seçeneğinden oluşmaktadır. Lens tipi olarak renkli yumuşak kontakt lens olarak tanımlanmaktadır. Doğallığı en güzel veren renklerin karışımıyla lenslerini üretmektedir. Örnekle; Chicago Apricot, L.A. Cinnamon, Vegas Gary, New York Oliva... Addict serisi 12 farklı renk seçeneğinden oluşmaktadır. Sadece göz rengini değiştirmez ayrıca hoş bir görünüş ve lüks hissiyatı veren nadide lensler arasındadır. Örnekle; Platino, Castano, Amarillo, Oro, Azure Lolite... Anesthetic serisi gözlere doğallık ve bakışlara anlam katan havası vardır. Karşımıza 11 farklı renk seçeneği ile çıkmaktadır. Örnekle; Fonesta, Lima, Shadow, Mar, Claro ... Once Serisi renkli lensler doğal tasarımları ile dikkat çekmektedir. En koyu gözlerde bile açık mavi deniz rengini sağlayan tonlarda üretilmiştir. 10 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Örnekle; Brownish, Caramello, Coffee, Olivia, Russet, Mistic... Dream serisi; Dream Blue, Dream Green, Dream Gray, Dream Hazel olarak 4 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkmaktadır. Hafif hareli yapısı ile kendi göz renginizi de dahil ederek bambaşka bir aheng yakalamaktadır.

Anesthesia ürünlerimiz örnekle: Anastasia Addict Mavi Renk Blue (6 Aylık), Anastasia Addict Mavi Renk Nieve (6 Aylık), Anastasia Addict Mavi Renk Platino (6 Aylık), Anastasia Anesthesia Mavi Renk Blue (6 Aylık), Anastasia Anesthesia Mavi Renk Gris (6 Aylık), Anastasia Anesthesia Mavi Renk Mar (6 Aylık), Anastasia Dream Mavi Renk Blue (6 Aylık), Anastasia Once Mavi Renk Grayish (6 Aylık), Anastasia Usa Mavi Renk Miami Blue (6 AYLIK), Anastasia Usa Mavi Renk Miami Saphire (6 AYLIK), Anastasia Addict Ela Renk Castano (6 Aylık), Anastasia Addict Ela Renk Pure Lolite (6 Aylık), Anastasia Addict Gri Renk Amarillo (6 Aylık), Anastasia Addict Gri Renk Azure (6 Aylık), Anastasia Addict Gri Renk Gray (6 Aylık), Anastasia Anesthesia Ela Renk Bronze (6 Aylık), Anastasia Anesthesia Ela Renk Shadow (6 Aylık), Anastasia Anesthesia Ela Renk Tan (6 Aylık), Anastasia Anesthesia Gri Renk Carbon (6 Aylık), Anastasia Anesthesia Gri Renk Claro (6 Aylık), Anastasia Anesthesia Gri Renk Gray (6 Aylık), Anastasia Dream Ela Renk Hazel (6 Aylık), Anastasia Dream Gri Renk Gray (6 Aylık), Anastasia Once Ela Renk Brownish (GÜNLÜK), Anastasia Once Ela Renk Caramello (GÜNLÜK), Anastasia Once Ela Renk Coffee (GÜNLÜK), Anastasia Once Ela Renk Honey (GÜNLÜK), Anastasia Once Ela Renk Mistic (GÜNLÜK), Anastasia Once Ela Renk Russet (GÜNLÜK), Anastasia Once Gri Renk Blended Gray (GÜNLÜK), Anastasia Once Gri Renk Vegas Pearl (GÜNLÜK)...


     CLARO KONTAKT LENS:

claro lens

Sektörün en iyilerinden olan firmamız sizlere kaliteli lens deneyimi yaşatmakta oldukça iddialıdır. Müşterileri memnun etmekte sorun yaşamayan firmamız gözlerinizdeki güzelliğe güzellik katmak için birebirdir.


     COOPER VISION NUMARALI LENS:

coopervision lenses

Olağan üstü görsel performans ve gün boyu üntün konfor sağlamak konusunda iddialı bir markadır. Cooper Vision 130un üzerinde ülkeye göz sağlığı konusunda destekçi olan dünya geneli global bir firmadır ve yılda milyarlarca lens üretmektedir. Ürünlerinde yok hissiyatını ve netliği en iyi yapmayı amaçlamaktadır.

Cooper Vision markasını kullananların mutlaka bilmesi gerekenler. Cooper Vision marka numaralı lens Biofinity, Avaira vitality şeffaf lens . Clariti 1-day ve My day günlük lensler, Biofinty astigmatlı torik lens Biofinity XR yüksek numaralı lens ve yumuşak şeffaf numaralı lensler lens Fiyat fiyatları ve hizmet kalitesiyle sizlere ulaşıyor.


     DESIO LENS:

desio renkli lens

Kullanıcı odaklı şekilde üretilmektedir. Bu sayede marka çok daha fazla insana hitap etmektedir. Göz problemi olmasa da sadece göz rengini değiştirmek isteyen insanlar içinde çok farklı renk seçenekleri vardır.

Desio lens kullanıcılarının mutlaka bilmesi gerekenler. Attıude Collection 1 Tone, Attıude Collection 2 Tones, Attıude Collection 3 Tones, Sensual Beauty Lenses, Coffee Collection, Two Shades Of Grey olarak 6 sınıfa ayrılmıştır. Attıude Collection 1 Tone serisi Limbal halkası olmayan tutum tasarımı. 4 farklı renk seçeneği ile bizlere sunulmaktadır. Bu renkler; Grey, Lush Green, Shameless Hazel, Angelic Blue.  Attıude Collection 2 Tones serisi bizleri 5 farklı renk seçeneği ile karşılamaktadır. Bu renkler; Rebel Grey, Wild Green, Delicious Honey, Romantic Blue. Attıude Collection 3 Tones serisi Limbal halka, göz bebeği deliğinin etrafında bir iç güneş patlama havası vererek 3 tondan oluşmaktadır.Bu serimizde Irresistible Blue, Charming Green, Tender Hazel, Precious Grey olarak 4 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Sensual Beauty Lenses serisi Desio markamızın iki renkli lens koleksiyonudur. Renkli lenslerde olmazsa olmaz şık, zarif ve güzel özellikleri bir araya toplayarak oluşturulmuştur. Bu seri 8 farklı renk seçeneği ile bizlere sunulmaktadır. Örnekle; Innocent White, Creamy Beige, Forest Green, Mint Touch, Icy Blue, Jungle Fever... Coffee Collection serisi uzak ve egzotik toprankların renklerinden esinlenilerek 4 farklı sıcak tonda renk seçenekleriyle karşınıza çıkmaktadır. Bu renkler; Black Coffee, Cappucıno, Cherry Coffee ve Espresso. Two Shades Of Grey serisi gri karaktere sahiptir. İlgi çekici ve anlam dolu bakışlar isteyenler içindir. Sizlere Darker ve Lıghter isimleriyle 2 farklı renk seçeneği ile sunulmaktadır.

Desio ürünleri örnekle: DESİO Attitude 1 Gri Renk Sublime Grey (3 AYLIK), Desio Attitude Quarterly 2 Tone Mavi Renk Romantic Blue (3 Aylık), Desio Two Shades Gri Renk Darker Grey (3 Aylık), Desio Attitude Quarterly 2 Tone Mavi Renk Romantic Blue (3 Aylık), DESİO Attitude 1 Mavi Renk Angelic Blue (3 AYLIK), Desio Coffee Collection (3 Aylık), Desio Attitude Quarterly 2 Tone (3 Aylık), Desio Two Shades Of Grey (3 Aylık), Desio Sensual Beauty (3 Aylık), Desio Attitude Monthly 1 Tone (3 Aylık), Desio Attitude Quarterly 3 Tone (3 Aylık), Desio Attitude Quarterly 2 Gri Renk Rebel Grey (3 Aylık)...


     EL AMORE:

elamore lens

El Amore markası lensler doğallığı ve kendine özel renkleri ile beraber; lens kutusu ve lens kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu takma aparatı da üretmekdir. Bu sayede lens firmalarının en iyileri arasında bulunmaya hazırdır. El Amore Lens markasının Amore ve Retro olarak 2 sınıflandırması bulunmaktadır.

El Amore marka lens kullananların mutlaka bilmesi gerekenler. Markamız lenslerini Retro ve Amore olarak 2 farklı gruba ayırmaktadır. Amore serisinde doğallık sağlamasıyla beraber 13 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Örnekle; Paradise, Sepia, Cinderella, Pale Ivory, Pixie Venezia... Retro serisi çarpıcı ve dikkat çeken gözleri hedeflemektedir. 22 farklı renk seçeneği vardır. Örnekle; Azure, blue, coffee, cove green, dark coffee, graphite, Hawaii, jade, magneta, mint green...

El'Amore ürünleri örnekle: El Amore Amore Serisi (6 Aylık), El Amore Retro Serisi (6 Aylık), Elamore Gri Renk Azure (6 Aylık), Elamore Gri Renk Graphite (6 Aylık), Elamore Gri Renk Marble (6 Aylık), El Amore Mavi Renk Amore Blue (6 Aylık), El Amore Mavi Renk Cindrella (6 Aylık), El Amore Mavi Renk Retro Blue (6 Aylık), Elamore Ela Renk Pixie Hazel (6 Aylık), Elamore Ela Renk Pine Hazel (6 Aylık), Elamore Yeşil Renk Pixie Venezia (6 Aylık), Elamore Ela Renk Mocha (6 Aylık), Elamore Yeşil Renk Sepia (6 Aylık), Elamore Ela Renk Retro Coffee (6 Aylık), Elamore Yeşil Renk Amore Green (6 Aylık), Elamore Yeşil Renk Amore Emerald (6 Aylık)...


     FX EYES:

fx_marka lens

Markası 14 yıldır kontakt lens üreterek, uzun yılların verdiği deneyim sayesinde bulunduğu sektörde önemli bir konuma sahiptir. Geniş renk yelpazesi ve doğallığı ön planda tutan lens markamız sizlere rahatlığı sunmak konusunda oldukça iddialıdır. Sizler de Fx Eyes marka lens kullanarak bakışlarınızda Fx konforuna sahip olmak isteyebilirsiniz.

Fx Eyes markası kullanıcılarının mutlaka bilmesi gerekenler. Bu markamız sizlere 14 farklı renk seçeneği sunmaktadır.Gözde doğal duruşu ve yapısı ile gözlerinle bütünlüğü oluşturur. Örnekle; Jasmine, Jasmine 2, Heaven, Heaven 2, Pearl Blue, Pearl Gray, Pearl Brown, Antarctica, Antarctica 2, Desert Brown, Hawai Blue, Hawai Blue 2, Hawai Green, Hawai Brown, Hawai Brown 2, Nil Brown ve sayamadıklarımız.

Fx Eyes ürünleri örnekle: Fx Eyes Lens (1 Yıllık), Fx Eyes Gri Renk Aspendos (1 Yıllık), Fx Eyes Gri Renk Aurora Asos (1 Yıllık), Fx Eyes Gri Renk Aurora Gray (1 Yıllık), Fx Eyes Gri Renk Aurora Troya (1 Yıllık), Fx Eyes Gri Renk Aurora Zeus (1 Yıllık), Fx Eyes Gri Renk Pearl Gray (1 Yıllık), Fx Eyes Gri Renk Rain (1 Yıllık), FX Eyes Mavi Renk Aurora Atlantis (1 YILLIK), Fx Eyes Ela Renk Aurora Asos Brown (1 Yıllık), FX Eyes Mavi Renk Aurora İda (1 YILLIK), Fx Eyes Ela Renk Aurora Hazel (1 Yıllık), FX Eyes Mavi Renk Niagara Blue (3 Aylık), FX Eyes Yeşil Renk Aurora Green (1 YILLIK), FX Eyes Mavi Renk Paradise Blue (3 Aylık), FX Eyes Yeşil Renk Aurora Anatolia (1 YILLIK), FX Eyes Yeşil Renk Nevada Green (3 Aylık), FX Eyes Ela Renk Phuket Brown (3 Aylık), FX Eyes Yeşil Renk Ottowo Green (3 Aylık), FX Eyes Yeşil Renk Phuket Green (3 Aylık), FX Eyes Yeşil Renk Emerald (1 YILLIK), FX Eyes Mavi Renk Antartica (1 YILLIK), FX Eyes Mavi Renk Aurora Bodrum (1 YILLIK), FX Eyes Mavi Renk Aurora Efes (1 YILLIK), FX Eyes Mavi Renk Aurora İstanbul (1 YILLIK), FX Eyes Mavi Renk Floransa Blue (3 Aylık), FX Eyes Mavi Renk Floransa Gray (3 Aylık), FX Eyes Mavi Renk Genova Blue (3 Aylık)...


     HYPNOSE:

hypnose lens

Markası, lens modellerinde hare çerçevesini normalden daha ince tutarak gözlerinizi olduğundan daha büyük ve ışıltılı gösterecektir. Dışarıdan bakıldığında gözlerinde lens olduğunun fark edilmemesini isteyenler için doğallığı fazlasıyla yansıtmaktadır. Göz renginiz siyah olsa bile, özel noktasal boyama teknolojisi sayesinde tercih ettiğiniz rengi kendi göz renginiz ile karıştırmadan dışarıya yansıtacaktır.

Hypnose marka lens kullananların mutlaka bilmesi gerekenler; Hypnose markası lensleri tasarlanırken her rengin doğal durması gerektiğini benimsemiştir. 7 farklı renk seçeneği ile bizi karşılayan Majesty serisi özel bir seridir. Örnekle; Lolita Gray, Lolita Blue, Lolita Green, Miranda Gray, Miranda Brown, Graphite, Cloud Blue, Amber, Tugba ve sayamadıklarımız.

Hypnose ürünleri örnekle: Hypnose Gri Renk Efsane 1 (1 Yıllık), Hypnose Gri Renk Efsane 2 (1 Yıllık), Hypnose Gri Renk İce (1 Yıllık), Hypnose Gri Renk Lolita Grey (1 Yıllık), Hypnose Gri Renk Majesty Gray (1 Yıllık), Hypnose Gri Renk Majesty Silver (1 Yıllık), Hypnose Gri Renk Miranda Gray (1 Yıllık), Hypnose Gri Renk Sindrella Gray (1 Yıllık), Hypnose Gri Renk Venüs Gray (1 Yıllık), Hypnose Mavi Renk Majesty Blue (1YILLIK), Hypnose Mavi Renk Miranda Blue (1YILLIK), Hypnose Ela Renk Majesty Brown (1 Yıllık), Hypnose Yeşil Renk Majesty Verde (1YILLIK), Hypnose Ela Renk Majesty Choco (1 Yıllık), Hypnose Yeşil Renk Dream Green (1YILLIK), Hypnose Yeşil Renk Tuğba (3 Aylık), Hypnose Mavi Renk Adriana (1YILLIK), Hypnose Mavi Renk Adriana (3 Aylık), Hypnose Mavi Renk Azul (1YILLIK), Hypnose Mavi Renk Azul (3 Aylık), Hypnose Mavi Renk Cloud Blue (1YILLIK), Hypnose Mavi Renk Graphite (1YILLIK), Hypnose Mavi Renk Graphite (3 Aylık), Hypnose Mavi Renk Lolita Blue (1YILLIK), Hypnose Mavi Renk Lolita Blue (3 Aylık), Hypnose Mavi Renk Miranda Blue (3 Aylık), Hypnose Mavi Renk Natural Blue (3 Aylık), Hypnose Mavi Renk Naturel Blue (1YILLIK)...


     ICONIC:

iconic lens

Markası ürettiği renkli lensler sahip olduğu ışık kırım özelliği ile karanlık veya çok ışıklı ortamlarda gözünüzün aşırı ışıktan koruyarak güvenli bir kullanım sağlar. Gözlerinizde kullanım ağırlığı yapmayan formu ile Iconic lenslerin gözlerinizde olduğunu bile unutabilirsiniz.

Iconic markası lens kullanıcılarının mutlaka bilmesi gerekenler. Iconic markası lenslerini Hareli lens serisi, Haresiz lens serisi ve Party serisi olarak 3 sınıfa ayırmıştır. Hareli lens serisi 9 farklı renk seçeneğinden oluşmaktadır. Örnekle; Hazel, Aqua, Navy, Forest, Snow... Haresiz lens serisi 7 farklı renk seçeneğinden oluşmaktadır. Örnekle Bronze, Ice, Safir, Jade... Party serisi REd, White ve Yellow olarak 3 farklı renk seçeneğinden oluşmaktadır.

Iconic ürünleri örnekle: Iconic Gri Renk Diamond (3 Aylık), Iconic Gri Renk Quartz (3 Aylık), Iconic Gri Renk Rain (3 Aylık), Iconic Ela Renk Bronze (3 Aylık), Iconic Mavi Renk Aqua (3 Aylık), Iconic Mavi Renk İce (3 Aylık), Iconic Mavi Renk Safir (3 Aylık), Iconic Mavi Renk Snow (3 Aylık), Iconic Mavi Renk Topazio (3 Aylık), Iconic Yeşil Renk Forest (3 Aylık), Iconic Yeşil Renk Jade (3 Aylık), Iconic Yeşil Renk Lime (3 Aylık)...


     JOHNSON & JOHNSON:

acvue_marka_banner

Markası lens dünyanın birçok ülkesinde görme bozuklukları yaşayan insanların görme hassasiyetlerine yıllardır çözüm bulmaktadır. Ürettikleri değişik kullanım süreleri ve özelliklere sahip lensler ile görme bozukluğu yaşayan insanların tercih ettiği bir marka haline gelmiştir.

Johnson & Johnson kullanıyorsanız bilmeniz gerekenler. Miyop ve hipermetrop için J&J Acuvue serisinin en çok satan lensi Acuvue Oasys lens, Astigmatlı gözler için Oasys Toric lens, Johnson & Johnson tarafından en son çıkarılan ışığa duyarlı Acuvue Oasys Transitions yumuşak lens, Acuvue Oasys Multifocal uzak yakın lens, tek kullanımlık Acuvue OASYS günlük lens, Acuvue Moist günlük astigmatlı lens LensFiyat’in aynı gün teslimat seçeneğiyle çok kısa sürede adresinize teslim ediliyor. Johnson & Johnson markasının piyasaya sürdüğü tüm lensler UV korumalı lenslerdir türlerinden olup gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyacaktır. (1. Sınıf olan UV blokajı UVB ışınlarının %99'dan fazlasını ve UVA ışınlarının %96'dan fazlasını bloke ettiğini net bir şekilde ifade edebiliriz.) Yeni lens Acuvue Oasys with Transitions ile, mavi ışık dahil tüm zararlı ışıklardan gözlerinizi koruyabilirsiniz. Toric lenslerdeki geliştirilen ASD teknolojisi sayesinde Lensin duruş pozisyonu, göz ve baş hareketlerinden bağımsız olarak lensin sabit/stabil kalmasına yardımcı olmaktadır..

Johnson & Johnson ürünleri örnekle: 1Day Acuvue Moist 30 Lu Kutu, 1Day Acuvue Moist For Astigmatism 30 Lu Kutu, 1Day Acuvue TruEye 30 Lu Kutu, Acuvue 2 - 6'Lı Paket, Acuvue Oasys 1-Day 30 Lu Kutu, Acuvue Oasys 1-Day For Astigmatism 30 Lu Kutu, Acuvue Oasys Hydraclear Plus - 6'Lı Paket, Acuvue Oasys Toric, Acuvue Oasys With Transitions - 6'Lı Paket.


     SOLOTICA:

solotica_banner

Günümüzde gelişen sağlık teknolojisi ile birçok göz rahatsızlığının tedavisinde kullanılan lenslerin en çok dikkat edilen özelliği göz rengi ile ne kadar uyum sağladığıdır. İnsanlarınyüz gözleri ile uyum içinde olan Solitica marka renkli lensleri kullanmaları kendilerini daha özgüvenli ve çekici hissetmelerini sağlamaktadır.

Solotica markasını kullananların mutlaka bilmesi gerekenler. Solotica markasının ürünleri 5 gruba ayrılmaktadır. Hidrocor serisi, Hidrocor Monthly serisi, Natural Colors serisi, Solflex Natural Colors Serisi ve Hidrocor Rio serisidir. Hidrocor serisi, yıllık renkli lensleri kapsamakta ve 12 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Bu serideki lensler haresizdir. Hidrocor Monthly serisi, Hidrocor serisi ile aynıdır sadece aylık versiyonudur ve 5 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Natural Colors serisi, bu serinin temel amacı dollığı sağlayarak renklerini yansıtmaktır. 9 farklı hareli renk seçeneği bulunmaktadır. Solflex Natural Colors serisi, yıllık olan bu serimiz sizlere 9 farklı lens seçeneği ile sunulmuştur. Hidrocor Rio serisi, sizlere canlı ve dikkat çekici görünümü olağanüstü 4 farklı renk seçeneği ile sunmaktadır. Solotica markamızın tüm lens serileri içten boyama tekniği ile renklendirilmiştir.

Solotica ürünleri örnekle: Solflex Natural Colors Serisi (3 Aylık), Solotica Hidrocor Serisi (3 Aylık), Solotica Hidrocor Yıllık Seri, Solotica Natural Colors Serisi (1 Yıllık), Solotica Aquarella Daily Günlük Seri, Solotica Aquarella Quarterly Serisi (3 Aylık), Solotica Gri Renk Hidrocor Cristal (1 YILLIK), Solotica Gri Renk Hidrocor İce (1 YILLIK), Solotica Gri Renk NC Quartzo (1 YILLIK), Solotica Mavi Renk Montly Topazio (3 Aylık), Solotica Mavi Renk Soflex Topazio (3 Aylık), Solotica Ela Renk Montly Ocre (3 Aylık), Solotica Mavi Renk Arara Blue (3 Aylık), Solotica Mavi Renk Bossa Nova (3 Aylık), Solotica Mavi Renk Hidrocor Safire (1 YIL), Solotica Mavi Renk Hidrocor Topazio (1 YIL), Solotica Mavi Renk NC Graphite (1 YIL), Solotica Mavi Renk NC Topazio (1 YIL), Solotica Mavi Renk Rio Parati (1 YIL)...


     TECH LENS:

rainbow_marka_banner

Markası renklerindeki doğallığı, ince hareli yapısı ve renk tonlamaları ile sağlamaktadır. Bütünlüğe önem veren bir lens markası olduğu için dışarıdan bakıldığında lens olduğunu fark ettirmemektedir. Naturallik isteyenler için Tech Lens doğru bir seçim olacaktır.

Tech Lens markası kullananların mutlaka bilmesi gerekenler. Markamız sizlere Raınbow Elite, Raınbow Fantasy, Raınbow Lovely ve Rainbow Mırage olarak gruplar halinde sunulmaktadır. Raınbow Elite serisi, 9 farklı renkten oluşmaktadır. Örnekle; Dark Blue, Dark Green, Emerald Green, Gıallo, Gray, Hazel, Ocean... Raınbow Fantasy serisi, 9 farklı renkten oluşmaktadır. Örnekle; Deep Blue, Deep Gray, Deep Hazel, Deep Green, Light Blue, Light Gray, Light Green, Light Hazel... Raınbow Lovely serisi, 9 farklı renk seçeneğinden oluşmaktadır. Örnekle; Baby Blue, Blondy, Bronz, Camelya, Hazel Nut, Ice, Jasmın... Rainbow Mırage serisi, 12 farklı renk seçeneğinden oluşmaktadır. Örnekle; Amber, Aqua, Elisa Blue, Gris, Ice Blue, Mel, Mıst Gray, Platınum, Vane, Gırıgıo, Mıele...

Tech Lens ürünleri örnekle: Rainbow Fantasy Line Serisi (1 Yıllık), Rainbow Mirage Gri Renk Misty Gray (1 Yıllık), Rainbow Mirage Gri Renk Plantinum (1 Yıllık), Rainbow Elite Line Gri Renk Gray (1 Yıllık), Rainbow Fantasy Line Gri Renk Deep Gray (1 Yıllık), Rainbow Lovely Gri Renk Camelia (1 Yıllık), Rainbow Lovely Gri Renk İce (1 Yıllık), Rainbow Lovely Gri Renk Jasmine (1 Yıllık), Rainbow Lovely Gri Renk Pearl (1 Yıllık), Rainbow Elite Line Mavi Renk Dark Blue (1 Yıllık), Rainbow Elite Line Mavi Renk Ocean (1 Yıllık), Rainbow Elite Line Mavi Renk Sky Blue (1 Yıllık), Rainbow Lovely Mavi Renk Baby Blue (1 Yıllık), Rainbow Mirage Mavi Renk Aqua (1 Yıllık), Rainbow Mirage Mavi Renk İce Blue (1 Yıllık), Rainbow Natural Mavi Renk Blue (1 Aylık), Rainbow Natural Mavi Renk Brillant Blue (1 Aylık)...


     Armeda Renkli Lens Modelleri:


Armeda Beauty Lens: Dünya genelinde en büyük Armeda kontakt lens üreticilerinden biridir. Totalde 70'den  fazla ülkede satış pazarı bulunmaktadır. Sürekli kendini geliştirmeye özen gösteren vizyonunu gitgide geliştiren firmalardan biri olan Armeda Lens gözlerini güzelleştirmek isteyenler için doğru bir tercih olacaktır. Su oranının yüksekliği sayesinde en son teknolojiler ile üretilen kontakt lens modelleri yüksek oksijen geçirgenliğine sahiptir. Bu sayede gözlerinizde yüksek konfor ve rahatlık sağlayacaktır. Armeda markasının ürettiği lens çeşitlerinin hepsi kuru ve hassas gözler için uygundur. Armeda markasının lens modellerini gruplandıracak olursak 6 aylık ve 1 Yıllık olarak kullanım süreleri üzerinden gruplandırabiliriz.


Armeda Yıllık ve Aylık Modelleri: Armeda Caty Aqua Mavi Renk, Armeda Caty Paradise Ela Renk, Armeda Caty Montana Gri Renk, Armeda Caty Mel Gri Renk, Armeda Caty Amber Mavi Renk, Armeda Caty Eye Gri Renk, Armeda Caty Coffe Ela Renk, Armeda Caty Ice Mavi Renk


Lorans Renkli Lens Modelleri:


Lorans Renkli Lens Modelleri ve Fiyatları

Lorans Renkli Lens: Dünyaca ünlü Armeda firmasının lens markalarından biridir. Dünyada 70'in üzerinde ülkede hismet vermektedir. Böyle geniş bir pazara hitap eden firmamız kullanıcıları için son teknoloji ile lenslerini üretmektedir. Lorans markamız aylık ve yıllık olarak kontakt lens üretmektedir. Sürekli kendini geliştiren firmalardan biri olan Lorans markamız lens kullanmak isteyen kişiler için en doğru tercihlerden biridir. Üretiminde bulunduğu kontakt lenslerinde su oranlarını yüksek tutmaktadır. Oksijen geçirgenliği konusunda da oldukça iyi olan lens modelleri, sizlere rahatlığı ve konforu fazlasıyla sunacaktır. Lorans markamız tarafından üretilen lensler yumuşak yapıdadır ve kuru, hassas gözler için uygundur. Lorans markamızın lens modellerini gruplandıracak olursak 6 aylık ve 1 yıllık modeller olarak kullanım süreleri üzerinden gruplandırabiliriz.


1 yıllık ve 6 Aylık Modeller: Lorans Pale Gray Gri Renk, Lorans Kadet Pearl Gri Renk, Lorans Kadet Latte Ela Renk, Lorans Kadet Navy Ela Renk, Lorans Kadet Gray Gri Renk, Lorans Kadet Caramel Ela Renk, Lorans Kadet Brown Ela Renk, Lorans Kadet Blue Mavi Renk


Nk Renkli Lens Modelleri:


NK Renkli Lens Modelleri Ve Fiyatları

NK Beauty Lens: Dünya çapında önemli rol oynayan şirketlerden biri olan, Ardenal firması himayesine dahil bir kontakt lens firması olarak bizleri karşılamaktadır. Bu sektör üzerinde çok geniş bir pazarda hakimiyet sağlamaktadır. Tasarımlarının doğallığı ve bu doğallığı alışılmışın dışında dizayn ederek bizlere sunması sayesinde kalitesini de fazlasıyla yansıtmaktadır. Gösterişli ve cezbedici bir estetik sağlayan renkli lensleri sayesinde kendinizi özel hissettirecektir. NK Lens, Toplamda hareli lens, haresiz lens seçenekleri de dahil olmak üzere 17 adet 6 aylık, 17 adet 1 yıllık modellere ev sahipliği yapmaktadır.


NK Lens Yıllık ve Aylık modelleri: NK Lio Amber Mavi Renk, NK Lio Aster Gri Renk, NK Lio Barbie Yeşil Renk, NK Lio Blue Mavi Renk, NK Lio Brown Ela Renk, NK Lio Cafe Ela Renk, NK Lio Cappuccino Ela Renk, NK Lio Caramel Ela Renk, NK Lio Coco Ela Renk, NK Lio Gray Gri Renk, NK Lio Green Yeşil Renk, NK Lio Greza Ela Renk, NK Lio Hazel Ela Renk, NK Lio Marine Yeşil Renk, NK Lio Merlot Yeşil Renk, NK Lio Shadow Gri Renk, NK Lio Vanilla Gri Renk olarak sizlere sunulmaktadır. Çeşitleri oldukça birbirinden farklı ve sınır tanımayan renkler ile dizayn edilmektedir. Totalde aylık ve yıllık olarak çeşitlerdirilerek tasarımları yapılandırılmaktadır.Labella Soft Lens:Miyop ve Hipermetrop tedavisinde kullanılır. Ürün içeriğinde 6 adet lens mevcuttur. 1 Lens 1 Ay Kullanılır. Özel ince kenar teknolojisi ile benzersiz konfor hissi ile farklılık sağlamaktadır. MPC Polymer teknolojisi sayesinde lensleriniz gözünüze tam uyum sağlayacak ve maksimum konfor yaşayacaksınız. Bu nedenle ay boyunca kusursuz bir kullanım da sağlar. Yüksek su ve oksijen oranı ile gözlerde kuruluk yapmaz. İnce yapısı ile gözde lens olduğu hissiyatı vermen Labella markasının çıkardığı en güncel üründür.

Korneanın üzerinde herhangi bir batma hissi, sulanma yahut ağrıya neden olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Görme bozukluğuna sahip hastaların rahat ve net görmesine yardımcı olur. Kontakt lenslerin sağladığı avantajlar da bulunmaktadır. Öncelikle kontakt lensler, gözlüklere oranla çok daha geniş bir görüş açısı sağlarlar.


Noor Renkli Lens Modelleri:


Noor Renkli Lens Modelleri Ve Fiyatları

Noor Renkli Lens: Numaralı ve numarasız olarak her kontakt lens kullanıcısına hitap etmektedir. Renk seçenekleri ise doğal renklerden oluşmakla beraber hareli, haresiz şeklinde daha da detaylandırılmıştır. Gözlük kullanmak yerine lens tercih etmeyi düşünenler için numaralı seçenekleri olan markamız yalnızca daha estetik bir görünüş elde etmek isteyenler için de numarasız modellere ev sahipliği yapmaktadır. Numaralı lens kullanıcılarının mutlaka göz doktoru ile gerçekleştirdikleri seans sonrası verilen göz derecesine göre lens seçimi yapması gerekmektedir ve numarasız lens kullanmayı amaçlayanların da göz doktorundan onay almasında fayda vardır.


Noor Lens Yıllık ve Aylık Modeller: Noor May Zircon Mavi Renk (6 Aylık), Noor May Brown Ela Renk (6 Aylık), Noor May Rose Mavi Renk (6 Aylık), Noor May Gray Gri Renk (6 Aylık), Noor May Quartzo Mavi Renk (6 Aylık), Noor May Blue Mavi Renk (6 Aylık), Noor May Emerald Mavi Renk (6 Aylık)


Le Reve Renkli Lens Modelleri:


Le Reve Renkli Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Le Reve Color Kontakt Lens: Numaralı ve numarasız tüm gözlere hitap eden ürün çeşitliliğine sahiptir. Le Reve Renkli Lens çeşitliliği konusunda da oldukça farzla tercih hakkıyla sizlere sunulmaktadır. Kişiden kişiye göre lens kullanımı değişmektedir. Kimileri gözlük kullanmaktan rahatsız olduğu içi numaralı lens ile rahat bir bakış elde etmek istiyor, kimileri daha kozmetik bir görüntü sahibi olmak için renkli lens tercih ediyor, vb. Bu noktada Le Reve markamız her kullanıcı için oldukça ideal bir markadır. Renkli lens üreten firmamız lenslerini renklendirme konusuna fazlasıyla önem vermektedir, bu sebeple son teknoloji ile lens modellerinin renklendirilmesini gerçekleştirmektedir. Lenslerin üretimi için kullanılan hammadde Polyhema'dır.


Yıllık modeller: Le Reve Aloe Blue Mavi Renk, Le Reve Aloe Gray Gri Renk, Le Reve Gray Gri Renk, Le Reve Pixie Blue Mavi Renk, Le Reve Pixie Brown Ela Renk,  Le Reve Pixie Gray Gri Renk, Le Reve Pixie Green Yeşil Renk Le Reve markamız yalnızca yıllık kullanıma uygun kontakt lensler üretmektedir.


Lazord Renkli Lens Modelleri:


Lazord Renkli Lens Modelleri Ve Fiyatları

Lazord markası doğal ve çeşitli renkleri sayesinde, bakışlarınıza cazibe, ışıltı ve anlam katacaktır. Renk çeşitlerini övmekle bitiremeyeceğimiz Lazord markamız tüm kontakt lens kullanıcılarını düşünerek üretim gerçekleştirmektedir. Bu sebeple numaralı, numarasız seçenekler sunarak gözlük kullanmak istemeyen numaralı gözlü kişiler için de lens üretmektedir. Gözleri numaralı olmasa da daha şık bir görüntü için lens kullanmayı düşünenlere içinse ahenkli renklerle numarasız lens seçenekleri sunmaktadır. Lens sektörüne oldukça önem veren Lazord markası bu sektöre uzun yıllardır emek veren firmalardandır. Ayrıca renk seçeneklerinin yanısıra hareli lens, haresiz lens olarak daha da sınıflandırılmış içerikleri sitemizde mevcuttur.


Magic Serisi: Gray Gri Renk, Hazel Ela Renk, Ice Mavi Renk, Pearly Gri Renk Olarak 4 büyüleyici renkten oluşmaktadır.

Natural Serisi: White Smoke Gri Renk, Smokey Gray Gri Renk, Tropical Green Yeşil Renk, Lazorde Gri Renk, Kenzo Hazel Ela Renk, Azure Gri Renk, Ice Skate Gri Renk Olarak 7 doğal renkten oluşmaktadır.

Pure Serisi: Pure Green Yeşil Renk, Pure Gray Gri Renk, Pure Blue Mavi Renk, Pure Avela Mavi Renk Olarak 4 saf renkten oluşmaktadır.


Victoria Renkli Lens Modelleri:


Victoria Renkli Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Victoria Beauty Kontakt Renkli Lens: Numaralı lens, numarasız lens seçenekleriyle karşımıza bir çok ürün sunan bir firmadır. Bunun sebebi Victoria markasının tüm kontakt lens kullanıcılarını hedeflemiş olmasıdır. Dünya genelinde büyük bir pazara sahip olan firmamız tam 10 farklı ülkede hizmet vermektedir. Gözlerinde lens olduğunun farkedilmemesini isteyen kişiler için aylık ve yıllık olarak üretilen modellerin tümü birebirdir. Farklı bir çok lens serisi ve renk çeşitliliğine, aradığınızı bulmanız için oldukça önem vermektedir. Renkli lens çeşitleri neredeyse saymakla bitmeyen markamız sizlere doğallık ve canlılığı beraber sunmayı hedeflemektedir.


Aylık ve Yıllık modeller: Victoria Desi Blue Mavi Renk, Victoria Desi Gray Gri Renk , Victoria Desi Green Yeşil Renk, Victoria Desi Hazel Ela Renk, Victoria Maroun Hazel, Victoria Maroun Green, Victoria Maroun Blue, Victoria Marroun Gray, Victoria Diva Green Yeşil Renk, Victoria Diva May Mavi Renk Lens, Victoria Diva April Yeşil Renk Lens, Victoria Diva Brown Ela Renk, Victoria Diva Gold Ela Renk, Victoria Diva Hazel Ela Renk, Victoria Diva Mar Ela Renk, Victoria Diva Mavi Renk, Victoria Diva Shadow Ela Renk.


VERSACE:

versace lenses

Markasının ürettiği lensler yüksek teknolojili üretim farkı ve bir çok seçenek ile sizlere sunulmaktadır. Bu sayede her yaş kategorisine, her tarza ve neredeyse her göz numarasına hitap etmektedir. Göz bozuklukları veya daha farklı göz rengine sahip olmak isteyenler için birçok seçenek ile sunulmaktadır.

Versace markasını kullananların mutlaka bilmesi gerekenler. Versace markası lenslerinde kaliteyi, zenginliği ve doğallık ile dikkat çekiciliği yansıtmaktadır. Lenslerini hareli ve haresiz olarak iki gruba ayırmıştır. Toplamda 20 farklı renk seçeneği bulunan markamızın seçeneklerinin 12 tanesi hareli, 8 tanesi haresiz üretilmektedir.

Versace ürünleri örnekle: Versace Gri Renk Cloud (1 Yıllık), Versace Gri Renk Cloud (3 Aylık), Versace Gri Renk İnfinity (1 Yıllık), Versace Gri Renk İnfinity (3 Aylık), Versace Gri Renk Lovely Gray (1 Yıllık), Versace Gri Renk Lovely Gray (3 Aylık), Versace Gri Renk Natural Gray (1 Yıllık), Versace Gri Renk Natural Gray (3 Aylık), Versace Gri Renk Smoke Gray (1 Yıllık), Versace Gri Renk Smoke Gray (3 Aylık), Versace Gri Renk Snowy (1 Yıllık), Versace Gri Renk Snowy (3 Aylık), Versace Ela Renk Gold (3 Aylık), Versace Mavi Renk Passion (3 Aylık), Versace Mavi Renk Moonlight (3 Aylık), Versace Mavi Renk Charm (1 Yıllık)...


    BAUSCH + LOMB: bausch_bannerLens markası sahip olduğu geniş renk skalası sayesinde istediğiniz göz rengini tercih etmenizi kolaylaştırmaktadır. Bausch + Lomb markasının üretmiş olduğu kontak lensler, kontakt lens solüsyonları, suni gözyaşı ürünleri ve takviye edici gıdalar severek kullanılan diğer ürünler arasında yer almaktadır.

Bausch + Lomb markasını kullananların kesinlikle bilmesi gerekenler. Bausch + Lomb marka numaralı lensler ve renkli lensler Bausch + Lomb markası tarafından üretilen aylık şeffaf/saydam Soflens 59, astigmatlı lens hidrojel lens, Soflens Toric, Purevision 2 HD aylık yeni nesil silikon hidrojel lens çeşitlerindendir, Bio True Oneday günlük kullan at lens, Ultra lens tüm miyop, hipermetrop ve astigmatlı kontakt lensler, Optima NaturalLook renkli lensleri, Starcolors II ve Amazon Colours aylık renkli lensleri ve Sophistic çeşit olan uzun süreli olan yıllık renkli lensleri ve tüm renkleri ile sizlerin seçimine sunuyoruz.

Bausch + Lomb ürünleri örnekle: Purevision 2 Hd - 6'Lı Paket, Purevision 2 HD For Astigmatism, Renu Advance Solusyon 100 Ml, Renu Advance Solusyon 360 Ml, Renu Solusyon 100 Ml, Renu Solusyon 360 Ml, Soflens 59 - 6'Lı Paket, SofLens For Astigmatism, Ultra Contact Lenses - 6'Lı Paket, Ultra For Astigmatism, Bio True Solusyon 100 Ml, Bio True Solusyon 300 Ml, Biotrue One Day 30 Lu Kutu.


    Tüm markalarımızın ürettiği numaralı numarasız lens modellerinin günlük, haftalık, aylık ve yıllık olmak üzere farklı kullanım süreleri bulunmaktadır.


Marka Seçimi Neden Önemli?

    Bu sorunun cevabı aslında soruda gizlidir. Bir çok marka olduğu için her markanın da ister istemez birbirinden farkı bulunmaktadır. Bu farklılıklar numaralı, numarasız seçenekleri olabilir, renk tonlamaları veya hare seçenekleri olabilir, kullandıkları ile lenslerin nasıl üretildiği olabilir. Bu seçenekler saymakla bitmez, yani diyebiliriz ki markalar farklı farklı bazı noktalarda birbirlerine üstünlük sağlayabilmektedir. Demek oluyor ki bu soru sizin lens kullanmak istemenizin sebebi ile doğru orantılıdır.


Lens Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyim?

    Öncelikle çalıştığımız firmalar kendilerini bulundukları sektörde kanıtlamış ve uzun zamandır bu işi yapmakta olan firmalardır. Bu sebeple '' Lens seçiminde nelere dikkat etmeliyim? '' sorunuzu markalar da dikkate alarak kontakt lenslerini üretirken kullanıcıların geri bildirimlerine oldukça önem vermektedir.

Sizler lens seçiminizi yaparken öncelikle neden lens kullanmak istediğinizi bilmelisiniz. Birçok kişi gözlük kullanmaktan şikayet etmeye başladığı için lens konforuna geçmek istemektedir.  Eğer gözleriniz numaralı ise doktorunuza danışarak lens kullanmaya başlayacağınızı belirtmekte fayda vardır. Bu adımdan sonra doktorunuzun verdiği göz numaranıza göre tercih ettiğiniz lens türünü eğer imkanınız varsa doktorunuza belirterek kesin bir şekilde kullanmaya başlamanızı tavsiye ederiz. Numaralı kontakt lensinizi aldıktan sonra kullanmaya başlamadan önce mutlaka kutu içeriğinden çıkan prospektüsü okumanız gerekmektedir. Yalnızca daha renkli ve ışıltılı gözlere sahip olmak için aksesuar olarak lens kullanmayı istiyorsanız genede bir göz doktoruna danışmanız iyi olacaktır. Renkli lenslerde dikkat etmeniz gereken lenslerin renklendirme teknolojisi, malzeme kalitesi ve oksijen geçirgenliği ile su oranı olmalıdır. Gözlerinizde zaten kuruluk yaşıyorsanız yüksek su oranlarına sahip lensleri tercih etmelisiniz.

Gözlerinize göre doğru markanın doğru lens seçimini yapmışsanız eğer lenslerinizi de doğru kullanıyorsanız kuruluk, kaşıntı ve kızarma gibi aksilikler karşınıza çıkmayacaktır. Lens bakımına gelirsek, kontakt lensler hassas bir yapıya sahip olduğu için oldukça nazik davranılmalı ve sürekli temiz tutulmaya özen gösterilmelidir.

Daha ayrıntılı bir şekilde marka detaylarını görmek isterseniz ayrıca her markanın alt kısmında da sizler için kullanıcı yorumları, renk seçenekleri ve baktığınız markanın ürünleri makaleler ve görseller ile anlatılmaktadır.

Konuşma Başlat