Lazord Renkli Lens Modelleri Ve Fiyatları

Lazord Renkli Lens Modelleri Ve Fiyatları

Lazord

Lazord Renkli Lens (1 Yıllık)

900,00TL

Lazord Renkli Lens (1 Yıllık)Lazord Renkli Lens tüm gözler için doğallık ve ışıltılı katmak için numaralı, numarasız seçenekleriyle. Renkli lenslerinin hepsi özel tonlama..

Lazord

Lazord Pure Green Yeşil Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Lazord Pure Green Yeşil Renk (1 Yıllık)Lazord Pure Green Yeşil Renk Lens tüm gözler için doğallık ve ışıltılı katmak için numaralı, numarasız seçenekleriyle. Özel tonlama..

Lazord

Lazord Tropical Green Yeşil Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Lazord Tropical Green Yeşil Renk (1 Yıllık)Lazord Tropical Green Yeşil Renk Lens tüm gözler için doğallık ve ışıltılı katmak için numaralı, numarasız seçenekleriyle. Özel..

Lazord

Lazord Pure Avela Mavi Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Lazord Pure Avela Mavi Renk (1 Yıllık)Lazord Pure Avela Mavi Renk Lens tüm gözler için doğallık ve ışıltılı katmak için numaralı, numarasız seçenekleriyle. Özel tonlamala..

Lazord

Lazord Magic Ice Mavi Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Lazord Magic Ice Mavi Renk (1 Yıllık)Lazord Magic Ice Mavi Renk Lens tüm gözler için doğallık ve ışıltılı katmak için numaralı, numarasız seçenekleriyle. Özel tonlamalar ..

Lazord

Lazord Pure Blue Mavi Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Lazord Pure Blue Mavi Renk (1 Yıllık)Lazord Pure Blue Mavi Renk Lens tüm gözler için doğallık ve ışıltılı katmak için numaralı, numarasız seçenekleriyle. Özel tonlamalar ..

Lazord

Lazord Magic Hazel Ela Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Lazord Magic Hazel Ela Renk (1 Yıllık)Lazord Magic Hazel Ela Renk Lens tüm gözler için doğallık ve ışıltılı katmak için numaralı, numarasız seçenekleriyle. Özel tonlamala..

Lazord

Lazord Kenzo Hazel Ela Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Lazord Kenzo Hazel Ela Renk (1 Yıllık)Lazord Kenzo Hazel Ela Renk Lens tüm gözler için doğallık ve ışıltılı katmak için numaralı, numarasız seçenekleriyle. Özel tonlamala..

Lazord

Lazord Azure Gri Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Lazord Azure Gri Renk (1 Yıllık)Lazord Azure Gri Renk Lens tüm gözler için doğallık ve ışıltılı katmak için numaralı, numarasız seçenekleriyle. Özel tonlamalar ile aşama ..

Lazord

Lazord Magic Pearl Gri Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Lazord Magic Pearl Gri Renk (1 Yıllık)Lazord Magic Pearl Gri Renk Lens tüm gözler için doğallık ve ışıltılı katmak için numaralı, numarasız seçenekleriyle. Özel tonlamala..

Lazord

Lazord Magic Gray Gri Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Lazord Magic Gray Gri Renk (1 Yıllık)Lazord Magic Gray Gri Renk Lens tüm gözler için doğallık ve ışıltılı katmak için numaralı, numarasız seçenekleriyle. Özel tonlamalar ..

Lazord

Lazord Lazorde Gri Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Lazord Lazorde Gri Renk (1 Yıllık)Lazord Lazorde Gri Renk Lens tüm gözler için doğallık ve ışıltılı katmak için numaralı, numarasız seçenekleriyle. Özel tonlamalar ile aş..

Lazord

Lazord Ice Skate Gri Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Lazord Ice Skate Gri Renk (1 Yıllık)Lazord Ice Skate Gri Renk Lens tüm gözler için doğallık ve ışıltılı katmak için numaralı, numarasız seçenekleriyle. Özel tonlamalar il..

Lazord

Lazord Smoke Gray Gri Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Lazord Smoke Gray Gri Renk (1 Yıllık)Lazord Smoke Gray Gri Renk Lens tüm gözler için doğallık ve ışıltılı katmak için numaralı, numarasız seçenekleriyle. Özel tonlamalar ..

Lazord

Lazord White Smoke Gri Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Lazord White Smoke Gri Renk (1 Yıllık)Lazord White Smoke Gri Renk Lens tüm gözler için doğallık ve ışıltılı katmak için numaralı, numarasız seçenekleriyle. Özel tonlamala..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)

LAZORD Renkli Lens

Lazord Renkli Lens: Lazord markası doğal ve çeşitli renkleri sayesinde, bakışlarınıza cazibe, ışıltı ve anlam katacaktır. Renk çeşitlerini övmekle bitiremeyeceğimiz Lazord markamız tüm kontakt lens kullanıcılarını düşünerek üretim gerçekleştirmektedir. Bu sebeple numaralı, numarasız seçenekler sunarak gözlük kullanmak istemeyen numaralı gözlü kişiler için de lens üretmektedir. Gözleri numaralı olmasa da daha şık bir görüntü için lens kullanmayı düşünenlere içinse ahenkli renklerle numarasız lens seçenekleri sunmaktadır. Lens sektörüne oldukça önem veren Lazord markası bu sektöre uzun yıllardır emek veren firmalardandır. Ayrıca renk seçeneklerinin yanısıra hareli lens, haresiz lens olarak daha da sınıflandırılmış içerikleri sitemizde mevcuttur.

Sürekli gelişen teknolojiye paralel bir şekilde üretim gerçekleştiren Lazord markamız güncelliğini ve piyasaya hakimliğini korumaktadır. Numaralı ve numarasız lens üretimi yapan firmalar arasında ilk akla gelen kaliteli firmalardan bir tanesidir. Sizlere sunduğu renklerin parlaklığı ve ışıltısı sayesinde birebir diyaloglarınızda insanların sizleri daha dikkatli bir şekilde dinlemesine yardımcı olacaktır. Üstelik yüksek su oranı sayesinde oksijen geçirgenliği yüksek olduğundan ötürü rahatlık ve konforu beraberinde getirecektir. Sizler de kaliteli lens istiyorsanız doğru adrestesiniz sitemiz Lensfiyat.com üzerinden Luxe optik güvencesi ile rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

Lazord Lens Renkleri ve Modelleri

Lazord markası üst makaledede bahsettiğimiz gibi tüm lens kullanıcılarını baz alarak üretim sağlamaktadır. Bu sebeple numaralı, numarasız, hareli, haresiz ve bir çok renk seçeneği ile istediğiniz lens türü ve renk seçimini yapmanız için ideal bir markadır. Lazord markası sizlere Magic serisi, Natural serisi ve Pure serisi olarak 3 sınıf ile lenslerini gruplandırmıştır.

Magic Serisi: Gray Gri Renk, Hazel Ela Renk, Ice Mavi Renk, Pearly Gri Renk Olarak 4 büyüleyici renkten oluşmaktadır.

Natural Serisi: White Smoke Gri Renk, Smokey Gray Gri Renk, Tropical Green Yeşil Renk, Lazorde Gri Renk, Kenzo Hazel Ela Renk, Azure Gri Renk, Ice Skate Gri Renk Olarak 7 doğal renkten oluşmaktadır.

Pure Serisi: Pure Green Yeşil Renk, Pure Gray Gri Renk, Pure Blue Mavi Renk, Pure Avela Mavi Renk Olarak 4 saf renkten oluşmaktadır.


Lazord Renkli Lensler

Lazord firması lens denildiğinde akla gelen firmalardan bir tanesidir. Ürün çeşitliliği olarak lens modelleri oldukça idealdir ve istenilen rahatlığı fazlasıyla vermektedir. Üst makalelerde kısaca bahsedildiği üzere Lazord markası sürekli gelişen teknolojinin beraberinde firmasının kullandığı teknolojileri de paralel bir şekilde geliştirmektedir. Ayrıca çalışan Ar-Ge ekipleri ile beraber yeni kontakt lens üretim teknolojileri geliştirmeyi hedeflemektedir. Bunlarla beraber iş yaptığı ülkelerden aldığı geribildirimlere oldukça önem vererek gelişimine kullanıcıların veri istatistikleri ve yorumları ile yön vermektedir.

Eğer gözleriniz numaralıysa, doktorunuz tarafından verilen göz dereceniz ile uyumlu numaralı lensi gönül rahatlığıyla Lazord firmasından tercih edebilirsiniz. Denildiği üzere lens tercihi konusunda, mutlaka bir göz doktoru ile muayene gerçekleştirilmelidir ondan sonra lens seçiminde bulunulmalıdır. Sonuçta sağlık kategorisinde bulunan kontakt lensler uzmana danışılmadan kullanılmaya başlanırsa istenmeyecek aksilikler doğurabilir. Aynı şekilde numarasız lens kullanacak kişilerin de göz doktoruna gidip onay almasında fayda vardır.

Lazord Lens Kullanırken Bilinmesi Gerekenler

Lazord firması bu sektörde gayet iyi bir konumdadır bu sebeple kontakt lenslerinin üretimleri gayet detaylı bir şekilde itinayla gerçekleşmektedir. Eğer ilk lensiniz olacaksa Lazord markası bu konuda size yüksek oksijen geçirgenliği ve rahatlığı ile kolaylık sağlayacaktır. Gece uyurken kullanılmaması gerekmektedir. Deniz, havuz ve tozlu ortamlardan uzak tutulmalı aynı zamanda en geç 3 günde bir solüsyon değişimiyle bakımı yapılması gerekmektedir.

Lazord Beauty Renkli Lens Yorumları: Gayet rahat ve konforlu lenslere ev sahipliği yapan Lazord markası kesinlikle olumlu yorumları haketmektedir.

Lazord Beauty Renkli Lens Kullananlar: Kullanıcılar Lazord firmasından, Luxe Optik olarak aldığımız geribildirimlere bakılırsa fazlasıyla memnunlar. Bu durum bizi de gayet memnun etmektedir.

Konuşma Başlat