Fx Eyes Renkli Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Fx Eyes Renkli Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

satışta
10% indirim

Fx Eyes Lens (1 Yıllık)

1.201,50TL 1.335,00TL Vergiler Hariç: 1.201,50TL

Fx Eyes Lens (1 Yıllık)Fx Eyes Lens Yıllık Seri renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.  Yumuşak renkli le..

satışta
10% indirim

Fx Eyes Lens (3 Aylık)

800,10TL 889,00TL Vergiler Hariç: 800,10TL

Fx Eyes Lens (3 Aylık)Fx Eyes Lens Aylık Seri renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.  Yumuşak renkli lensl..

satışta
10% indirim

FX Eyes Mavi Renk Aurora Bodrum (1 YILLIK)

1.201,50TL 1.335,00TL Vergiler Hariç: 1.201,50TL

FX Eyes Mavi Renk Aurora Bodrum (1 YILLIK)FX Eyes Mavi Renk Aurora Bodrum (1 YILLIK) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens tür..

satışta
10% indirim

Fx Eyes Ela Renk Aurora Brown (1 Yıllık)

1.201,50TL 1.335,00TL Vergiler Hariç: 1.201,50TL

Fx Eyes Ela Renk Aurora Brown (1 Yıllık)Fx Eyes Ela Renk Aurora Brown (1 Yıllık) renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm elde etmenize yardım..

satışta
10% indirim

Fx Eyes Gri Renk Aurora Zeus (1 Yıllık)

1.201,50TL 1.335,00TL Vergiler Hariç: 1.201,50TL

Fx Eyes Gri Renk Aurora Zeus (1 Yıllık)Fx Eyes Gri Renk Aurora Zeus (1 Yıllık) renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm elde etmenize yardımcı..

satışta
10% indirim

FX Eyes Mavi Renk Aurora Efes (1 YILLIK)

1.201,50TL 1.335,00TL Vergiler Hariç: 1.201,50TL

FX Eyes Mavi Renk Aurora Efes (1 YILLIK)FX Eyes Mavi Renk Aurora Efes (1 YILLIK) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens türleri..

satışta
10% indirim

Fx Eyes Gri Renk Aurora Troya (1 Yıllık)

1.201,50TL 1.335,00TL Vergiler Hariç: 1.201,50TL

Fx Eyes Gri Renk Aurora Troya (1 Yıllık)Fx Eyes Gri Renk Aurora Troya (1 Yıllık) renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm elde etmenize yardım..

satışta
10% indirim

FX Eyes Yeşil Renk Aurora Green (1 YILLIK)

1.201,50TL 1.335,00TL Vergiler Hariç: 1.201,50TL

FX Eyes Yeşil Renk Aurora GreenFX Eyes Yeşil Renk Aurora Green (1 YILLIK) Lensimiz numarasız türlerden olup tamamiyle kozmetiği hedeflemektedir. Dış çıvredeki çok ince ha..

satışta
10% indirim

FX Eyes Mavi Renk Aurora Atlantis (1 YILLIK)

1.201,50TL 1.335,00TL Vergiler Hariç: 1.201,50TL

FX Eyes Mavi Renk Aurora AtlantisFX Eyes Mavi Renk Aurora Atlantis (1 YILLIK) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens türleri ar..

satışta
10% indirim

FX Eyes Yeşil Renk Phuket Green (3 Aylık)

800,10TL 889,00TL Vergiler Hariç: 800,10TL

FX Eyes Yeşil Renk Phuket GreenFX Eyes Yeşil Renk Phuket Green (3 Aylık) Lensimiz numarasız türlerden olup tamamiyle kozmetiği hedeflemektedir. Dış çıvredeki çok ince har..

satışta
10% indirim

FX Eyes Yeşil Renk Nevada Green (3 Aylık)

800,10TL 889,00TL Vergiler Hariç: 800,10TL

FX Eyes Yeşil Renk Nevada GreenFX Eyes Yeşil Renk Nevada Green (3 Aylık) Lensimiz numarasız türlerden olup tamamiyle kozmetiği hedeflemektedir. Dış çıvredeki çok ince har..

satışta
10% indirim

Fx Eyes Gri Renk Rain (1 Yıllık)

1.201,50TL 1.335,00TL Vergiler Hariç: 1.201,50TL

Fx Eyes Gri Renk Rain (1 Yıllık)Fx Eyes Gri Renk Rain (1 Yıllık) renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.  Y..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 66 (6 Sayfa)

FX EYES

Fx Eyes Beauty Kontakt Lens; Numaralı ve numarasız olarak 2 ana gruba ayrılmaktadır. Bu sayede gözlük kullanmak istemeyenler için doktor onayı ile verilen göz derecelerine uygun numaralı lensler tercih edilebilir. Aynı zamanda kozmetik amaçlı lens kullanmak isteyenler noktasal renklendirme teknolojisi ile boyanan numarasız kontakt lensleri hareli ve haresiz seçenekleriyle kullanabilirler. Ayrıca Fx Eyes markası kullanıcılarının memnuniyetine önem veren bir firma olarak gözünüzün taban rengine daha uygun renkli lens seçimi yapmanız için lenslerinde renk seçeneklerini olabildiğince fazla tutmaya özen göstermektedir.

Fx Eyes markası 14 yıldır kontakt lens üreterek, uzun yılların verdiği deneyim sayesinde bulunduğu sektörde önemli bir konuma sahiptir. Geniş renk yelpazesi ve doğallığı ön planda tutan lens markamız sizlere rahatlığı sunmak konusunda oldukça iddialıdır. Sizler de Fx Eyes marka lens kullanarak bakışlarınızda Fx konforuna sahip olmak isterseniz sitemiz Lensfiyat.com üzerinden Luxe optik güvencesi ile uygun fiyatlara sipariş verebilirsiniz.


Fx Eyes Lens Renkleri ve Modelleri


Lens kullanmak isteyen ve lens kullanan tüm kişilere hitap eden firmamız numaralı ve numarasız seçeneklerinden oluşmaktadır. Ayrıca hijyen ve göz sağlığı gereli süreli olarak üretilmesi gereken kontakt lensler Fx Eyes markasında aylık ve yıllık olarak sınırlandırılmıştır. Fx Eyes lens markasının başlıca ürünlerini aşağıda görebilirsiniz.

Fx Eyes Lens (1 Yıllık), Fx Eyes Gri Renk Aspendos (1 Yıllık), Fx Eyes Gri Renk Aurora Asos (1 Yıllık), Fx Eyes Gri Renk Aurora Gray (1 Yıllık), Fx Eyes Gri Renk Aurora Troya (1 Yıllık), Fx Eyes Gri Renk Aurora Zeus (1 Yıllık), Fx Eyes Gri Renk Pearl Gray (1 Yıllık), Fx Eyes Gri Renk Rain (1 Yıllık), FX Eyes Mavi Renk Aurora Atlantis (1 YILLIK), Fx Eyes Ela Renk Aurora Asos Brown (1 Yıllık), FX Eyes Mavi Renk Aurora İda (1 YILLIK), Fx Eyes Ela Renk Aurora Hazel (1 Yıllık), FX Eyes Mavi Renk Niagara Blue (3 Aylık), FX Eyes Yeşil Renk Aurora Green (1 YILLIK), FX Eyes Mavi Renk Paradise Blue (3 Aylık), FX Eyes Yeşil Renk Aurora Anatolia (1 YILLIK), FX Eyes Yeşil Renk Nevada Green (3 Aylık), FX Eyes Ela Renk Phuket Brown (3 Aylık), FX Eyes Yeşil Renk Ottowo Green (3 Aylık), FX Eyes Yeşil Renk Phuket Green (3 Aylık), FX Eyes Yeşil Renk Emerald (1 YILLIK), FX Eyes Mavi Renk Antartica (1 YILLIK), FX Eyes Mavi Renk Aurora Bodrum (1 YILLIK), FX Eyes Mavi Renk Aurora Efes (1 YILLIK), FX Eyes Mavi Renk Aurora İstanbul (1 YILLIK), FX Eyes Mavi Renk Floransa Blue (3 Aylık), FX Eyes Mavi Renk Floransa Gray (3 Aylık), FX Eyes Mavi Renk Genova Blue (3 Aylık), FX Eyes Mavi Renk Hawaii Blue (1 YILLIK), FX Eyes Mavi Renk Navy Blue (1 YILLIK), FX Eyes Mavi Renk Nil Blue (1 YILLIK), FX Eyes Mavi Renk Nil Gray (1 YILLIK), FX Eyes Mavi Renk Paradise Gray (3 Aylık), FX Eyes Mavi Renk Pearl Blue (1 YILLIK), FX Eyes Mavi Renk Phuket Blue (3 Aylık), FX Eyes Yeşil Renk Floransa Green (3 Aylık), FX Mavi Renk Ottowa Blue (3 Aylık), FX Eyes Yeşil Renk Genova Green (3 Aylık), FX Eyes Yeşil Renk Heaven (1 YILLIK), FX Eyes Yeşil Renk Jasmine 1 (1 YILLIK), FX Eyes Yeşil Renk Jasmine 2 (1 YILLIK), FX Eyes Yeşil Renk Moss Green (1 YILLIK), FX Eyes Yeşil Renk Niagara Green (3 Aylık), FX Eyes Yeşil Renk Paradise Green (1 YILLIK), FX Eyes Yeşil Renk Paradise Light Green (1 YILLIK), FX Eyes Yeşil Renk Rihanna (1 YILLIK), Fx Eyes Ela Renk Aurora Brown (1 Yıllık), Fx Eyes Ela Renk Chesnut (1 Yıllık), Fx Eyes Ela Renk Desert Brown (1 Yıllık), FX Eyes Ela Renk Floransa Brown (3 Aylık), Fx Eyes Ela Renk Hawai Brown (1 Yıllık), Fx Eyes Ela Renk Moss Gray (1 Yıllık), FX Eyes Ela Renk Nevada Brown (3 Aylık), FX Eyes Ela Renk Nevada Hazel (3 Aylık), Fx Eyes Ela Renk Nil Brown (1 Yıllık), Fx Eyes Ela Renk Pearl Brown (1 Yıllık), Fx Eyes Ela Renk Sahra (1 Yıllık), FX Eyes Gri Renk Genova Gray (3 Aylık), FX Eyes Gri Renk Nevada Gray (3 Aylık), FX Eyes Gri Renk Phuket Gray (3 Aylık)


Fx Eyes Renkli Lensler


Fx Eyes Kontakt Lens Markası uzun yıllardır sektöre verdiği emek ve yeniliklerinin karşılığını bulunduğu konumun önemi ile fazlasıyla yansıtmaktadır. Renkli lenslerinde teknoloji olarak noktasal boyamayı kullandığı için üstünden ne kadar zaman geçse de naturalliği ile beraber canlılığını korumaktadır. Söz ettiğimiz renkli kontakt lenslerin tümü Fx Eyes markasına ait %100 orijinal ürünlerdir. Fx hazzını bakışlarınızda hissetmek sizi Fx Eyes markasına bağlayacaktır.


Bu noktada tekrar hatırlatmak gerekirse kontakt lensler kesinlikle bir uzmana danışıldıktan sonra alınmaya karar verilmelidir. Aksi taktirde gözlerinizdeki herhangi bir uyuşmazlık ihtimali kötü sonuçlara yol açabilir.


Fx Eyes Lens Özellikleri

Lens kullanırken nelere dikkat etmeliyim diye düşünenler, almak istediği lensin özelliklerine mutlaka önem vermelidir. Fx Eyes markası numaralı ve numarasız lensler üretmektedir. Çap(DIA) 14.00 mm, 14.20 mm, 14.50 mm oranlarında 3 seçeneği vardır; Temel eğri(BC) 8.60 mm oranında sabit tutulmuştur. %40 su oranına sahip lensleri oksijen geçirgenliğini çok rahat sağlayarak üstün bir konforu sizlere sunacaktır. Malzeme kalitesi olarak %60 Polihema kullanılmıştır.

Kutu içeriğinde iki adet lens ile beraber prospektüs bulunmaktadır. Lensleri ambalajından çıkardığınız andan itibaren kullanım süresi başlayacaktır. Günde ortalama 8 saat takmak idealdir. Gece uyurken çıkartılması gerekmektedir.


Fx Eyes Lens Kullanıcı Yorumları; Fx Eyes markası kullanıcılarına rahat bir şekilde istedikleri lens rengini bulabilmeleri için fazla sayıda çeşit bulundurmaktadır. Bu sayede müşteri memnuniyeti konusunda güzel geri dönüşlerle bizleri karşılamaktadır.

Fx Eyes Renkli Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Fx Eyes Numaralı Renkli Lens