Lens Solüsyonları Tüm Markalar

Lens Solüsyonları Tüm Markalar

Optifresh

Optifresh Solusyon 100 Ml

69,00TL

Optifresh Solusyon 100 MlLenslerin kullanımı kadar bakımı da son derece önemlidir. temizleme, durulama, nemlendirme ve saklanmasında Optifresh Solusyon 100 Ml oldukça ide..

Bausch + Lomb

Renu Advance Solusyon 360 Ml

235,00TL

Renu Advance Solusyon 360 MlRenu Advance Solusyon 360 Ml özel üretim bir solüsyondur. İçerisinde bulunan özel karışım sayesinde lenslerin en hızlı şekilde dezenfekte edil..

Bausch + Lomb

Renu Solusyon 100 Ml

180,00TL

Renu Solusyon 100 MlRenu Solusyon 100 Ml markanın özel üretimi bir lens solüsyonudur. İçerisinde bulunan elementler sayesinde tüm yumuşak (hidrojel ve silikon hidroj..

Retinax

Retinax Solusyon 120 Ml

69,00TL

Retinax Solusyon 120 MlRetinax Solusyon 120 Ml lenslerin temizlenmesi ve daha uzun ömürlü kullanılması için gereklidir. Bu sayede lenslerin bakımı da iyi şekilde yapılmış..

Retinax

Retinax Solusyon 360 Ml

149,00TL

Retinax Solusyon 360 MlRetinax Solusyon 360 Ml lenslerin temizlenmesi ve daha uzun ömürlü kullanılması için gereklidir. Bu sayede lenslerin bakımı da iyi şekilde yap..

Retinax

Retinax Solusyon 60 Ml

49,00TL

Retinax Solusyon 60 MlRetinax Solusyon 60 Ml lenslerin temizlenmesi ve daha uzun ömürlü kullanılması için gereklidir. Bu sayede lenslerin bakımı da iyi şekilde yapılmış o..

Bausch + Lomb

Bio True Solusyon 100 Ml

200,00TL

Bio True Solusyon 100 MlBio True Solusyon 100 Ml, hidrojel lenslerde dahil olmak üzere yumuşak ve kontakt lensleri nemlendirmektedir. Bu sayede kullanıcılar çok daha raha..

Bausch + Lomb

Bio True Solusyon 300 Ml

269,00TL

Bio True Solusyon 300 MlBio True Solusyon 300 Ml, hidrojel lenslerde dahil olmak üzere yumuşak ve kontakt lensleri nemlendirmektedir. Bu sayede kullanıcılar çok daha raha..

Bausch + Lomb

Renu Solusyon 360 Ml

235,00TL

Renu Solusyon 360 MlRenu Solusyon 360 Ml markanın özel üretimi bir lens solüsyonudur. İçerisinde bulunan elementler sayesinde tüm yumuşak (hidrojel ve silikon hidrojel) r..

Optifresh

Optifresh Solusyon 360 Ml

149,00TL

Optifresh Solusyon 360 MlLenslerin kullanımı kadar bakımı da son derece önemlidir. temizleme, durulama, nemlendirme ve saklanmasında Optifresh Solusyon 360 Ml oldukç..

La Bella

Labella Solusyon 360 Ml

149,00TL

Labella Solusyon 360 MlLabella Solusyon 360 Ml Kontakt lens solüsyonu numaralı, numarasız, renkli ve renksiz tüm lens türleri için gerekli hijyenik bakımı sağlayacaktır. ..

La Bella

Labella Solusyon 100 Ml

99,00TL

Labella Solusyon 100 MlLabella Solusyon 100 Ml Kontakt lens solüsyonu numaralı, numarasız, renkli ve renksiz tüm lens türleri için gerekli hijyenik bakımı sağlayacaktır. ..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)

Lens Solüsyonları Özellikleri ve Fiyatları

Lenslerin daha aktif, rahat ve uzun ömürlü kullanılması için mutlaka bakımlarının yapılması gerekmektedir. Lens Solüsyon fiyatları ve Solüsyon özellikleri üretici markaya göre değişkendir. Bu sayede hem göz sağlığı sağlandığı gibi lensler çok daha verimli bir şekilde kullanılabilir. Lenslerin temizlenmesi ve bakımlarının yapılması son derece önemlidir. Uzun ömürlü lenslerin her gün bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bunun içinde kullanıcılar lens solüsyonlarına gereksinim duyarlar.  Bio True Solusyon 100 Ml ve Bio True Solusyon 300 Ml solüsyonlar aynı markanın ürünleridir. Bunun dışında ise Optifresh Solusyon 100 Ml ve Optifresh Solusyon 360 Ml yine en fazla tercih edilen solüsyonlar arasında yer alıyor.


Genellikle iki farklı yumuşak kontakt Lens solüsyonu bulunmaktadır. Çok amaçlı lens solüsyonları hidrojen peroksit içeren yumuşak kontakt lens solüsyonları olarak ikiye ayrılmaktadır. Kontakt lens solüsyonları kategorisinde yumuşak lens solüsyonu çeşitleri bulunmaktadır. Solüsyon fiyatları, solüsyon markasına göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde gözyaşı damlası çeşitleri de bulunmaktadır. Renkli ya da şeffaf lensler için solüsyonlar hayat suyu niteliğindedir. Lensin gün boyu konforlu ve en önemlisi hijyenik bir şekilde kullanılması için gerekli olan nemi bu lens solüsyonları sağlamaktadır.


Lenslere hiçbir şekilde ovalamadan dezenfekte eder. Lens solüsyonları lensleri zararlı bakterilerden korur, hem de gözlerinizin çok daha sağlıklı olmasını sağlar. Özel koruyucu bir kalkan görevi de bulunur. Bu sayede gün boyu sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Renu Solusyon 360 Ml ve Renu Solusyon 100 Ml solüsyonlarının yanı sıra Renu Advance Solusyon 360 Ml modelini de satmaktadır. En gözde lens markalarından olan Labella da Labella Solusyon 360 Ml ürününü yine sitemizden en uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz. Retinax, Retinax Solusyon 120 Ml ve Retinax Solusyon 60 Ml solüsyonlarını üretmektedir. Popüler olan bir solüsyon türüdür.


Rahat ve Temiz Görüş Sağlayan Lens Solüsyonları

Düzenli olarak kullanılan lenslerin günlük, haftalık, aylık olarak temizlik işlemlerinin yapılması göz sağlığı için oldukça önemlidir. Rutin olarak gerçekleştirilen bu işlemler lens solüsyonları sayesinde son derece basit bir şekilde yapılabilir.


En iyi lens solüsyonu çeşitleri olarak kontakt lenslerin temizlenmesini yanı sıra dezenfekte olmasını da sağlamaktadır. Bu sayede lensler uzun ömürlü olarak kullanılır. Solüsyonlar aynı zamanda lenslerin üzerinde biriken kir ve yerleşik proteinlerden kolayca arındırır. Yapılan bu temizlik sonrasında çok daha net ve temiz bir görüş elde edilir. Solüsyon modelleri her lense uygun olarak güzel üretilmektedir. Satın almadan hemen önce lensiniz ile uyumlu olup olmadığını da mutlaka teyit edin.


Göz Sağlığını Koruyan Çok Amaçlı Lens Solüsyonu Modelleri

Lens solüsyonları farklı özelliğe sahip olan ürünler için tasarlanmıştır. Kullanıcıların tercihine ya da kontakt lenslerin türüne göre lens solüsyonları farklı özelliklere sahip olabilir.


Solüsyonlar yumuşak, sert, koruyucu ve korucusuz olmak üzere geniş bir yelpaze ile sunulmuştur. Hepsi bir arada sunulan sıvıların yanında göz damlaları peroksit sıvıları ve protein tabletlerini de isteğe bağlı olarak satın alabilirsiniz. Sert yapıda bulunan lens çeşitleri yumuşak modellere nazaran daha farklı bir yapıya sahiptir. Bu alanda kullanılan solüsyonlar da farklı olmaktadır. Lens suyu konusunda uzmanlaşmış markalar sert yapıdaki lenslere özel olarak üretim sağlarlar. Satın almış olduğunuz lens solüsyonu lens kabının için de taşıyarak her daim yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz.


Kullanıcıların İhtiyacına Göre Çeşitlilik Gösteren Solüsyonlar

Solüsyon modellerinin tamamı doğal gözyaşı pH değerine eşit şekilde üretilmektedir. Bu sayede faydalı gözyaşı proteinlerin tutulması sağlanır. Ürün çeşitlilikleri arasında yer alan bazı lensler lens solüsyonları ise göz enfeksiyonuna neden olan bakterilerin tamamını yok etmektedir.


Göz yapısına ve kullanılan lensin farklılığına göre üretilen solüsyonlar genellikle 8 ila 16 saate kadar lenslerin temiz tutulması sağlanmaktadır. Bu sayede lens kullanıcıları gün boyu rahatlık seviyesinde hiç lens takmamış gibi rahat bir şekilde kullanım sağlarlar. Solüsyonların hiçbirisi koruyucu madde içermez. Hassas gözlü kullanıcılara hitap ettiği için de son derece kullanımı rahattır. Ancak lenslerin bir kısmı peroksit bazlı bir solüsyonda temizlenmiş ise daha sonrasında mutlaka klasik solüsyon ile de durulanması gerekmektedir.  


Solüsyonların üretimi son derece geniştir. Farklı boyutlarda üretilmektedir. Lens kullanıcılarının rahat bir şekilde kullanabilmesi ve taşıyabilmesi için üretilmiştir. Çantanızda rahatlıkla taşıyabilir özel seyahatlerinizde kullanabileceğiniz lens solüsyonları seçenekleri de bulunmaktadır. 100 ml kutusu ile her yere sığabilen bu ürünler el bagajından, sırt çantasına kadar çok farklı noktalarda taşınabilmektedir. Lens suyu fiyatları ürünlerin boyutuna ve markasına göre de geniş bir çeşitlilik sunmaktadır.


La'bella:

Labella Solusyon Kontakt lens solüsyonu numaralı, numarasız, renkli ve renksiz tüm lens türleri için gerekli hijyenik bakımı sağlayacaktır. Özel olarak üretilmiş olan bu lens solüsyonu etkisini ve farkını lenslerinizi kullandığınız sırada gün boyu hissettirecektir.

Labella Solusyon Özellikleri

Labella Solusyon Kontakt lens solüsyonu özel olarak üretilmektedir. Ayrıca sağladığı kayganlık sayesinde yalnızca göz bebeğinize yapışacak ve gözlerinizi açıp kapattığınızda, göz kapaklarınız herhangi bir şekilde sizlere lensi hissettirmeyecektir. Kutu içeriğinden lens solüsyonu ve prospektüs çıkmaktadır.

Retinax Solusyon:

Retinax Solusyon lenslerin temizlenmesi ve daha uzun ömürlü kullanılması için gereklidir. Bu sayede lenslerin bakımı da iyi şekilde yapılmış olur. Retinax Solusyon markanın özel üretimidir.

Retinax Solusyon Özellikleri

Retinax Solusyon içerisinde kimyasal bir ürün ya da ilaç içermez. Göz sağlığı için özel olarak üretilmiştir. Bu nedenle de rahat ve uzun süreli lens kullanımı sunar. Kutu içeriğinden Solüsyon ve prospektüs çıkmaktadır.


Optifresh:

Optifresh Solusyon Lenslerin kullanımı kadar bakımı da son derece önemlidir. temizleme, durulama, nemlendirme ve saklanmasında Optifresh Solusyon oldukça ideal bir tercih olacaktır.

Optifresh Solusyon Özellikleri

Optifresh Solusyon tüm yumuşak (hidrojel ve silikon hidrojel) ve renkli lensler için uygundur. Kullanımı da son derece basittir. Lenslerin temizlenmesi ve daha uzun ömürlü olması için tercih edilir. Kutu içeriğinden sölüsyon ve prospektüs çıkmaktadır.


Renu Advance Solusyon:


Renu Advance Solusyon özel üretim bir solüsyondur. İçerisinde bulunan özel karışım sayesinde lenslerin en hızlı şekilde dezenfekte edilmesi sağlanır. Bu sayede çok daha uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Renu Advance Solusyon Özellikleri

Renu Advance Solusyon özel bir karışımdır ve lensleri 20 saat kadar dehidrasyonu engeller ve yüksek konfor sağlar. Lenslerin bakımı için gerekli hijyenik ve steril ortamın sağlanmasına yardımcı olur. Kutu içeriğinden solüsyon ve prospektüs çıkmaktadır.


Biotrue One:

Bio True Solusyon, hidrojel lenslerde dahil olmak üzere yumuşak ve kontakt lensleri nemlendirmektedir. Bu sayede kullanıcılar çok daha rahat bir şekilde lensleri kullanabilirler.


Bio True Solusyon özellikleri

Bio True Solusyon birçok özelliği vardır. Lenslerin durulanması, hijyenik kalması ve dezenfekte edilmesi için son derece önemlidir. Bio True Solusyon içerisinde gözün kendi orjinal yağı vardır. Kutu içeriğinden solüsyon ve prospektüs çıkmaktadır.