Solotica Renki Lens | Çeşitleri ve Fiyatlar

Solotica Renki Lens | Çeşitleri ve Fiyatlar

Solotica

Solflex Natural Colors Serisi (3 Aylık)

1.099,00TL

Soflex Natural Colors Serisi (3 Aylık)Solflex Natural Colors Aylık Seri renkli lensler oldukça ince çerçevesiyle rahat bir kullanım sunar. Doğal renk çeşitleri nedeniyle..

Solotica

Solotica Hidrocor Serisi (3 Aylık)

1.099,00TL

Solotica Hidrocor Serisi (3 Aylık)Solotica Hidrocor Monthly Aylık Seri renkli lensler kişinin kendi göz rengi ile uyum içerisinde birleşen bir yapıya sahiptir. Haresiz o..

Solotica

Solotica Hidrocor Yıllık Seri

2.099,00TL

Solotica Hidrocor Yıllık SeriSolotica Hidrocor Yıllık Seri özel üretim bir lenstir. Birçok insan tarafından tercih edilen özel yapımdır. Son derece ince ve esnek yapısı s..

Solotica

Solotica Natural Colors Serisi (1 Yıllık)

2.099,00TL

Solotica Natural Colors Serisi (1 Yıllık)Solotica Natural Colors Yıllık Seri renkli lensler oldukça ince çerçevesiyle rahat bir kullanım sunar. Doğal renk çeşitleri nede..

Solotica

Solotica Ela Renk Montly Ocre (3 Aylık)

1.099,00TL

Solotica Ela Renk Montly Ocre (3 Aylık)Solotica Ela Renk Montly Ocre (3 Aylık) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens türleri a..

Solotica

Solotica Gri Renk Montly Cristal (3 Aylık)

1.099,00TL

Solotica Gri Renk Montly Cristal (3 Aylık)Solotica Gri Renk Montly Cristal (3 Aylık) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens tür..

Solotica

Solotica Mavi Renk Montly Topazio (3 Aylık)

1.099,00TL

Solotica Mavi Renk Montly Topazio (3 Aylık)Solotica Mavi Renk Montly Topazio (3 Aylık) lensler özel üretim lenslerdir. Birbirine  yakın tonlarda üretilen mavi renk..

Solotica

Solotica Yeşil Renk Soflex Esmeralda (3 Ay)

1.099,00TL

Solotica Yeşil Renk Soflex EsmeraldaSolotica Yeşil Renk Soflex Esmeralda (3 Aylık ) Numarasız Kontakt lensimiz özel içten boyama teknolojisi sayesinde doğallığı yakalama ..

Solotica

Solotica Ela Renk Nc Ocre (1 YILLIK)

2.099,00TL

Solotica Ela Renk Nc Ocre (1 YILLIK)Solotica Ela Renk Nc Ocre (1 YILLIK) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens türleri arasınd..

Solotica

Solotica Gri Renk Soflex Cristal (3 Aylık)

1.099,00TL

Solotica Gri Renk Soflex Cristal (3 Aylık)Solotica Gri Renk Soflex Cristal (3 Aylık) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens tür..

Solotica

Solotica Mavi Renk Soflex Topazio (3 Aylık)

1.099,00TL

Solotica Mavi Renk Soflex Topazio (3 Aylık)Solotica Mavi Renk Soflex Topazio (3 Aylık) ince çerçevesi ve doğallığı ile fark yaratmak isteyenler için idealdir. Doğal renk..

Solotica

Solotica Yeşil Renk Soflex Verde (3 Ay)

1.099,00TL

Solotica Yeşil Renk Solflex Verde Solotica Yeşil Renk Solflex Verde (3 Aylık) Numarasız Kontakt lensimiz özel içten boyama teknolojisi sayesinde doğallığı yakalama k..

Solotica

Solotica Yeşil Renk Hidrocor Jade (1 YILLIK)

2.099,00TL

Solotica Yeşil Renk Hidrocor JadeSolotica Yeşil Renk Hidrocor Jade(1 Yıllık) Numarasız Kontakt lensimiz özel içten boyama teknolojisi sayesinde doğallığı yakalama konusun..

Solotica

Solotica Mavi Renk NC Graphite (1 YIL)

2.099,00TL

Solotica Mavi Renk NC Graphite (1 YIL)Solotica Mavi Renk NC Graphite (1 YIL) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens türleri ara..

Solotica

Solotica Yeşil Renk Hidrocor Mel (1 YILLIK)

2.099,00TL

Solotica Yeşil Renk Hidrocor Mel Solotica Yeşil Renk Hidrocor Mel (1 Yıllık) Numarasız Kontakt lensimiz özel içten boyama teknolojisi sayesinde doğallığı yakalama ko..

Solotica

Solotica Mavi Renk Hidrocor Safire (1 YIL)

2.099,00TL

Solotica Mavi Renk Hidrocor Safire (1 YIL)Solotica Mavi Renk Hidrocor Safire doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens türleri ara..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 43 (3 Sayfa)

Solotica Lens Markası 

Günümüzde gelişen sağlık teknolojisi ile birçok göz rahatsızlığının tedavisinde kullanılan lenslerin en çok dikkat edilen özelliği göz rengi ile ne kadar uyum sağladığıdır. İnsanlarınyüz gözleri ile uyum içinde olan Solitica marka renkli lensleri kullanmaları kendilerini daha özgüvenli ve çekici hissetmelerini sağlamaktadır.

Günümüzde piyasada yer alan birçok lens markasına kıyasla Solotica lens markası sahip olduğu renk çeşitliliği ile fark yaratmaktadır. Optik mağazalarında satılan Soloticamarka lensler hem miyop, hipermetrop ve astigmatizm gibi görme sorunlarına yönelik kullanılır hem dekişinin kendi göz rengi ile uyumlu doğal renk çeşitleriyle aksesuar olarak kullanılır.

Solotica lensler ile hem iyi bir görüntü içerisine yer alırız hem de dış dünyaya daha anlamlı ifadeler ile bakabiliriz. Solotica lensler görsel anlamda kattığı zenginliğin dışında kornea yaralarınıgizlemek içinde kullanılır.

Solotica lensler gözlüğün çevresel görüşü daraltması, hareket halindeyken kayması ya da kullanılan ortamlarda buğulanması gibi olumsuzluklarına hem dinamik hem görsel çözümler üretir. Aynı zamanda görsel açıdan güzel ve çekici görünüme fırsat verir. 

Solotica Lenslerin Özellikleri

Solotica marka kontaktve renkli lensler ile UV ışığının zararlı etkilerini en aza indirerek göz sağlığının korunması amaçlanır. Solotica lenslerin oksijen geçirgenliğinin yeterli olması sayesindegözde oluşabilecek mikrobiyal birikmeleri engeller. Lens kullanımlarında karşımıza çıkan en önemli sorunlardan biri olan gözlerde kuruma hissinin yaşanması durumunakarşın yüksek su tutabilme özelliği ve oksijen geçirgenliği ile çözüm bulur.

Solotica lenslerin bakım kolaylığı ve dayanıklılığı dikkat çeken özelliklerindendir. Solotica markası göz sağlığını korumak ve lenslerin kullanım sürelerini uzatmak amacıyla hazırladıkları temizleme solüsyonları ile sağlıklı lens kullanımına fırsat sunar. Markanın kullanım amaçlarına uygun birçok lens çeşidi ve buna bağlı olarak her lensin farklı temizleme solüsyonu bulunur. Temizleme yapılırken bu solüsyonlar sayesinde lenslerdeki birikintiler uzaklaştırılır. Temizleme sonrasında ise durulama ve dezenfeksiyon işlemleri yapılmalıdır. Bu şekilde Solotica lenslerin uzun ömürlü olması sağlanır. Solotica markası gözlerde tahriş, göz bozuklukları gibi olumsuzlukların önüne geçerek kişilerin göz sağlığını korur.

Solotica, lens kaplarının da düzenli olarak temizlenmesi unutulmaması gereken konulardan biri olarak karşımıza çıkar. Lens kabı için özel hazırlanan bileşimler sayesinde mikroorganizma birikimi en aza indirilir. 


Solotica Lens Çeşitleri 

Solotica markası sahip olduğu lens çeşitliliği ile ön plana çıkan bir markadır. Dilerseniz Solotica lens çeşitleri nelerdir özetle sizlere bunlardan bahsedelim. Solotica lens çeşitlerini incelemeye Solotica renk lenslerinden biri olan Solflex Natural Colors ile başlayalım. Solflex Natural Colors lensi ince hareli özellikte olup 3 aylık kullanım ömrü vardır.Solotica Hidrocor Monthly haresiz olup kullanım ömrü 1- 3 ay olarak değişmektedir. Renk olarak gökyüzü mavisi ve orman yeşili karışımından oluşan bir tona sahiptir.Cristal ve Quartzo çeşitleri en çok tercih edilen renklerdendir. 

Solotica markası birçok lens türü üretmektedir. Bu sayede çok daha fazla kitleye hitap eder. Hemen aşağıda bu lens türleri ile alakalı detayları görebilirsiniz. Solotica Aquarella Daily Günlük Seri, Solotica Aquarella Quarterly Serisi (3 Aylık), Solotica Gri Renk Hidrocor Cristal (1 YILLIK), Solotica Gri Renk Hidrocor İce (1 YILLIK), Solotica Gri Renk NC Quartzo (1 YILLIK), Solotica Mavi Renk Montly Topazio (3 Aylık), Solotica Mavi Renk Soflex Topazio (3 Aylık), Solotica Ela Renk Montly Ocre (3 Aylık), Solotica Mavi Renk Arara Blue (3 Aylık), Solotica Mavi Renk Bossa Nova (3 Aylık), Solotica Mavi Renk Hidrocor Graphite (1 yıllık), Solotica Mavi Renk Hidrocor Safire (1 YIL), Solotica Mavi Renk Hidrocor Topazio (1 YIL), Solotica Mavi Renk NC Graphite (1 YIL), Solotica Mavi Renk NC Topazio (1 YIL), Solotica Mavi Renk Rio Parati (1 YIL) bu ürünlerin tamamını sitemizden alabilirsiniz. Sitemizde satılan tüm Solotica markası ürünler orijinal olarak gönderilir.

Aquarella serisi günlük kullanıma imkân vermesi açısından ve sağladığı kullan at pratikliği ile ön plana çıkmaktadır. Solotica lens markasının yıllık kullanımı ile ön plana çıkan Hidrocor Rio serisi ise 4 renk çeşidi sunar. Bu özel renklere Solorita markasının çıkış yeri olan Brezilya’nın Rio de Janeiro şehrindeki ünlü plajlarının isimleri verilmiştir. Bu özel seride ıpanema ve copa cabanaen çok tercih edilenSoloticaHidrocor Rio çeşitleridir. Solotica lens markasının en son koleksiyonundan olan Aquarella Quarterly ise renkli kontakt renk teknolojisi ile üretilmiştir.3 ila 6 ay arasında değişen ömrü ile sizlere uzun soluklu lens kullanımı fırsatı sunar.

Solotica Marka Lens Teknolojisi

Solotica ürünler tamamen yüksek teknoloji ile üretilmiş ve kullanıcıların çok daha rahat bir açıyla görmesi üzerine üretilmiştir. Lenslerin tamamı farklı kullanım amaçları için üretilmektedir. Günlük haftalık aylık ve yıllık olarak kullanıma uygun şekilde lensler bulunmaktadır. Bu sayede her kullanıcı kendisine özel olarak üretilen ve uygun olan lensi kullanabilmektedir. Solotica ürünlerinin tamamı internet sitemizden alabileceğiniz gibi mutlaka öncesinde bir doktora danışarak bu alanda detaylı bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Daha sonrasında satın alma işlemlerini daha rahat ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Solotica Yeşil Renk Aquarella Amazonia (3 Ay), Solotica Yeşil Renk Aquarella Cambuci (3 ay), Solotica Yeşil Renk Hidrocor Ambar (1 YILLIK), Solotica Yeşil Renk Hidrocor Aquamarine (1 yıl), Solotica Yeşil Renk Hidrocor Jade (1 YILLIK), Solotica Yeşil Renk Hidrocor Mel (1 YILLIK), Solotica Yeşil Renk Hidrocor Verde (1 YILLIK), Solotica Yeşil Renk Montly Ambar (3 Ay), Solotica Yeşil Renk NC Ambar (1 YILLIK), Solotica Yeşil Renk NC Mel (1 YILLIK), Solotica Yeşil Renk Rio Buzios (1 YILLIK), Solotica Yeşil Renk Rio Copacabana (1 YILLIK), Solotica Yeşil Renk Rio İpanema (1 YILLIK), Solotica Yeşil Renk Soflex Esmeralda (3 Ay), Solotica Yeşil Renk Soflex Mel (3 Ay), Solotica Yeşil Renk Soflex Verde (3 Ay) bu lenslerin tamamını sitemizden temin edebilirsiniz.