Hypnose Renkli Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Hypnose Renkli Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Hypnose

Hypnose Lens (1 Yıllık)

749,00TL

Hypnose Lens YıllıkHypnose Lens Yıllık Seri renkli lensler numaralı ve numarasız olarak gelmektedir. Oldukça farklı bir renkli lens türüdür. Gri, mavi ve ela tonları sa..

Hypnose

Hypnose Lens (3 Aylık)

499,00TL

Hypnose Lens AylıkHypnose Lens Yıllık Seri renkli lensler numaralı ve numarasız olarak gelmektedir. Oldukça farklı bir renkli lens türüdür. Gri, mavi ve ela tonları say..

Hypnose

Hypnose Gri Renk Majesty Gray (1 Yıllık)

749,00TL

Hypnose Gri Renk Majesty Gray (1 Yıllık)Hypnose Gri Renk Majesty Gray (1 Yıllık) renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm elde etmenize yardım..

Hypnose

Hypnose Ela Renk Majesty Brown (1 Yıllık)

749,00TL

Hypnose Ela Renk Majesty Brown (1 Yıllık)Hypnose Ela Renk Majesty Brown (1 Yıllık) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens türle..

Hypnose

Hypnose Mavi Renk Majesty Blue (1YILLIK)

749,00TL

Hypnose Mavi Renk Majesty Blue (1YILLIK)Hypnose Mavi Renk Majesty Blue (1YILLIK) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens türleri..

Hypnose

Hypnose Ela Renk Majesty Choco (1 Yıllık)

749,00TL

Hypnose Ela Renk Majesty Choco (1 Yıllık)Hypnose Ela Renk Majesty Choco (1 Yıllık) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens türle..

Hypnose

Hypnose Gri Renk Majesty Silver (1 Yıllık)

749,00TL

Hypnose Gri Renk Majesty Silver (1 Yıllık)Hypnose Gri Renk Majesty Silver (1 Yıllık) renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm elde etmenize ya..

Hypnose

Hypnose Yeşil Renk Afrodisiaq (1 Yıllık)

949,00TL

Hypnose Yeşil Renk Afrodisiak (1 Yıllık)Hypnose Yeşil Renk Afrodisiak (1 Yıllık) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens türleri..

Hypnose

Hypnose Yeşil Renk Majesty Green (1YILLIK)

749,00TL

Hypnose Yeşil Renk Majesty GreenHypnose Yeşil Renk Majesty Green (1YILLIK) Numarasız Kontakt Lensimiz hafif koyu yeşil haresi ile doğallık vermekte olup geri kalanını açı..

Hypnose

Hypnose Yeşil Renk Majesty Verde (1YILLIK)

749,00TL

Hypnose Yeşil Renk Majesty VerdeHypnose Yeşil Renk Majesty Verde (1YILLIK) Numarasız Kontakt Lensimiz hafif koyu yeşil haresi ile doğallık vermekte olup geri kalanını açı..

Hypnose

Hypnose Mavi Renk Hollywood Blue New (1 Yıllık)

849,00TL

Hypnose Mavi Renk Hollywood Blue New  (1 Yıllık)Hypnose Mavi Renk Hollywood Blue New  (1YILLIK) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım ..

Hypnose

Hypnose Mavi Renk Hollywood Baby Blue New (1YILLIK)

849,00TL

Hypnose Mavi Renk Hollywood Baby Blue New  (1YILLIK)Hypnose Mavi Renk Hollywood Baby Blue New  (1YILLIK) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli ..

Hypnose

Hypnose Yeşil Renk Dream Green (1YILLIK)

749,00TL

Hypnose Yeşil Renk Dream GreenHypnose Yeşil Renk Dream Green (1YILLIK) Numarasız Kontakt Lensimiz hafif koyu yeşil haresi ile doğallık vermekte olup geri kalanını açık ye..

Hypnose

Hypnose Yeşil Renk Tuğba (3 Aylık)

499,00TL

Hypnose Yeşil Renk TuğbaHypnose Yeşil Renk Tuğba (3 Aylık) Numarasız Kontakt Lensimiz hafif koyu yeşil haresi ile doğallık vermekte olup geri kalanını açık yeşillikle dol..

Hypnose

Hypnose Gri Renk Venüs Gray (1 Yıllık)

749,00TL

Hypnose Gri Renk Venüs Gray (1 Yıllık)Hypnose Gri Renk Venüs Gray (1 Yıllık) renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm elde etmenize yardımcı o..

Hypnose

Hypnose Gri Renk Efsane 1 (1 Yıllık)

749,00TL

Hypnose Gri Renk Efsane 1 (1 Yıllık)Hypnose Gri Renk Efsane (1 Yıllık) renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.&n..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 66 (5 Sayfa)

Hypnose

Hypnose Beauty Kontank Lens; Lens çeşitliliğine önem veren markamız türlerini numaralı ve numarasız seçenekleri ile bizlere sunmaktadır. Aynı zamanda renk çeşitliliği de fazla olan Hypnose markamız hareli, haresiz olarak da çeşitlendirilebilir. Lens kullanıcılarının bir çoğu gözlük takmak yerine dereceli lens kullanmayı tercih etmektedir. Bir çoğu da daha estetik bir görüntü sağlamak için kendi göz renklerinden farklı daha canlı ve doğal görünümlü numarasız lensleri tercih etmektedir. Böylelikle Hypnose markası doğru bir tercih olacaktır.

Hypnose markası, lens modellerinde hare çerçevesini normalden daha ince tutarak gözlerinizi olduğundan daha büyük ve ışıltılı gösterecektir. Dışarıdan bakıldığında gözlerinde lens olduğunun fark edilmemesini isteyenler için doğallığı fazlasıyla yansıtmaktadır. Göz renginiz siyah olsa bile, özel noktasal boyama teknolojisi sayesinde tercih ettiğiniz rengi kendi göz renginiz ile karıştırmadan dışarıya yansıtacaktır. Karar verdiğiniz lens türünü sitemiz Lensfiyat.com üzerinden Luxe optik güvencesi ile uygun fiyatlara sipariş verebilirsiniz.


Hypnose Lens Renkleri ve Modelleri

Hypnose markası lens üretimini gerçekleştirirken tüm lens kullanıcı kitlesini baz almaktadır. Bu yüzden numaralı, numarasız ve hareli, haresiz olarak seçeneklendirilen modellerinde renk çeşitliliği de oldukça yüksektir. Aşağıda Hypnose markasına ait sitemizdeki modelleri görebilirsiniz.

Hypnose Lens (1 Yıllık), Hypnose Gri Renk Efsane 1 (1 Yıllık), Hypnose Gri Renk Efsane 2 (1 Yıllık), Hypnose Gri Renk İce (1 Yıllık), Hypnose Gri Renk Lolita Grey (1 Yıllık), Hypnose Gri Renk Majesty Gray (1 Yıllık), Hypnose Gri Renk Majesty Silver (1 Yıllık), Hypnose Gri Renk Miranda Gray (1 Yıllık), Hypnose Gri Renk Sindrella Gray (1 Yıllık), Hypnose Gri Renk Venüs Gray (1 Yıllık), Hypnose Mavi Renk Majesty Blue (1Yıllık), Hypnose Mavi Renk Miranda Blue (1YILLIK), Hypnose Ela Renk Majesty Brown (1 Yıllık), Hypnose Yeşil Renk Majesty Verde (1YILLIK), Hypnose Ela Renk Majesty Choco (1 Yıllık), Hypnose Yeşil Renk Dream Green (1YILLIK), Hypnose Yeşil Renk Tuğba (3 Aylık), Hypnose Mavi Renk Adriana (1YILLIK), Hypnose Mavi Renk Adriana (3 Aylık), Hypnose Mavi Renk Azul (1YILLIK), Hypnose Mavi Renk Azul (3 Aylık), Hypnose Mavi Renk Cloud Blue (1YILLIK), Hypnose Mavi Renk Graphite (1YILLIK), Hypnose Mavi Renk Graphite (3 Aylık), Hypnose Mavi Renk Hollywood Baby Blue New (1YILLIK), Hypnose Mavi Renk Hollywood Blue New (1YILLIK), Hypnose Mavi Renk Hollywood Gray New (1YILLIK), Hypnose Mavi Renk Lolita Blue (1YILLIK), Hypnose Mavi Renk Lolita Blue (3 Aylık), Hypnose Mavi Renk Miranda Blue (3 Aylık), Hypnose Mavi Renk Natural Blue (3 Aylık), Hypnose Mavi Renk Naturel Blue (1YILLIK), Hypnose Mavi Renk Sea Blue (1YILLIK), Hypnose Mavi Renk Sea Blue (3 Aylık), Hypnose Mavi Renk Star Blue (1YILLIK), Hypnose Mavi Renk Star Blue (3 Aylık), Hypnose Yeşil Renk Dream Green (3 Aylık), Hypnose Yeşil Renk Lolita Green (1YILLIK), Hypnose Yeşil Renk Lolita Green (3 Aylık), Hypnose Yeşil Renk Majesty Green (1YILLIK), Hypnose Yeşil Renk Natural Green (1YILLIK), Hypnose Yeşil Renk Natural Green (3 Aylık),Hypnose Yeşil Renk Sindrella Green (1YILLIK),Hypnose Yeşil Renk Sindrella Green (3 Aylık), Hypnose Yeşil Renk Star Green (1YILLIK), Hypnose Yeşil Renk Star Green 1 (3 Aylık), Hypnose Yeşil Renk Tuğba (1YILLIK), Hypnose Ela Renk Amber (1 Yıllık), Hypnose Ela Renk Amber (3 Aylık), Hypnose Ela Renk Hazel (1 Yıllık), Hypnose Ela Renk Hazel (3 Aylık), Hypnose Ela Renk Katre (1 Yıllık), Hypnose Ela Renk Katre (3 Aylık), Hypnose Ela Renk Miranda Brown (3 Aylık), Hypnose Ela Renk Ombre (1 Yıllık), Hypnose Ela Renk Ombre (3Aylık), Hypnose Gri Renk İce (3 Aylık), Hypnose Gri Renk Lolita Gray (3 Aylık), Hypnose Gri Renk Miranda Gray (3Aylık), Hypnose Gri Renk Sindrella Gray (3Aylık)


Hypnose Marka Lens Özellikleri


Hypnose markası öncelikle lenslerinde kullandığı boyama teknolojisi noktasal olduğundan ötürü daha estetik ve cezbedici görüntü sağlamaktadır. Çap(DIA) 14.00 mm, 14.20 mm, 14.50 mm oranlarında seçeneklendirilmektedir. Temel eğri(BC) 8.60 mm oranında sabit tutulmaktadır. %40 Su oranına sahiptir. Malzeme kalitesi olarak Polihema hammaddesine %60'lık oranda yer vermektedir. Kutu içerisinde iki adet lens ile beraber prospektüs bulunmaktadır.

Hypnose Marka Lens Kullanıcı Yorumları: Hypnose markası ürünlerinde lens çeşitliliğinin fazlalığı ile kullanıcılara istediği kaliteyi sunmaya özen gösteren bir firmadır. Luxe optik olarak aldığımız geri dönüşlere bakıldığında Hypnose markası müşteri memnuniyeti yüksek firmalardandır.

Lens Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim: Lens almadan önce önemli olan sizin neden lens kullanmak istediğiniz olacaktır. Kozmetik, Aksesuar olarak renkli lens istiyor olabilirsiniz veya gözlük takmak rahatsız edici bir durum olduğu için lens sayesinde daha pratik bir şekilde net görüş elde etmek istiyor olabilirsiniz. Öncelikle her iki durumda da lens kullanımına başlamadan önce kesinlikle bir uzmana danışmanız gerekmektedir. Ayrıca lens alırken lenslerin dış görünüşünden ziyade su ve malzeme oranlarına, üretim teknolojilerine bakmanız kesinlikle tavsiyemizdir. Sonuçta sağlık kategorisinde olan kontakt lens pazarı hafife alınacak bir pozisyon değildir.


Konuşma Başlat