Le Reve Renkli Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Le Reve Renkli Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Le Reve Renkli Lens (1 Yıllık)

1.499,00TL Vergiler Hariç: 1.499,00TL

Le Reve Renkli Lens (1 Yıllık)Le Reve Renkli lensler yıllık modellerinde numaralı ve numarasız olarak birçok alternatif ile sizlere sunulmaktadır. Markamız Le Reve ile gö..

Le Reve Pixie Blue Mavi Renk (1 Yıllık)

1.499,00TL Vergiler Hariç: 1.499,00TL

Le Reve Pixie Blue Mavi Renk (1 Yıllık)Le Reve Pixie Blue Mavi Renk yıllık modellerden olup numaralı ve numarasız alternatifleriyle sizlere sunulmaktadır. Gözlerinizde na..

Le Reve Pixie Green Yeşil Renk (1 Yıllık)

1.499,00TL Vergiler Hariç: 1.499,00TL

Le Reve Pixie Green Yeşil Renk (1 Yıllık)Le Reve Pixie Green Yeşil Renk yıllık modellerden olup numaralı ve numarasız alternatifleriyle sizlere sunulmaktadır. Gözlerinizd..

Le Reve Pixie Gray Gri Renk (1 Yıllık)

1.499,00TL Vergiler Hariç: 1.499,00TL

Le Reve Pixie Gray Gri Renk (1 Yıllık)Le Reve Pixie Gray Gri Renk yıllık modellerden olup numaralı ve numarasız alternatifleriyle sizlere sunulmaktadır. Gözlerinizde natu..

Le Reve Aloe Blue Mavi Renk (1 Yıllık)

1.499,00TL Vergiler Hariç: 1.499,00TL

Le Reve Aloe Blue Mavi Renk (1 Yıllık)Le Reve Aloe Blue Mavi Renk, yıllık modellerden olup numaralı ve numarasız alternatifleriyle sizlere sunulmaktadır. Gözlerinizde nat..

Le Reve Pixie Brown Ela Renk (1 Yıllık)

1.499,00TL Vergiler Hariç: 1.499,00TL

Le Reve Pixie Brown Ela Renk (1 Yıllık)Le Reve Pixie Brown Ela Renk yıllık modellerden olup numaralı ve numarasız alternatifleriyle sizlere sunulmaktadır. Gözlerinizde na..

Le Reve Gray Gri Renk (1 Yıllık)

1.499,00TL Vergiler Hariç: 1.499,00TL

Le Reve Gray Gri Renk (1 Yıllık)Le Reve Gray Gri Renk yıllık modellerden olup numaralı ve numarasız alternatifleriyle sizlere sunulmaktadır. Gözlerinizde naturalliği ve g..

Le Reve Aloe Gray Gri Renk (1 Yıllık)

1.499,00TL Vergiler Hariç: 1.499,00TL

Le Reve Aloe Gray Gri Renk (1 Yıllık)Le Reve Aloe Gray Gri Renk yıllık modellerden olup numaralı ve numarasız alternatifleriyle sizlere sunulmaktadır. Gözlerinizde natura..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

LE REVE

Le Reve Color Kontakt Lens: Numaralı ve numarasız tüm gözlere hitap eden ürün çeşitliliğine sahiptir. Le Reve Renkli Lens çeşitliliği konusunda da oldukça farzla tercih hakkıyla sizlere sunulmaktadır. Kişiden kişiye göre lens kullanımı değişmektedir. Kimileri gözlük kullanmaktan rahatsız olduğu içi numaralı lens ile rahat bir bakış elde etmek istiyor, kimileri daha kozmetik bir görüntü sahibi olmak için renkli lens tercih ediyor, vb. Bu noktada Le Reve markamız her kullanıcı için oldukça ideal bir markadır. Renkli lens üreten firmamız lenslerini renklendirme konusuna fazlasıyla önem vermektedir, bu sebeple son teknoloji ile lens modellerinin renklendirilmesini gerçekleştirmektedir. Lenslerin üretimi için kullanılan hammadde Polyhema'dır.

Le Reve markamızın tüm modelleri haresizdir.

Markamızın tüm modellerinde, orta pupil boşluğunu biraz daha dar üreterek kendi göz renginizi tamamen gizleyip lens rengini canlılıkla dışa yansıtmaktadır. Natural renkleri sayesinde doğallık,gizem ve ışıltı sizlerle olacaktır. Gözlerinizi taze ve sağlıklı tutmak için gerekli oksijeni sağlayacaktır. İlk lens deneyimi olacak kullanıcılar için takması gayet kolaydır. Le Reve markası kontakt lensleri günlük aktiviteler için uygundur. Egzersiz ve spor aktiviteleri sırasında kayma yapmazlar. Le Reve markasının yıllık olarak üretilen lenslerinin tüm modellerine sitemiz üzerinden Markalar > Le Reve adımlarını takip ederek ulaşabilirsiniz. Karar verdikten sonra sitemiz Lensfiyat.com üzerinden Luxe Optik güvencesiyle sipariş verebilirsiniz.

Le Reve Lens Renkleri ve Modelleri

Le Reve renkli lens markamız tüm lens kullanıcılarına hitap edebilmek için numaralı ve numarasız olarak üretim sağlamaktadır.  Gözleri numaralı olan kullanıcılar, göz doktoru tarafından verilen dereceyi dioptri kısmından seçerek alım gerçekleştirebilirsiniz.  Gözleri numaralı olmayan kişiler tekrar dioptri kısmından numarasız olarak seçim yapmalılardır. Le Reve marka Lens model ve renkleri aşağıdadır.

Yıllık modeller: Le Reve Aloe Blue Mavi Renk, Le Reve Aloe Gray Gri Renk, Le Reve Gray Gri Renk, Le Reve Pixie Blue Mavi Renk, Le Reve Pixie Brown Ela Renk,  Le Reve Pixie Gray Gri Renk, Le Reve Pixie Green Yeşil Renk

Le Reve markamız yalnızca yıllık kullanıma uygun kontakt lensler üretmektedir.

Le Reve Lens Kullanırken Bilinmesi Gerekenler

Le Reve Color Contact Lenses markası sektörün en iyilerindendir. İlk kez kontakt lens kullanacak olan kişiler için çok doğru bir marka tercihi olacaktır. Pupil boşluğunu küçük tutarak kendi göz renginizin belli olmasını engellemektedir. Bu sayede daha doğal bir görünüm sağlayarak lens olduğunu fark ettirmeyecektir. Gece uyurken çıkartmanız gerekmektedir. Havuz ve deniz gibi ortamlarda kullanmayınız. Bakımı için en geç 3 günde bir solüsyonunu değiştirmeniz gerekmektedir.

Le Reve Beauty Renkli Lens Yorumları: Markamız geribildirimleri, yorumları konusunda müşteri memnuniyetini yakalamış bir markadır. Bu sebeple kendi kitlesini oluşturmayı başarmış bir firmadır.

Le Reve Lens Kullananlar:  Markamız özellikle ilk kez lens deneyecek kullanıcılarını düşündükleri için çok kolay takılabilir yumuşak yapılı lensler üretmektedir. Bu sebeple üretimi gerçekleşen lens modellerini kullanmak, uzun yıllardır lens kullanan kişiler için çocuk oyuncağıdır, pratik yapısı size zaman kazandıracak. Bu detaylar sayesinde kullanıcılar Le Reve Markasından gayet memnundur.

Le Reve Renkli Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Le Reve