Iconic Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Iconic Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Iconic Renkli Lens Haresiz (3 Aylık)

584,00TL Vergiler Hariç: 584,00TL

Iconic Renkli Lens Haresiz (3 Aylık)İconic Renkli Lens Haresiz serisi : Doğallığı ve Şıklığı Buluşturan Renk Seçenekleri ile iconic marka lenslerimizin özellikleri.Gözler..

Iconic Renkli Lens Parti Serisi (3 Aylık)

684,00TL Vergiler Hariç: 684,00TL

Iconic Renkli Lens Parti Serisi (3 Aylık)Iconic Renkli Lens Parti Serisi cesur bakışların ilk adımıdır. Dikkat çeken yapısı ve farklı renk seçenekleri sayesinde doğal bi..

Iconic Renkli Lens Hareli (3 Aylık)

584,00TL Vergiler Hariç: 584,00TL

Iconic Renkli Lens Hareli (3 Aylık)Iconic Renkli Lens Hareli 19 farklı renk seçeneği ve özel boyama tekniği ile fark yaratmaktadır. Kalite ve doğallıktan ödün vermeyen ..

Iconic Beauty Amazon (3 Aylık)

584,00TL Vergiler Hariç: 584,00TL

Iconic Beauty Amazon (3 Aylık) YeşilIconic Beauty Amazon 3 Aylık Renkli Numaralı Kontakt Lens özel boyama tekniği ile üretilmiştir.  Farklı renk seçeneği ile sunulma..

Iconic Beauty Amber (3 Aylık)

584,00TL Vergiler Hariç: 584,00TL

Iconic Beauty Amber (3 Aylık) KahverengiIconic Beauty Amber 3 Aylık Renkli Numaralı Kontakt Lens özel boyama tekniği ile üretilmiştir.  Farklı renk seçeneği ile sunu..

Iconic Beauty Angel Gray (3 Aylık)

584,00TL Vergiler Hariç: 584,00TL

Iconic Beauty Angel Gray (3 Aylık) GriIconic Beauty Amazon 3 Aylık Renkli Numaralı Kontakt Lens özel boyama tekniği ile üretilmiştir.  Farklı renk seçeneği ile sunul..

Iconic Beauty Angel Green (3 Aylık)

584,00TL Vergiler Hariç: 584,00TL

Iconic Beauty Angel Green (3 Aylık) YeşilIconic Beauty Amazon 3 Aylık Renkli Numaralı Kontakt Lens özel boyama tekniği ile üretilmiştir.  Farklı renk seçeneği ile s..

Iconic Beauty Lolite (3 Aylık)

584,00TL Vergiler Hariç: 584,00TL

Iconic Beauty Lolite (3 Aylık) YeşilIconic Beauty Amazon 3 Aylık Renkli Numaralı Kontakt Lens özel boyama tekniği ile üretilmiştir.  Farklı renk seçeneği ile su..

Iconic Beauty Pasific Blue (3 Aylık)

584,00TL Vergiler Hariç: 584,00TL

Iconic Beauty Pasific Blue (3 Aylık) MaviIconic lensler soft ve açık renkleri vurgulayan Iconic Beauty Pasific Blue Kontakt Lensler.;Gözler, insanların kişiliğini ve..

Iconic Beauty Renkli Kontakt Lens

584,00TL Vergiler Hariç: 584,00TL

Iconic Beauty Renkli Kontakt LensIconic Beauty Renkli Numaralı Kontakt Lens özel boyama tekniği ile üretilmiştir.  Farklı renk seçeneği ile sunulmaktadır. Kaliteden ..

Iconic Ela Renk Bronze (3 Aylık)

584,00TL Vergiler Hariç: 584,00TL

Iconic Ela Renk Bronze (3 Aylık)Iconic Ela Renk Bronze (3 Aylık) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renkli lens türleri arasında yer al..

Iconic Gri Renk Rain (3 Aylık)

584,00TL Vergiler Hariç: 584,00TL

Iconic Gri Renk Rain (3 Aylık)Iconic Gri Renk Rain (3 Aylık) renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.  Yumuş..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)

Iconic

Günümüz dünyasında görsellik fark edilmemizi sağlayan en önemli unsur olarak ön plana çıkmaktadır. Yüz hatlarımızı ve gözlerimizi ön plana çıkaran unsurlardan biri lens seçimlerinde doğru markayı ve rengi bulmamızdır. İşte tam da bu noktada lens seçimleri konusunda dünyaca ünlü bir üne sahip olan Iconic Lens size sahip olduğu renk çeşitliliği ile zevkinize, kıyafetlerinize en uygun lensi seçmenizde kolaylık sağlar.

Iconic renkli lensler sahip olduğu ışık kırım özelliği ile karanlık ve ya çok ışıklı ortamlarda gözünüzün aşırı ışıktan koruyarak güvenli bir kullanım sağlar. Gözlerinizde kullanım ağırlığı yapmayan formu ile Iconic lenslerin gözlerinizde olduğunu bile unutabilirsiniz.

Günlük hayatın zorlu şartları içerisinde yer alan duman, toz vb. zararlı gazların gözlerinize sürekli temasında gözlerinizde oluşabilecek kuruluğu Iconic lenslerin nemlendirme özelliği ile çözüme kavuşturur. Nemlendirme özelliği sayesinde gözleriniz sürekli yüksek taze bir görüntü içerisinde yer alır.

Iconic lenslerin diğer bir özelliği ise havada bulunan oksijenin gözlerin içine girmesini sağlamasıdır. Oksijenin göz ve lens dokularında gerekli hava beslemesini yapma görevi görüntü kalitesi açısından önemlidir. Bu durumdan dolayı Iconic lensler her zaman canlı bir görüntü içerisinde renklerin tüm ışıltısını sergilemesine fırsat verir.

Iconic lensler üretim sırasında polyhema maddesi kullanılarak üretilmektedir. Bu maddenin kullanımın sonucu olarak genelde bir senelik süreli kullanım sağlanır. Değişik süre ömürlerine sahip Iconic lensler vardır. Iconic lenslerin kullanımında dikkat edilmesi gereken konulardan biri lensleri bir solüsyon içerisinde bekletmemiz gereğidir. Mümkün olduğunca gece uyumadan önce lenslerinizi çıkarmanızı tavsiye ederiz.


Iconic Marka Lens Çeşitleri

    Iconic markası çok farklı renklere sahip hareli ve haresiz lens çeşitlerine sahiptir. Sahip olduğu renk çeşitliliği ile teninize ve yüzünüze en uygun lensleri kolaylıkla seçebilirsiniz. Iconic markası isminden de anlaşılacağı gibi normal tarzların dışında dikkat çeken renk çeşitliliği ile adından söz ettiren bir marka olarak karşımıza çıkar.

Iconic pek çok alanda lens üretimi yapmaktadır. Göz bozuklukları için gözlük yerine lens takmak isteyenlere özel olarak lens üretimi yapılabilir. Buun dışında sadece göz rengini değiştirmek isteyenlere özel olarak da lensler üretilir. Kullan at olarak 1 günlük üretilen Iconic lensler dünyada pek çok insan tarafından tercih edilir. Hemen aşağıda bazı Iconic türlerini görebilirsiniz.

Iconic Gri Renk Diamond (3 Aylık), Iconic Gri Renk Quartz (3 Aylık), Iconic Gri Renk Rain (3 Aylık), Iconic Lens (3 Aylık), Iconic Ela Renk Bronze (3 Aylık), Iconic Mavi Renk Aqua (3 Aylık), Iconic Mavi Renk İce (3 Aylık), Iconic Mavi Renk Safir (3 Aylık), Iconic Mavi Renk Snow (3 Aylık), Iconic Mavi Renk Topazio (3 Aylık), Iconic Yeşil Renk Forest (3 Aylık), Iconic Yeşil Renk Jade (3 Aylık), Iconic Yeşil Renk Lime (3 Aylık), Iconic Lens Hareli Kontakt Renk, Iconic Lens Parti Serisi (3 Aylık), Iconic Ela Renk Hazel (3 Aylık) Iconic Yeşil Renk Marin (3 Aylık), Iconic Yeşil Renk Navy (3 Aylık), Iconic Beauty Renkli Numaralı Kontakt Lens markanın en fazla sevilen ve satılan lensleri arasında yer alıyor.

Iconic lens çeşitleri içerisinden ilk olarak bahsedeceğimiz Iconic Cosplay modelleridir. Cosplay modelleri 3 çeşit olarak siz değerli müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Iconic White Cosplay Beyaz Parti lensi olarak satılan lensler karlı kaplı ülkelerden gelen havayı gözlerinizde hissettirir. Genellikle parti ve kutlamalarda dikkat çekmek amacı ile kullanılmaktadır. Diğer bir Cosplay modeli Iconic Yellow Cosplay Sarı Parti lensi olarak satılan modeldir. Bu model ile sarı rengin etkileyiciliğini gözlerinizle etrafınıza yayma fırsatı sunar. Cosplay modellerinden son olanı Iconic Red Cosplay Kırmızı Parti lensi olarak satılmaktadır. Bu model kırmızı rengin ihtişamını bakışlarınızla sergileme fırsatı sunmaktadır.

Iconic marka lenslerin diğer bir model türü Iconic Hareli modellerdir. Bu model 9 farklı renk seçeneği ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Iconic Navy Hareli lens yeşil ve mavi renk karışımından oluşan ağırlık olarak yeşil rengin olduğu çeşittir. Iconic Hazel Hareli lens fındıkkabuğu ve ela renk karışımından oluşan çeşittir. Iconic Marine Hareli lens mavi yeşil renk karışımının bir arada bulunduğu doğa rengi sunumu yapan çeşittir.  Iconic Quartz Hareli lens gri, mavi, yeşil renklerin karışımından oluşan yumuşak görünümlü olan çeşittir. Iconic Forest Hareli lens orman yeşili rengine sahip çeşittir. Iconic Diamond Hareli lens su yeşili renginde yumuşak bir görünüşe sahip olan çeşittir. Iconic Aqua Hareli lens gök yakut ve safir renk karışımından oluşan çeşittir.

Iconic marka lenslerin son model türü Iconic Haresiz modellerdir. Bu model 7 farklı çeşit içermektedir. Iconic Ice Haresiz lens beyaz buz rengi görünümlü çeşittir. Iconic Bronze Haresiz lens kahverengi ve ela arası rengi olan çeşittir. Iconic Lime Haresiz lens limon sarısı ve yeşil arası rengi olan çeşittir. Iconic Rain Haresiz lens gri, mavi, yeşil renklerin karışımından oluşan çeşittir. Iconic Safir Haresiz lens gök yakut rengi ile safir renginden oluşan çeşittir. Iconic Jade Haresiz lens zümrüt yeşili renginden oluşan çeşittir. Iconic Topazio Haresiz lens mavi ve su yeşili tonlarından oluşan çeşittir.

Yukarıda sıraladığımız modeller ve bu modellerin içerdiği toplam 19 çeşit ile Iconic marka lensler size dilediğiniz zevke uygun tercih yapma fırsatı sunar. Sizde lens kullanımı konusunda Iconic markasının sunmuş olduğu çeşitlilik ve kaliteyi yaşayan müşterilerden olabilirsiniz.

Hangi Iconic Lensi Almalıyım?

    Lensler her ne kadar son teknoloji ile birlikte kaliteli bir şekilde üretilse de her kullanıcı farklı ihtiyaç duyabilir. Kendinize uygun lensi bulabilmek için mutlaka uzman bir hekime danışmak zorundasınız. Bununla alakası ister hareli ister haresiz şekilde Iconic lensleri satın alabilirsiniz. İnternet sitemiz Lensfiyat.com üzerinden kendiniz için uygun olan lensi Luxe optik güvencesi ile anlık olarak sipariş verebilirsiniz. Sitemiz üzerinden satılan lenslerin tamamının orijinal olduğunu belirtmeliyiz.

Iconic Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Iconic Marka Lens Numaralı