Mavi Renkli Lensler Tüm Markalar

Mavi Renkli Lensler Tüm Markalar

Iconic

Iconic Beauty Lolite (3 Aylık)

429,00TL

Iconic Beauty Amazon (3 Aylık) YeşilIconic Beauty Amazon 3 Aylık Renkli Numaralı Kontakt Lens özel boyama tekniği ile üretilmiştir.  Farklı renk seçeneği ile sunulma..

Iconic

Iconic Beauty Pasific Blue (3 Aylık)

429,00TL

Iconic Beauty Pasific Blue (3 Aylık) MaviIconic Beauty Pasific Blue 3 Aylık Renkli Numaralı Kontakt Lens Mavi-yeşil tonlarında özel boyama tekniği ile üretilmiştir.&..

Claro

Claro Mavi Renk Alaska (1 Yıllık)

799,00TL

Claro Mavi Renk Alaska (1 Yıllık)Claro Mavi Renk Alaska (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözleriniz için doğal bir görünü..

Claro

Claro Mavi Renk Avatar (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Mavi Renk Avatar (1 Yıllık)Claro Mavi Renk Avatar (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözlerin..

Claro

Claro Mavi Renk Bondi Optimus (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Mavi Renk Bondi Optimus (1 Yıllık)Claro Mavi Renk Bondi Optimus (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde göz..

Claro

Claro Mavi Renk Safir Lapis (1 Yıllık)

799,00TL

Claro Mavi Renk Safir Lapis (1 Yıllık)Claro Mavi Renk Safir Lapis (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözleriniz için doğal bir görün..

Claro

Claro Mavi Renk Santana (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Mavi Renk Santana (1 Yıllık)Claro Mavi Renk Santana (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözler..

Claro

Claro Mavi Renk Sirius (1 Yıllık)

799,00TL

Tanıtım Videosu Claro Mavi Renk Sirius (1 Yıllık)Claro Mavi Renk Sirius (1 Yıllık) Numaralı & Numarasız renkli lens zarif hatları sayesinde gözleriniz için d..

La Bella

Labella Mavi Renk Pixie Blue (3 Aylık)

459,00TL

Labella Mavi Renk Pixie Blue (3 Aylık)Labella Mavi Renk Pixie Blue (3 Aylık) açık mavi kenarları daha koyu tonlarda olan lens markanın en fazla tercih edilen lensi olarak..

La Bella

Labella Mavi Renk Premium Blue (3 Aylık)

459,00TL

Tanıtım Videosu Labella Mavi Renk Premium Blue (3 Aylık)Labella Mavi Renk Premium Blue (3 Aylık) mavinin eşsiz ve doğal renkleri ile kullanıcılara harika bir hava katm..

La Bella

Labella Exclusive Blue Aqua (3 Aylık)

459,00TL

Tanıtım Videosu Labella Exclusive Blue Aqua (3 Aylık)Labella Exclusive Blue Aqua (3 Aylık) mavi ve yeşilin en özel tonları ile oluşturulmuştur. İnce bir yapıya sahipti..

La Bella

Labella Mavi Renk Lazord (3 Aylık)

459,00TL

Tanıtım Videosu Labella Mavi Renk Lazord (3 Aylık)Labella Mavi Renk Lazord (3 Aylık) açık mavi ve hafif yeşilimsi tonlarında üretilen bu lens son derece estetik bir du..

Solotica

Solotica Mavi Renk Montly Topazio (3 Aylık)

1.099,00TL

Solotica Mavi Renk Montly Topazio (3 Aylık)Solotica Mavi Renk Montly Topazio (3 Aylık) lensler özel üretim lenslerdir. Birbirine  yakın tonlarda üretilen mavi renk..

Solotica

Solotica Mavi Renk Soflex Topazio (3 Aylık)

1.099,00TL

Solotica Mavi Renk Soflex Topazio (3 Aylık)Solotica Mavi Renk Soflex Topazio (3 Aylık) ince çerçevesi ve doğallığı ile fark yaratmak isteyenler için idealdir. Doğal renk..

El Amore

El Amore Mavi Renk Retro Blue (6 Aylık)

615,00TL

El Amore Mavi Renk Retro Blue (6 Aylık)El Amore Mavi Renk Retro Blue (6 Aylık) uzun süreli kullanım için üretilmiştir. Şeffaf  yapısı ile modern bir tasarım olan len..

El Amore

El Amore Mavi Renk Amore Blue (6 Aylık)

615,00TL

Tanıtım Videosu El Amore Mavi Renk Amore Blue (6 Aylık)El Amore Mavi Renk Amore Blue (6 Aylık) doğal yapıları sayesinde çok rahat bir kullanım sunmaktadır. Uzun süreli..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 170 (11 Sayfa)


Mavi renkli lenslerin özellikleri ve fiyatları

Mavi renkli lensler farklı model ve markalar ile satılmaktadır. Doğallığın ön planda olduğu lensler günlük, aylık ve yıllık kullanıma uygun olacak şekilde üretilir. İconic Topazio renkli lensler veya İconic Aqua renkli lensler farklı göz numaraları için tercih edilebilir. Günümüzde pek çok renkli lens üretici firma var. Labella, Elamore, Versace gibi ünlü markalara her geçen gün yenileri ekleniyor.


Göz rengini beğenmeyen özellikle de doğallık arayanlar için mavi renkli lensler çok ideal bir tercih olacaktır. Elamore retro blue veya Elamore baby blue daha nostalji sevenler için ideal olacaktır. Göz rengini beğenmeyenler ve daha anlamlı bakışlar isteyenler için mavi renkli lensler son derece ideal olacaktır.


Mavi renkli lenslerin özellikleri

Hypnose, FX, Elamore,  Versace, Solotica, İconic gibi lens üreticileri farklı renklerde lens üretimi yaparlar. Mavi renkli lenslerin özellikleri arasında su içeriğinin yüksek olması ve doğallık yer alır. Labella Açık Mavi Lens Renk Magic White (3 Aylık) renkli lensler yüksek geçirgenlik seviyeleri sayesinde rahat bir kullanım sunduğu gibi gözde kuruluk yapmaz.


Versace Passion, Versace Diamond, Versace Charm, Versace Moonlight modelleri doğal tasarımları ile rahat bir kullanım sunar. Bu nedenle de gözünüzde lens olduğunu hissetmesiniz. Her lens türü farklı özellikler ile üretilir. Renkli lens seçeneklerinin son derece geniş olduğunu söylemek gerekiyor. Mavi renkli lensler her göze uygun şekilde üretilir. En koyu gözler için bile kullanılabilen mavi renkli lensler özellikleri bakımından farklılık taşıyabilir. Özellikle de FX Floransa Gray, FX Floransa Blue, FX Genoa Blue, Niagara Blue, Ottowo Blue ve Phuket Blue renkleri olarak üretilmektedir.


Mavi renkli lens fiyatları

Mavi renkli lens fiyatları değişkendir. Özellikle de aylık kullanım, günlük kullanım ve yıllık kullanıma uygun şekilde üretilen lensler numaralı ve numarasız olarak satılmaktadır. Solotica Soflex Topazio, Solotica  Montly Topazio, Solotica Bossa Nova, Solotica Arara Blue renk seçenekleri üzerinden istediğinizi alabilirsiniz. Solotica ürettiği lenslerde yüksek nem oranı ile rahat bir kullanım sunmaktadır. Bu sayede gözünüzde lens olduğunu hissetmezsiniz. 


Labella marka ürünler farklı renkli lensler ile fark yaratmak isteyenler için idealdir. Aqua, Excluise Blue, Excluise Dark Blue, Pearl, Magic Gray, Magic White, Diamond, Lazord, Pixie Blue, Premium Blue, Premium İpanema gibi seçenekler ile sunulur. Hepsi % 100 ve gelişmiş lens teknolojisi ile üretildiği için gözlerde acı,  yanma gibi sorunlarda yaşanmaz. Mavi renkli lens fiyatları farklı markalar üzerinden satıldığı için net bir fiyat yoktur. Bu nedenle de mavi renkli lenslerde fiyat vermek doğru olmaz.


Birçok lens üreticisi kendi fiyat politikası ile satış yapar. Mavi renkli lensler dünya genelinde en fazla tercih edilen lens türü olarak da dikkat çekiyor. Bu sayede lens üreticileri de bu alanda yatırımlar yapıyor. Günümüzde sayıları 10’u aşan lens üreticisi var. Bu markaların tamamı mavi renkli lensler ve diğer renkli lenslerin üretimini yapıyor. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık kullanım için her göz türüne her göz  rahatsızlığına uygun şekilde üretilen birçok lens vardır. Bu lenslerin fiyatları markalarına göre değişkendir.


Elamore Cindrella, Paradise, Amore Blue, Navy gibi mavi renkli lensler sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bu renkli lensleri sitemiz üzerinden güvenle alabilirsiniz. Mavi renkli lensler ile alakalı sormak istediklerinizi bize sorabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Lens markaları ve diğer lens çeşitlerimizi de sitemiz üzerinden görebileceğiniz gibi destek hattımız üzerinden de bilgi alabilirsiniz.

Konuşma Başlat