Labella Renkli Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Labella Renkli Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Labella Yıllık Mavi LenslerLabella Yıllık Gri Lensler
Labella Yıllık Yeşil Lensler
Labella Yıllık Ela Lensler
Mavi Pixie Blue,

Gri Dimgray,

Yeşil Lemon,
Ela Cappucino,
Mavi Lazord,
Gri Brillant,
Yeşil Emerald,
Ela Coco,
Mavi Premium Blue,
Gri Smoky,
Yeşil Caramel,
Ela Espresso,
Mavi Pearl,
Gri Premium Gray,
Yeşil Pixie Green,
Ela Pixie Brown,
Mavi Magic GrayGri Pixie Gray,
Yeşil Premium Green,
Ela Premium Hazel


Yeşil Shadow,
Ela Olivia


Yeşil Zircon,


La Bella

Labella Milano Serisi (3 Aylık)

459,00TL

Labella Milano Serisi (3 Aylık)Labella Milano Haresiz Aylık renkli lensler doğal görünümleri ile fark yaratır. Renkli lensler doğadan ilham alarak üretilmiştir. 19 fark..

La Bella

Labella Real Serisi (3 Aylık)

459,00TL

Labella Real Serisi (3 Aylık)Labella Real Hareli Aylık renkli lensler sağladığı yüksek konfor ile bilinir. Son derece doğal bir görünüm ile bakışların çok daha şık ve e..

La Bella

Labella Exclusive Serisi (3 Aylık)

459,00TL

LA'BELLA EXCLUSİVE SERİSİ    Labella Exclusive Serisi (3 Aylık) numaralı ve numarasız seçenekleriyle her kullanıcıya hitap etmektedir.  % 40 su içeriğine s..

La Bella

Labella Premium Serisi (3 Aylık)

459,00TL

Labella Premium AylıkLabella Premium Aylık renkli lens hoş tasarımı ve doğal yapısı ile bakışlara anlam katan bir lens türüdür. Aylık kullanıma uygun olan bu lens 10 fa..

La Bella

Labella Milano Serisi (1 Yıllık)

765,00TL

Labella Milano Serisi (1 Yıllık)Labella Milano Haresiz Yıllık renkli lens hoş tasarımı ve doğal yapısı ile bakışlara anlam katan bir lens türüdür. Yıllık kullanıma uygun..

La Bella

Labella Real Serisi (1 Yıllık)

765,00TL

Labella Real Serisi (1 Yıllık)Labella Real Hareli Yıllık renkli lensler sağlamış olduğu yüksek konfor ile rahat bir kullanım sunar. Doğal bir lens türü olması nedeniyle..

La Bella

Labella Premium Serisi (1 Yıllık)

765,00TL

Labella Premium SerisiLabella Premium Serisi (1 Yıllık) yüksek lens konforu sunmaktadır. 10 yeni renk seçeneği ile sunulur ve Labella Premium Serisi (1 Yıllık) seris..

La Bella

Labella Ela Renk Pixie Brown (3 Aylık)

459,00TL

Tanıtım Videosu Labella Ela Renk Pixie Brown (3 Aylık)Labella Ela Renk Pixie Brown (3 Aylık) doğal tasarımları ve geniş renk yelpazesi ile kaliteli kullanım sunan renk..

La Bella

Labella Gri Renk Pixie Gray (3 Aylık)

459,00TL

Tanıtım Videosu Labella Gri Renk Pixie Gray (3 Aylık)Labella Gri Renk Pixie Gray (3 Aylık) renkli lensler zarif çizgileri ile gözleriniz için doğal bir görünüm elde et..

La Bella

Labella Mavi Renk Pixie Blue (3 Aylık)

459,00TL

Labella Mavi Renk Pixie Blue (3 Aylık)Labella Mavi Renk Pixie Blue (3 Aylık) açık mavi kenarları daha koyu tonlarda olan lens markanın en fazla tercih edilen lensi olarak..

La Bella

Labella Soft Clear Numaralı Şeffaf Aylık Lens

459,00TL

Labella Soft Clear Numaralı Şeffaf Aylık Lens - Miyop ve Hipermetrop tedavisinde kullanılır. Ürün içeriğinde 6 adet lens mevcuttur. 1 Lens 1 Ay Kullanılır. Özel ince kena..

La Bella

Labella Yeşil Renk Pixie Green (3 Aylık)

459,00TL

Labella Yeşil Renk Pixie Green (3 Aylık)Labella Yeşil Renk Pixie Green (3 Aylık) doğallığı ile fark yaratmaktadır. Açık mavi ve su yeşili tonları ile gözlerinize il..

La Bella

Lacivert Renk Mıknatıslı Lens Kabı Kare Kutu

129,00TL

Lacivert Renk Mıknatıslı Lens Kabı Kare KutuÖncelikle lens kullanıcılarının, lenslerine özenli,temiz ve nazik bir şekilde dikkatli davranması gerekmektedir. Bu sebeple nu..

La Bella

Lacivert Renk Pusula Lens Kabı

179,00TL

Lacivert Renk Pusula Lens KabıÖncelikle lens kullanıcılarının, lenslerine özenli, temiz ve nazik bir şekilde dikkatli davranması gerekmektedir. Bu sebeple numaralı veya n..

La Bella

Mavi Renk Mıknatıslı Lens Kabı Kare Kutu

129,00TL

Mavi Renk Mıknatıslı Lens Kabı Kare KutuÖncelikle lens kullanıcılarının, lenslerine özenli,temiz ve nazik bir şekilde dikkatli davranması gerekmektedir. Bu sebeple numara..

La Bella

Pembe Renk Kalp Lens Saklama Kabı

129,00TL

Pembe Renk Lens Kabı Kalp KutuÖncelikle lens kullanıcılarının, lenslerine özenli,temiz ve nazik bir şekilde dikkatli davranması gerekmektedir. Bu sebeple numaralı veya nu..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 97 (7 Sayfa)

LABELLA RENKLİ LENS

Labella Beauty Lens; Labella renkli lens üreticisi, firmalar arasında en fazla bilinen ve birden fazla model ile hizmet veren önemli bir markadır. Yapılan çalışmalar ile birlikte Labella her geçen gün yeni modelleri piyasaya sunmaktadır. Bütün dünyada bilinen ve kullanılan lensler arasında Labella marka ürünlerde vardır. Labella kullanıcıların ihtiyaçlarına göre üretimler gerçekleştirerek bu alanda kalıcı olmayı başarmıştır. Bilindiği üzere lensler farklı kullanımlar için üretilebilir. Aylık ve yıllık olarak özel olarak üretilen Labella Beauty Lens marka  son derece kullanışlıdır.

Labella lens üreticisi firma olarak kullanıcı ihtiyaçlarına göre lensler üretmektedir. Değişen insan ihtiyaçları ve ilerleyen teknoloji ile birlikte Labella de lens üretimlerini her geçen gün değiştirmektedir. Hem birbirinden farklı renklerde hem de farklı kullanım özelliklerine sahip olan lensler üretebilmektedir. Bu alanda Labella numaralı lens ve Labella numarasız lens türlerinde üretimlerini yapan kaliteli firmalar arasında yer almaktadır. Lens dünyasının bilinen tanınan ve bütün dünyada kullanılan ürünlere sahip olan Labella bu alanda öncü lens üreticisi firmalar arasında yer almaktadır.

Labella Lens Renkleri ve Modelleri

La bella Lens üretmiş olduğu lenslerle birlikte hemen hemen her kitleye hitap edebilmektedir. İster gözlük yerine lens takıp daha rahat bir yaşam sürmek isteyenler, isterse de sadece görünüş için lens takmak isteyenler için çok sayıda lens üretimi gerçekleştirilmektedir. Hemen aşağıda Labella üretmiş olduğu bazı lens türlerini görebilirsiniz. Lensler aylık veya yıllık olarak kullanılabilir. Her lense farklı kullanım türü ve solüsyonu bulunabilir. Bununla alakalı detaylarda yeni internet sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

La'bella Yıllık modeller: Labella Milano Serisi, Labella Real Serisi, Labella Premium Serisi, Labella Mavi Renk Pixie Blue, Labella Gri Renk Brillant, Labella Mavi Renk Premium Blue, Labella Gri Renk Dimgray, Labella Mavi Renk Pearl, Gri Renk Dimgray, Gri Renk Exclusive Dark Gray, Mavi Renk Lazord, Gri Renk Smoky, Yeşil Renk Caramel, Gri Renk Premium Gray, Yeşil Renk Emerald, Gri Renk Pixie Gray, Yeşil Renk Lemon, Yeşil Renk Pixie Green, Yeşil Renk Premium Green, Yeşil Renk Shadow, Yeşil Renk Zircon, Ela Renk Cappucino, Ela Renk Coco , Ela Renk Espresso, Ela Renk Oliva, Ela Renk Pixie Brown, Ela Renk Premium Hazel  

La'bella Aylık modeller: Labella Milano Serisi  , Labella Real Serisi  , Labella Exclusive Serisi, Labella Premium Serisi, Ela Renk Pixie Brown, Gri Renk Pixie Gray, Mavi Renk Pixie Blue, Yeşil Renk Pixie Green, Ela Renk Premium Hazel, Gri Renk Premium Gray, Mavi Renk Premium Blue, Yeşil Renk Premium Green, Ela Renk Exclusive Brown, Exclusive Blue Aqua, Gri Renk Exclusive Gray, Yeşil Renk Exclusive Green, Ela Renk Premium Floransa, Gri Renk Premium Vegas, Mavi Renk Lazord, Yeşil Renk Lemon, Yeşil Renk Caramel, Mavi Renk Pearl, Yeşil Renk Emerald, Mavi Renk Premium İpanema, Yeşil Renk Marine, Mavi Renk Diamond, Yeşil Renk Moss Green, Mavi Renk Magic Gray, Gri Renk Brillant, Yeşil Renk Desert, Ela Renk Coco, Ela Renk Oliva, Mavi Renk Magic White, Gri Renk Dimgray, Gri Renk Exclusive Dark Gray, Mavi Renk Aqua, Gri Renk Smoky, Gri Renk Platinum, Exclusive Dark Blue Aqua, Yeşil Renk Exclusive Dark Green, Gri Renk İcberg, Yeşil Renk Giallo, Yeşil Renk Shadow, Yeşil Renk Zircon, Ela Renk Espresso, Ela Renk Exclusive Dark Brown, Ela Renk Latin Brown, Ela Renk Premium Havana

olarak satılmaktadır. Labella daha çok sayıda farklı tür lens üretimi yapar. Her kullanıcı kendisine uygun olan lens türünü belirledikten sonra alabilir. 3 aylık ve yıllık olarak üretilmiştir. Günlük kullan at lensler kalitesinde konfor sağlamaktadır.

Labella Renkli Lensler

Labella lens optik üretici firmalar arasında en fazla bilinen ve dünya genelinde en fazla satış yapan renkli lens üreticisi olarak dikkat çekmektedir. Bu alanda da tamamen doğal üretimler gerçekleştirerek orijinal gözden ayırt edilemeyen tonlarda lens ürünleri üretmektedir. Bu lenslerin tamamı markaya aittir ve orijinal olarak sunulmaktadır. Bu sayede sorunsuz bir şekilde Labella renkli seri kullanarak sizlerde göz renginizi değiştirebilir veya gözlük kullanmak yerine Labella renkli lens ile tercih ederek çok daha şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Bununla alakalı bilinmesi gereken birkaç unsur bulunmaktadır. Lensler her ne kadar doğallık ve orijinallik bakımından önemli olsa da mutlaka doktor kontrolünde kullanılmalıdır. Aksi takdirde bazı sorunlar da meydana gelebilir. Hemen aşağıda Labella renkli lensler hakkında çok daha detaylı bilgileri görebilirsiniz.

Aqua, Brilliant, Shadow, Cappucinno, Desert, Platinium, Smoky gibi daha pek çok renkte lens üretimi yapılmaktadır. Labella renkli lensler tamamen orijinal olarak üretildiği için birebir doğal gözden fark edilemez. Bu nedenle de tercih sebebi olabilmektedir. Labella bu alanda son derece hızlı ve etkin çalışmalar gerçekleştirerek lenslerin sonsuz bir kullanımı için çalışmaktadır. Özellikle der renkli lenslerin hem gözde sorunsuz bir şekilde kullanımının sağlanması hem de daha sağlıklı olabilmesi adına çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Labella Lens Kullanırken Bilinmesi Gerekenler

Labella uzunca yıllardır renkli lens ters çok alanda lens üretimi yapan firmaların başında gelmektedir. İlk defa lens alacak yer alan konusunda yeni araştırma yapan insanlar ne yazık ki çok fazla yeterli bilgiye sahip olamıyor.

Lensler hiçbir zaman tek tip değildir. Sağlık açısından veya kozmetik açısından da renkli lens kullananlar bulunmaktadır. Lensler hiçbir zaman tek tip olarak üretilmemektedir.  Aylık lens ya da yıllık lens olarak üretilebilir. 

Lens seçerken mutlaka dikkatli olmak gerekir. Lens satın almadan önce bilinmesi gerekenler ve yapılması gerekenler vardır. Kendinize en uygun olan ve doktorunuzun önerdiği lens aldığınızdan emin olmalısınız. Bir sipariş öncesinde mutlaka göz doktoruna danışmak ve buna uygun şekilde bir lens almak gerekmektedir. Özellikle de kadınların yapmış olduğu temel hataların başında kıyafete uygun lens takmak ya da bireysel olarak Lens kararı vermek tamamen yanıltıcı ve hata olacaktır.

Labella Renkli Lensler Türleri Neler?

Labella kullanıcı isteklerine ve gelişen teknolojiye eş değer olarak her geçen gün doğal orijinal lensler ortaya çıkarmaktadır. Bu lenslerin tamamını internet sitemizden alabilirsiniz. Son derece uygun fiyatlar ve en hızlı kargo yöntemleri ile bu lens türlerinin satışını yapmaktayız. Hemen aşağıda Labella renkli lensler türleri neler? Daha detaylıca görebilirsiniz.

Labella renkli lenslerin tamamını güvenle sitemiz labella lens fiyat üzerinden satın alabilirsiniz. Sattığımız lenslerin tamamı orijinaldir ve bu alanda en kaliteli hizmetleri veriyoruz. Farklı türde olan ve size uygun olan lensleri kategoride görebilirsiniz. Aylık lens olarak veya yıllık lens olarak da satın almak istediğiniz lens modelini görebilirsiniz.

Herhangi bir göz probleminiz olmasa bile Labella lensleri satın alabilirsiniz. Bunun için ilk olarak göz doktoruna gitmeli ve muayene olmalısınız. Daha sonrasında ise tamamen doğal ve hiçbir şekilde lens olduğu fark edilmeyen ürünleri satın alarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz aylık olarak lens alabileceğiniz gibi daha uzun süreli kullanıma sahip olan yıllık lensleri de tercih edebilirsiniz. Labella bu alanda hem doğal hem de çok uzun süreli kullanıma uygun olan lenslerin üretimini gerçekleştirmektedir. Farklı ödeme yöntemleri ve yüksek güvenli ödeme yöntemleri ile birlikte sitemizden orijinal olarak Labella lens alabilirsiniz.


Labella Lens Yorumları; La'bella firmasının lenslerine sahip kullanıcıların kullanmakta oldukları kontaks lensler ile alakalı deneyimlerinden oluşmaktadır. Lenslere dair edindikleri tecrübeleri sizlere aktardıkları bir başlıktır.

Labella Lens Kullananlar; Aldığımız geri dönüşlere bakılırsa müşteri memnuniyeti konusunda gerçekten ortalamanın üstünde bir duruş sergilemektedir.


Konuşma Başlat