Victoria Renkli Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Victoria Renkli Lens | Çeşitleri ve Fiyatları

Victoria Lens

Victoria Diva Serisi (1 Yıllık)

900,00TL

Victoria Diva Serisi (1 Yıllık)Victoria Diva Serisi,numaralı ve numarasız olarak tüm kullanıcılara hitap etmektedir. Modellerinde standart Çap(DIA) ve Temel Eğri(BC) lens..

Victoria Lens

Victoria Diva Serisi (6 Aylık)

750,00TL

Victoria Diva Serisi (6 Aylık)Victoria Diva Serisi,numaralı ve numarasız olarak tüm kullanıcılara hitap etmektedir. Modellerinde standart Çap(DIA) ve Temel Eğri(BC) lens ..

Victoria Lens

Victoria Maroun Serisi (1 Yıllık)

900,00TL

Victoria Maroun Serisi (1 Yıllık)Victoria Maroun Serisi numaralı ve numarasız olarak üretilen renkli lens türlerindendir. Tüm lens kullanıcılarına hitap etmeyi hedeflemek..

Victoria Lens

Victoria Desi Serisi (1 Yıllık)

900,00TL

Victoria Desi Serisi (1 Yıllık)Victoria Desi Serisi Numaralı ve numarasız olarak üretim gerçekleştirerek, tüm lens kullanıcılarına hitap etmektedir. Modellerinde standart..

Victoria Lens

Victoria Maroun Serisi (6 Aylık)

750,00TL

Victoria Maroun Serisi (6 Aylık)Victoria Maroun Serisi numaralı ve numarasız olarak üretilen renkli lens türlerindendir. Tüm lens kullanıcılarına hitap etmeyi hedeflemekt..

Victoria Lens

Victoria Desi Serisi (6 Aylık)

750,00TL

Victoria Desi Serisi (6 Aylık)Victoria Desi Serisi Numaralı ve numarasız olarak üretim gerçekleştirerek, tüm lens kullanıcılarına hitap etmektedir. Modellerinde standart ..

Victoria Lens

Victoria Maroun Blue (6 Aylık)

750,00TL

Victoria Maroun Blue Mavi Renk (6 Aylık)Victoria Maroun Blue Mavi Renk (6 Aylık) numaralı ve numarasız olarak üretilen renkli lens türlerindendir. Tüm lens kullanıcıların..

Victoria Lens

Victoria Maroun Green (6 Aylık)

750,00TL

Victoria Maroun Green Yeşil Renk (6 Aylık)Victoria Maroun Green Yeşil Renk (6 Aylık) numaralı ve numarasız olarak üretilen renkli lens türlerindendir. Tüm lens kullanıcıl..

Victoria Lens

Victoria Maroun Hazel Ela Renk (6 Aylık)

750,00TL

Victoria Maroun Hazel Ela Renk (6 Aylık)Victoria Maroun Hazel Ela Renk (6 Aylık) numaralı ve numarasız olarak üretilen renkli lens türlerindendir. Tüm lens kullanıcıların..

Victoria Lens

Victoria Marroun Gray (6 Aylık)

750,00TL

Victoria Maroun Gray Gri Renk (6 Aylık)Victoria Maroun Gray Gri Renk (6 Aylık) numaralı ve numarasız olarak üretilen renkli lens türlerindendir. Tüm lens kullanıcılarına ..

Victoria Lens

Victoria Desi Green Yeşil Renk (6 Aylık)

750,00TL

Victoria Desi Green Yeşil Renk (6 Aylık)Victoria Desi Green Yeşil Renk (6 Aylık) Numaralı ve numarasız olarak üretim gerçekleştirerek, tüm lens kullanıcılarına hitap etme..

Victoria Lens

Victoria Diva Green Yeşil Renk (6 Aylık)

750,00TL

Victoria Diva Green Yeşil Renk (6 Aylık)Victoria Diva Green Yeşil Renk (6 Aylık) numaralı ve numarasız olarak tüm kullanıcılara hitap etmektedir. Modellerinde standart Ça..

Victoria Lens

Victoria Desi Blue Mavi Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Victoria Desi Blue Mavi Renk (1 Yıllık)Victoria Desi Blue Mavi Renk (1 Yıllık) Numaralı ve numarasız olarak üretim gerçekleştirerek, tüm lens kullanıcılarına hitap etmekt..

Victoria Lens

Victoria Diva Mavi Renk (6 Aylık)

750,00TL

Victoria Diva Mavi Renk (6 Aylık)Victoria Diva Mavi Renk (6 Aylık) numaralı ve numarasız olarak tüm kullanıcılara hitap etmektedir. Modellerinde standart Çap(DIA) ve Teme..

Victoria Lens

Victoria Diva April Yeşil Renk Lens (6 Aylık)

750,00TL

Victoria Diva April Yeşil Renk (6 Aylık)Victoria Diva April Yeşil Renk (6 Aylık) numaralı ve numarasız olarak tüm kullanıcılar baz alınarak üretilmektedir. Modellerinde Ç..

Victoria Lens

Victoria Diva Hazel Ela Renk (1 Yıllık)

900,00TL

Victoria Diva Hazel Ela Renk (1 Yıllık)Victoria Diva Hazel Ela Renk (1 Yıllık) numaralı ve numarasız olarak tüm kullanıcılara hitap etmektedir. Modellerinde standart Çap(..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 40 (3 Sayfa)

VICTORIA

Victoria Beauty Kontakt Renkli Lens: Numaralı lens, numarasız lens seçenekleriyle karşımıza bir çok ürün sunan bir firmadır. Bunun sebebi Victoria markasının tüm kontakt lens kullanıcılarını hedeflemiş olmasıdır. Dünya genelinde büyük bir pazara sahip olan firmamız tam 10 farklı ülkede hizmet vermektedir. Gözlerinde lens olduğunun farkedilmemesini isteyen kişiler için aylık ve yıllık olarak üretilen modellerin tümü birebirdir. Farklı bir çok lens serisi ve renk çeşitliliğine, aradığınızı bulmanız için oldukça önem vermektedir. Renkli lens çeşitleri neredeyse saymakla bitmeyen markamız sizlere doğallık ve canlılığı beraber sunmayı hedeflemektedir.

Victoria lens markası sizlere çeşitlerini Diva serisi, Maroun serisi ve Desi serisi olarak 3 farklı grupta sunmaktadır. 

Victoria Diva Serisi: Modellerinde standart lens ölçülerine sahip olarak üretilmektedir. 9 farklı renk seçeneği ile sizlere sunulmaktadır. Serinin ana özelliği standart ölçülerde üretilerek herkesime ve yeni başlayacak kişilere kolay kullanım sağlamaktır. Ve bu kolaylıkla beraber özel tasarlanmış renk seçeneklerini sizlere sunmasıdır. Renk çeşitleri aşağı makalede daha detaylı olarak yer almaktadır.

Diva Green, Diva May, Diva April, Diva Brown, Diva Gold, Diva Hazel, Diva Mar, Diva Blue, Diva Shadow

Victoria Desi Serisi: Modellerinde standart ölçülere bağlı kalmayarak, daha büyük, dikkat çekici gözlere sahip olmak isteyenler için, yumuşak kategoride bulunan lens modellerinin çap(DIA) ve Temel Eğri(BC) oranlarını standartlara göre daha yüksek tutmaktadır. 4 farklı hafif hareli renk seçeneği ile sizlere sunulaktadır. Serinin ana özelliği gözlerinizi daha büyük ve daha parlak göstermektir. Böylelikle daha dikkat çekici ve masumane bir bakış kazandırmayı hedeflemektedir. Renk çeşitleri aşağı makalede daha detaylı olarak yer almaktadır.

Desi Blue, Desi Hazel, Desi Green, Desi Gray

Victoria Maroun Serisi: Modellerinde standart ölçülere bağlı kalmayarak, daha büyük, dikkat çekici gözlere sahip olmak isteyenler için, yumuşak kategoride bulunan lens modellerinin çap(DIA) ve Temel Eğri(BC) oranlarını standartlara göre daha yüksek tutmaktadır. Bu noktada Desi serisi ile benzerlik gösteren Maroun serimiz farklı renk tercihleri ile özgünlüğü yakalamaktadır. Lens modellerinde ince hare ve açık renklere yer vermektedir. 4 farklı renk ile sizlere sunulmaktadır. Serinin ana özelliği gözlerinizi açık renkleriyle daha büyük ve daha parlak göstermektir. Renk çeşitleri aşağı makalede daha detaylı olarak yer almaktadır.

Maroun Hazel, Maroun Blue, Maroun Gray, Maroun Green

Victoria Lens Renkleri ve Modelleri

Tüm lens kullanıcılarına hitap etmeye özen gösteren Victoria markamız, lenslerinde model ve renk çeşitliliği sayesinde bunu rahatlıkla elde etmektedir. Tüm lens modellerinde numaralı, numarasız seçenekleri mevcuttur. Bu sebeple gözlük kullanmak istemeyen, rahatsız olan veya sıkılan kullanıcılar Victoria Renkli Lenslerin hepsini, numaralı olarak tercih edebilir. Gözleri numaralı olmayan kişilerse kozmetik amaçlı daha estetik bir görüntü sağlamak için tercih edebilir, bu kişiler için de Victoria markamız çok doğru bir tercih olacaktır. Tüm Victoria Lens modelleri aşağı makalede bulunmaktadır.

Aylık ve Yıllık modeller: Victoria Desi Blue Mavi Renk, Victoria Desi Gray Gri Renk , Victoria Desi Green Yeşil Renk, Victoria Desi Hazel Ela Renk, Victoria Maroun Hazel, Victoria Maroun Green, Victoria Maroun Blue, Victoria Marroun Gray, Victoria Diva Green Yeşil Renk, Victoria Diva May Mavi Renk Lens, Victoria Diva April Yeşil Renk Lens, Victoria Diva Brown Ela Renk, Victoria Diva Gold Ela Renk, Victoria Diva Hazel Ela Renk, Victoria Diva Mar Ela Renk, Victoria Diva Mavi Renk, Victoria Diva Shadow Ela Renk


Victoria Lens Kullanırken Bilinmesi Gerekenler

Victoria Beauty Kontakt Lens firmamız bu sektörde kök salmış firmaların başında gelmektedir. Gerek renk çeşitliliği, gerekse numaralı numarasız seçenekleri ve BC - DIA oranı seçenekleri çeşitliliği sayesinde kontakt lenslerinizde bütün ipler sizin elinizde. Kararınızı verirken tüm seçenekleri size sunmaya özen gösteren bir firmadır. Renk çeşitlerinde ise farklı ve doğallığını kaybetmeyen renklere yer vermeye özen göstermektedir. Lens kullanmaya başlamadan önce gözlerinizin numaralı veya numarasız olması farketmeksizin göz doktorundan onay alınarak kullanılması gerekmektedir. Havuz, deniz gibi ortamlarda kullanılmamalıdır. Çok tozlu ortamlardan uzak tutmakta fayda vardır. Gece uyurken çıkartmanız gerekmektedir.

Victoria Beauty Renkli Lens Yorumları: Bu konuda tüm seçenekleri kullanıcıya sunan markamız geribildirim konusunda oldukça güzel tepkiler ile karşılaşmaktadır. Bu sebeple Lensfiyat.com olarak çalışmaktan keyif aldığımız markalardan bir tanesidir.

Victoria Beauty Lens Kullananlar: Kullanıcılar Victoria firmasından gayet memnun olmaktadır. Bu durumun sebebine renk çeşitlerindeki özgünlüğü ve bütün üretim faliyeti seçeneklerini size sunmasıdır diyebiliriz.

Konuşma Başlat