Toric Lensler Tüm Markalar

Toric Lensler Tüm Markalar

Johnson&Johnson

1Day Acuvue Moist for Astigmatism 30 lu Kutu

675,00TL

1Day Acuvue Moist for Astigmatism 30 lu Kutu1Day Acuvue Moist for Astigmatism 30 lu Kutu ASD teknolojisi ile konforlu bir kullanım sunar. Çok konforlu bir lens olduğu iç..

Johnson&Johnson

Acuvue Oasys 1-Day For Astigmatism 30 lu Kutu

799,00TL

Acuvue Oasys 1-Day For Astigmatism 30 lu KutuAcuvue Oasys 1-Day For Astigmatism 30 lu Kutu astigmatı olanlar için özel olarak tasarlanan bir lenstir. 1 kutuda 30 adet va..

Johnson&Johnson

Acuvue Oasys Toric

800,00TL

Acuvue Oasys Toric"ASD, göz ve baş hareketlerinden bağımsız olarak lensin stabil kalmasına yardımcı olur." ACUVUE® OASYSTM for Astigmatism Markalı Kontakt lensler benzers..

Bausch + Lomb

Purevision 2 HD for Astigmatism

799,00TL

Purevision 2 HD for AstigmatismPurevision 2 HD for Astigmatism düşük ışıklı ortamlarda bile net bir görüş sağlar. ComfortMoist teknolojisi ile üretilmiştir. Göze takıldı..

Bausch + Lomb

SofLens for Astigmatism

799,00TL

SofLens for AstigmatismSofLens for Astigmatism % 66 su içeriğine sahip bir lenstir. Kullanıcıya her zaman net bir görüş sunar. Kendisine güvenen kararlı kişiler için id..

Bausch + Lomb

Ultra for Astigmatism

799,00TL

Ultra for AstigmatismUltra for Astigmatism lensler keskin bir görüş sağlamaktadır. Lensleri her zaman nemli tutma özelliği olan MoistureSeal Teknolojisi ile üretilmişti..

Alcon

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism

850,00TL

Air Optix Plus HydraGlyde for AstigmatismAir Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism çok daha rahat bir görüş sağlamaktadır. Gözlerin daha konforlu olması için üretilmişti..

Cooper Vision

Biofinity Toric

900,00TL

Biofinity ToricBiofinity Toric % 48 su içeriğine sahip bir lenstir. Benzersiz yapısı ve yumuşak hatları sayesinde günlük kullanımda asla sorun çıkarmaz. İnce yapısı ile b..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Toric lensler astigmat görme kusurunu düzeltmek için özel olarak dizayn edilmiş olan lenslerdir. Toric lensler kategorisinde; günlük torik lens çeşitleri , aylık torik lens çeşitleri, bir ay kullanılan toric lens fiyatları, yıllık toric lensler ve en ucuz toric lens fiyatları bulunmaktadır. Astigmat düzeltimi için üretilen toric lensler kategorisinde , yeni teknoloji ürünü olan silikon hidrojel toric kontakt lens çeşitlerine de ulaşabilirsiniz. Toric Lensler (Astigmatlı) kategorisinde Bausch + Lomb Marka Ultra Torıc Lens Purevision Toric Lens, Soflens Toric Lens ,Soflens Dailiy Günlük Kullanımlı astigmatlı lensler, Alcon Ciba Vision Marka Astigmatlı lensler, Air Optix Toric Dailies Aqua Comfort günlük kullanımlı toric lensler, Johnson & Johnson Marka ACUVUE Oasys Toric 1day, ACUVUE Moist.Astigmatlı lensler Cooper Vision Marka Biofinty Toric ve Biofinity XR Toric Lensler, Zeıss Marka Zeıss Contact Day 30 Air Toric, Zeiss Contact Life Toric Lensleri sıralayabiliriz.


Johnson & Johnson Marka Lens

acvue_marka lensler


Johnson &Johnson marka lens dünyanın birçok ülkesinde görme bozuklukları yaşayan insanların görme hassasiyetlerine yıllardır çözüm bulmaktadır. Ürettikleri değişik kullanım süreleri ve özelliklere sahip lensler ile görme bozukluğu yaşayan insanların tercih ettiği bir marka haline gelmiştir.

Johnson & Johnson marka lenslerin sahip olduğu ışık duyarlılığı ile iç dış ortamlarda aşırı şiddetli ışınlara karşı koruma sağlamaktadır. Üretim teknolojilerinde kullandıkları akıllı ışık teknolojisi ile renk değişimleri, ışık şiddetinin artması, azalması gibi durumlar Johnson & Johnson marka lensleri kullanan insanların görme kalitesini etkilememektedir.

"ASD, göz ve baş hareketlerinden bağımsız olarak lensin stabil kalmasına yardımcı olur." ACUVUE® OASYSTM for Astigmatism Markalı Kontakt lensler benzersiz Hızlandırılmış Stabilizasyon Dizaynı (ASD) teknolojimiz sayesinde spor yaparken, araba kullanırken, bilgisayar başında çalışırken ya da televizyon izlerken ve bir çok fiziksel aktivite sırasında doğru konumda durarak görüş netliğinizi bozmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Hydraclear Plus özellikli Acuvue Oasys kontakt lensler, son derece konforlu bir kontakt lens takma deneyimi sağlar. Bu lensler, Hydraclear Plus teknolojisi kullanılarak gün boyu gözlerinizi nemli ve rahat tutmak için tasarlanmıştır. Bu Acuvue Oasys kontakları, her seferinde doğru şekilde yerleştirebilmeniz için içten dışa doğru bir işaretle gelir. Bugün piyasada bulabileceğiniz en yüksek seviyeler olan UVB'nin %99'undan fazlasını ve UVA-1 ışınlarının %95'ini engellerler. Ve kuruluğu azaltan Hydraclear Plus teknolojisi ile bunlar, yeniden ıslatan damlaları bırakıp gözlüklerini çıkarmak isteyen herkes için kontakt lenslerdir. 


Alcon Lens Markası

alcon lensler ürünleri


Son yıllarda insanların göz sağlığı ile ilgili yaşadığı rahatsızlıklara kaliteli çözümler sunan Alcon lens markası ön plana çıkmaktadır. Göz rahatsızlıklarına kontakt lenslerle kalıcı çözümler üretmesinin yanı sıra gözlerinizi şekilsel olarak ortaya çıkararak sizlerin zevklerine hitap eden geniş renk çeşitliliği sunmaktadır.

Uluslararası göz medikal sektöründe geniş yer tutan Alcon markası lensler, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek üretilmektedir. Optik mağazalarında ve internet satış sitelerinde satışa sunulan kontakt lensler, katarakt olmak üzere birçok göz rahatsızlıklarını çözüme kavuşturur. Katarakt ameliyatlarında kullanılan bu mercek lensler sayesinde hem görme probleminiz ortadan kalkar hem de kendi zevkinize uygun göz rengine sahip olursunuz. Günlük hayatınızda fiziksel ve psikolojik olarak sizleri etkileyen, görme perspektifinizi azaltan miyop, hipermetrop gibi göz rahatsızlıklarını ortadan kaldırarak yaşam konforunuzun artmasına yardımcı olur. Böylelikle, Alcon markası lensler birçok olumsuzluğu barındıran gözlüklerden de kurtulmanızı sağlar.

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism çok daha rahat bir görüş sağlamaktadır. Gözlerin daha konforlu olması için üretilmiştir. Nem oranı çok yüksek olduğu için lens hissiyatını vermez. Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism özellikleri

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism gözlerde kuruluk yaşayan hastalar için idealdir. Yüksek nem oranına sahip oldukları için gözün nefes alması sağlanır. Uzaklık fark etmeden tüm mesafelerde net bir görüş sunar. Gün boyu nem koruyan bir teknoloji ile üretilmiştir.


Bausch + Lomb lens Markası

bausch lens


Günümüzde insanlar kişisel bakımlarına daha çok dikkat etmektedir. İnsanların kendilerine gösterdikleri bu özen yalnızca kılık kıyafetlerine değil fiziksel özelliklerine de yansımaktadır. Bausch + Lomb lens markası sahip olduğu geniş renk skalası sayesinde istediğiniz göz rengini tercih etmenizi kolaylaştırmaktadır. Kıyafetine uygun lens takmak isteyen kadın ve erkekler Bausch + Lomb lens markası tercih etmektedir. Bausch + Lomblens markası birçok genç ve orta yaşlı insan tarafından severek kullanılmaktadır. Markanın üretiminde yer alan ürünler kaliteli ve güvenilir olarak kullanılabilecek kaliteye sahiptir. Bausch + Lomb markasının üretmiş olduğu kontak lensler, kontakt lens solüsyonları, suni gözyaşı ürünleri ve takviye edici gıdalar severek kullanılan diğer ürünler arasında yer almaktadır. Lens vücudun en hassas organı gözler için kullanılmaktadır. Bu nedenle lens kullanan kişilere iyi marka ve kaliteli bir lens kullanmaları önerilmektedir. Özellikle alerji sorunu yaşayan kişiler kullanacakları lens seçiminde daha özenli davranmalıdır.

Lens satın almadan önce bilinmesi gereken önemli bir nokta şudur. Lens bir aksesuar değil sağlık ürünüdür. Göz ve görme sağlığının iyileştirilmesine ve hayat kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlamak açısından önemli bir fonksiyonu vardır. Günümüzde teknolojinin ilerlemesine paralel olarak yüksek kaliteli lensler üretilmektedir. 

Ultra for Astigmatism Ultra for Astigmatism lensler keskin bir görüş sağlamaktadır. Lensleri her zaman nemli tutma özelliği olan MoistureSeal Teknolojisi ile üretilmiştir. Bu özelliği sayesinde de rahat ve konforlu bir kullanım sunar.Ultra for Astigmatism özellikleri Ultra for Astigmatism % 95 oranında nemlidir. Nem özellikleri sayesinde kuru gözlü kişiler için üretilmiştir. % 46 su içeriğine sahiptir.


Cooper Vision

cooper vision lensler


Cooper Vision Numaralı Lens; Cooper Vision Lens olağan üstü görsel performans ve gün boyu üntün konfor sağlamak konusunda iddialı bir markadır. Cooper Vision 130un üzerinde ülkeye göz sağlığı konusunda destekçi olan dünya geneli global bir firmadır ve yılda milyarlarca lens üretmektedir. Ürünlerinde yok hissiyatını ve netliği en iyi yapmayı amaçlamaktadır. Kullananın bir daha vazgeçemediği lensimiz doğallıktan yana olup su oranını çok yüksek tutmaktadır. Numaralı lens üreticisi olan firmamız gözlük kullanmak istemeyenler için numara skalasını çok geniş tutmaktadır. Böylece doktorunuz tarafından söylenilen göz derecenize uygun Cooper Vision numaralı lensinizi bulmak sitemizde çok kolaydır. Eğer sipariş vermek isterseniz sitemiz Lensfiyat.com üzerinden Luxe optik güvencesi ile uygun fiyatlara sipariş verebilirsiniz. Konfor, nefes alabilirlik ve canlı, keskin görüş dengesi için olağanüstü kalite sunan Cooper Vision Biofinity Kontakt Lensleri.

Yakını veya uzağı görmekte zorlananlar için bu gelişmiş kontakt lensler en iyi görsel performansı sizlere sunmak için özel olarak tasarlanmıştır. Biofinity kontakt lensleri Cooper Vision Aquaform teknolojisi ile üretilmiştir, bu da gözlerin sağlıklı kalmaları için ihtiyaç duyduğu oksijenin %100'ünü sağlayan teknolojidir. Takviminizin en yoğun olduğu günde bile gözlerinize doğal nem ve üst düzey konfor sağlar. 

Biofinity ToricBiofinity Toric % 48 su içeriğine sahip bir lenstir. Benzersiz yapısı ve yumuşak hatları sayesinde günlük kullanımda asla sorun çıkarmaz. İnce yapısı ile birlikte günlük kullanımda lens olduğu hissiyatını vermez. Biofinity Toric yüksek miktarda su içeriğine sahip eşsiz bir lenstir. Silikon hidrojel torik bir lens olan Biofinity Toric şeffaf üretim bir lenstir.

Konuşma Başlat