https://www.lensfiyat.com/image/cache/catalog/blog/labella/zircon-blog-1090x535.jpg

Labella Yeşil Renk Zircon Yıllık Lens: İnceleme

Labella Zircon Milano Yıllık Hare-Siz Lens, yosun yeşili gözlere sahip olmanızı sağlayacak üstün bir tasarıma sahiptir. Yosun yeşili rengindeki bu lens, en iyi yosun tonlarını içerir ve yeşilin soft tonlarıyla tasarlanmıştır. Göz renginize uyum sağlayarak kendi tonunu belirleyen bu lens, renkli yumuşak kontakt lens sınıfında yer alır ve çok doğal, aynı zamanda orijinal göz rengine sahip bir görünüm sunar.


Zircon yosun yeşili lens, özel nokta boyama teknolojisi kullanılarak üretilmiştir ve bu sayede gözlerinizde orijinal göz renginizle bütünleşen bir yapıya sahiptir. Labella renkli lens serisi, 6.00 miyopiye kadar numaralı ve plano/0.00 numarasız seçenekleriyle geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder.


Lens, 14.20 mm genişliğinde çapa ve 8.60 mm göz bombesi ile tasarlanmış olup, yumuşak silikon bazlı Polyhema malzemesi kullanılarak üretilmiştir.


Labella yıllık lensleri, uygun saklama ve hijyen koşullarının sağlanması durumunda 5 yıl raf ömrüne sahiptir ve 1 yıl boyunca güvenle kullanılabilir. Günlük kullanımda en fazla 8 saat lens kullanımı önerilir. Lenslerinizi uyumadan önce çıkarıp steril bir şekilde temizleyip solüsyon ile kutusuna yerleştirerek, ertesi gün tekrar kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Labella Zircon Milano Yıllık Hare-Siz Lens ile gözlerinize doğal ve çarpıcı bir yosun yeşili tonu katabilirsiniz.

0 Yorum

Yorum Yapmak için Giriş Yapınız

İlgili Ürünler

Labella Yeşil Renk Zircon (1 Yıllık)

Labella Yeşil Renk Zircon (1 Yıllık)

La'Bella Yeşil Renk Zircon La'Bella Yeşil Renk Zircon (1 Yıllık) Kontakt Lensimiz numaralı ve numarasız seçenekleri ile çeşitlendirilmiştir. Lensimiz doğal görünümü ..

0,04$ 0,04$ Ex Tax: 0,04$

Labella Milano Serisi (1 Yıllık)

Labella Milano Serisi (1 Yıllık)

Labella Milano Serisi (1 Yıllık)Labella Milano Haresiz Yıllık renkli lens hoş tasarımı ve doğal yapısı ile bakışlara anlam katan bir lens türüdür. Yıllık kullanıma uygun..

0,04$ 0,04$ Ex Tax: 0,04$