https://www.lensfiyat.com/image/cache/catalog/blog/labella/mossgreen-blog-1090x535.jpg

Labella Yeşil Renk Moss Green Aylık Lens: İncelemesi

Labella Premium Moss Green Lens, en kaliteli koyu yosun yeşili renkli lenslerden biri olarak öne çıkar. Bu lens, gerçek göz efektleri ve damarlı, haresiz yapısıyla gözlerinize doğal bir güzellik katar, adeta gerçek göz renginiz gibi durur. Renkli kontakt lens veya kozmetik lens kategorisinde yer alan bu ürün, doğal yosun yeşili gözlere sahip olmanızı sağlar.


Premium Moss Green lens, özel nokta boyama teknolojisi kullanılarak üretilmiş olup, gözünüzde orijinal göz renginiz gibi doğal bir görünüm sunar. Labella renkli lens serisi, 6.00 miyopiye kadar numaralı ve plano/0.00 numarasız seçenekleri sunarak geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder.


Bu renkli lens, geniş çaplı 14.20 mm (DIA) ve 8.60 mm (BC) göz bombesi ile tasarlanmış olup, yumuşak silikon bazlı Polyhema malzemesi kullanılarak üretilmiştir.


Labella Moss Green lensleri, 5 yıl boyunca raf ömrüne sahiptir ve uygun saklama ile hijyen koşullarının sağlanması durumunda 3 ay boyunca güvenle kullanılabilir. Günlük kullanımda en fazla 8 saat lens kullanımı önerilir. Lenslerinizi çıkarmadan önce steril bir şekilde temizleyip solüsyon ile kutusuna yerleştirerek, ertesi gün tekrar kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Labella Premium Moss Green Lens ile gözlerinizde doğal ve çarpıcı bir yosun yeşili tonu elde edebilirsiniz.

0 Yorum

For Comment you need to Login

İlgili Ürünler

Labella Yeşil Renk Moss Green (3 Aylık)

Labella Yeşil Renk Moss Green (3 Aylık)

La'Bella Yeşil Renk Moss GreenLa'Bella Yeşil Renk Moss Green (3 Aylık) Kontakt Lensimiz numaralı ve numarasız seçenekleri ile çeşitlendirilmiştir. Lensimiz doğal görünümü..

815,00TL Ex Tax: 815,00TL

Labella Premium Serisi (3 Aylık)

Labella Premium Serisi (3 Aylık)

Labella Premium Serisi LensGözleriniz İçin Doğal Güzellik ve KonforBirçok insanın görme sorunlarına çözüm olarak kullanılan önemli bir optik üründür. Ancak günümüzde lens..

815,00TL Ex Tax: 815,00TL